Kaip pašalinti policijos virusą „Android“ / „iOS“ – „Happy Android“.

Gerai žinomas policijos virusas yra išpirkos programinės įrangos tipo grėsmė, kuri paveikia visų tipų kompiuterius, nesvarbu, ar tai būtų „Windows“, ar „Mac“. Tikrai kada nors apie tai girdėjote, tiesa? Nors šiuo metu tai vis dar veikia stalinius kompiuterius, šios „klaidos“ kūrėjai nusprendė visas jėgas sutelkti į mobiliųjų įrenginių užkrėtimą, dėl ko policijos virusas vis dažniau matomas išmaniuosiuose telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose.

Jei matėte jų šunis, tikrai žinote, kaip tai veikia. Paleidžiate įrenginį ir pamatysite, kaip tai padaryti atsidaro langas, rodantis, kad padarėte nusikaltimą iš tos komandos, dažniausiai susijusios su vaikų pornografija, zoofilija ar pan. Jei bandote atidaryti naršyklę, taip pat nieko negalite padaryti, nes tas pats pranešimas pasirodo vėl ir vėl, todėl bet koks normalus naršyklės naudojimas tampa neįmanomas.

Norėdami išspręsti problemą, ši sukčiai siūlo sumokėti tam tikrą pinigų sumą, kad atšauktumėte ataskaitą ir išvengtumėte tolesnių problemų. Daugelis žmonių, deja, pasiduoda šiai apgaulei ir galiausiai sumoka.

Tai garsusis policijos virusas. Vaizdas: „Internet User Security Office“.

Jei norime pašalinti policijos virusą savo Android išmaniajame telefone, turime atlikti šiuos veiksmus:

1 žingsnis: Iš naujo paleiskite telefoną saugiuoju režimu. Paleidimo iš naujo saugiuoju režimu būdas skiriasi priklausomai nuo gamintojo, todėl pirmiausia išsiaiškinkite, kaip iš naujo paleisti įrenginį saugiuoju režimu. Kai kurie metodai yra:

  • Iš naujo paleiskite telefoną ir kurį laiką paspauskite garsumo mažinimo mygtuką.
  • Paspauskite išjungimo mygtuką ir išėjimo meniu kurį laiką paspauskite „Paleisti iš naujo“, kol pasirodys parinktis paleisti iš naujo saugiuoju režimu.

2 žingsnis: Kai esame saugiuoju režimu, einame į „Nustatymai-> Programų tvarkyklė“ ir ieškome naujausios programos, kurią įdiegėte savo mobiliajame telefone. Pašalinkite jį. Greičiausiai policijos virusas jūsų telefone apsigyveno per kokią nors nekenksmingą programą. Nesvarbu, kad ši programa nėra vadinama „Policijos virusu“, ji yra užmaskuota kaip kita programa.

Ką daryti, jei tai neišsprendžia problemos?

Tokiu atveju galime tik atkurti savo išmaniojo telefono gamyklinę būseną. Prarasime visus duomenis, todėl jei dar turite laiko, pasidarykite nuotraukų ir failų atsarginę kopiją kitame įrenginyje.

Norėdami iš naujo nustatyti telefono gamyklinę būseną, išjunkite telefoną ir jį paleisdami paspauskite maitinimo mygtuką, laikydami nuspaudę + arba - garsumo mygtuką (mygtukas, kurį reikia paspausti, gali skirtis priklausomai nuo gamintojo) keletą sekundžių. Įeisime į atkūrimo režimą. Iš čia galime pasirinkti parinktį "Ištrinti duomenis"Arba"Gamykliniai nustatymai„Ištrinti visus duomenis iš telefono ir palikti įrenginį taip, lyg būtume jį ką tik įsigiję.

Kaip galiu išspręsti šią problemą „iPhone“?

Šio erzinančio viruso pašalinimas yra lengvesnis Apple telefonuose. Tiesiog įveskite „Safari“ ir eikite įNustatymai -> Safari -> Išvalyti istoriją ir svetainės duomenis. Jei mūsų naršyklė yra „Chrome“, tą pačią operaciją atliksime nuo Nustatymai -> Privatumas -> Išvalyti naršymo duomenis -> Išvalyti viską.

Kaip matote, mes galime atsikratyti šio viruso gana paprastu būdu, tačiau jei nukentėjote ir negalite jo pašalinti vadovaudamiesi nurodytomis gairėmis, nedvejodami palikite komentarą ir aš pasistengsiu jums padėti. Jei norite sužinoti daugiau apie policijos virusą, rekomenduoju šią nuorodą iš interneto vartotojų apsaugos biuro.

Ak! O jei jus domina visa „Android“ virusų tema, nedvejodami pažiūrėkite į įrašą Ar būtina įdiegti antivirusinę „Android“?

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found