10 geriausių „Android“ programų, veikiančių be interneto ryšio

„Android“ šiandien yra dažniausiai mobiliuosiuose įrenginiuose naudojama operacinė sistema. Atsižvelgiant į jos populiarumą, daugybė programų, kurios buvo sukurtos siekiant suteikti daugiau naudos, yra nesuskaičiuojamos. Ir nors daugeliui reikia aktyvaus interneto ryšio, kitos „Android“ programos gali veikti ir be jo.

„Android“ programos, veikiančios be interneto ryšio

Daugumai programų reikia a aktyvus interneto ryšys. Tačiau ne visada galime tikėtis prieigos prie šios paslaugos. Štai kodėl neprisijungus veikiančios programėlės yra labai patogios. Toliau kalbėsime apie 10 geriausių „Android“ programų, kurios veikia be prieigos prie interneto.

„Spotify“.

Tai pati populiariausia platforma muzikos transliacija tai reiškia. Tarp įvairių šios programos siūlomų parinkčių yra galimybė atsisiųsti albumus, kurti grojaraščius ir pasiekti didelį kiekį muzikos turinio ir podcast'ų. Tada šį turinį galima atkurti nereikalaujant interneto ryšio.

Atsisiųsti QR kodą Spotify: Muzika ir podcast'ai Kūrėjas: Spotify Ltd. Kaina: Nemokama

AIMP

Po garso grotuvų bangos mums beveik sunku patikėti, kad tai yra nuostabi programa Laisvas. Atsižvelgiant į tai, ką ji siūlo. Su AIMP galime mėgautis įspūdingo ir funkcionalaus dizaino pristatymu. Galima atgaminti visą muzikos ir garso failus išsaugotas mūsų „Android“ įrenginyje visiškai neprisijungus. Be daugybės funkcijų, ji suteikia mums:

  • Galingas 29 juostų ekvalaizeris.
  • Kelios atkūrimo takelių konfigūravimo parinktys.
  • Android Auto.
  • Laikmatis
Atsisiųskite QR kodą AIMP Kūrėjas: Artem Izmaylov Kaina: Nemokama

Netflix

Be jokios abejonės, tai viena labiausiai atsisiunčiamų ir priklausomybę sukeliančių programėlių. Beveik visų mėgstamiausias. Dabar su „Netflix“ programa galite visur pasiimkite mėgstamus serialus su tavimi. Pakanka, kad esate prenumeratorius, kad galėtumėte atsisiųsti turinį, kurį galėsite leisti vėliau. Ir tiek kartų, kiek norite be interneto ryšio ar duomenų mokesčių.

Atsisiųskite QR kodą „Netflix“ Kūrėjas: Netflix, Inc. Kaina: Nemokama

Youtube

Kaip „YouTube“, kito tokio nėra. Šiandien ji turi dvi parinktis, kurios leis mėgautis turiniu neprisijungę. Tai apie „YouTube Premium“. ir iš „YouTube Go“.. Pirmasis atveria begalinį galimybių pasaulį pasiekti beveik neribotas vaizdo įrašų atsisiuntimas, kad tada galėsite žiūrėti tiek kartų, kiek norite, atsijungę nuo interneto.

Savo ruožtu „YouTube Go“, nors yra labiau ribota alternatyva, siūlo įvairius nemokami pasirinkimai. Kai kuriuos jus dominančius vaizdo įrašus galite atsisiųsti į savo „Android“ įrenginį, kai jie yra. Atsisiuntę medžiagą galėsite ją pasiekti nenaudodami interneto. Turiniui atnaujinti ir visada pasiekiamam užteks tik atsitiktinio ryšio.

Atsisiųsti QR kodą YouTube Kūrėjas: Google LLC Kaina: Nemokama

Užkurti

Jei jums patinka skaityti knygas, turėtumėte atsisiųsti „Amazon Kindle“ programą, sukurtą specialiai jūsų „Android“. Tai ne tik suteikia galimybę pasiekti daugiau nei pusantro milijono knygų biblioteka, jei ne, tai leidžia sinchronizuoti skaitymo įrašus su kitais naudojamais įrenginiais. Kas smagu? Galite žaisti norėdami tinkinti mėgstamų knygų išvaizdą iš pačios programos.

Atsisiųskite „Kindle“ QR kodo kūrėją: Amazon Mobile LLC Kaina: Nemokama

Duolingo Premium

Kalbų mylėtojams pasiekiama neprisijungus pasiekiama „Duolingo“ versija. Nors tai yra mokama programa, ji suteikia jums laisvę dirbti su savo pamokos neprisijungus kada ir kaip nori. Tereikia jas iš anksto atsisiųsti iš siūlomos parinkties ir, kai jums to reikia, pasiekti be interneto.

Atsisiųskite QR kodą Duolingo – mokykitės anglų ir kitų kalbų nemokamai Kūrėjas: Duolingo Kaina: Nemokamas

Google vertėjas

Dabar „Android“ ranka pasiekiamas vertėjo žodynas. Kai jums to prireiks, galėsite užklausti žodžių keliomis kalbomis neprisijungę prie interneto. Ši naudinga priemonė šiandien leidžia ja pasinaudoti kalbos ištekliai atsisiuntę kalbos paketą, kurį reikia naudoti vėliau neprisijungus.

Atsisiųsti QR kodą Google Translate Kūrėjas: Google LLC Kaina: Nemokama

MAPS.ME

Su Google Maps konkuruoja MAPS.ME. Neabejotinai naudinga programa, skirta pasidomėkite žemėlapiais ir suraskite savo vietą naudodami GPS nereikia interneto prieigos. Jūsų kelionės yra būtinos, kad daugiau nepasiklystumėte, kad ir kur būtumėte.

Atsisiųskite QR kodą MAPS.ME – neprisijungus pasiekiami žemėlapiai, navigacijos ir vadovai, kūrėjas: My.com B.V. Kaina: Nemokama

VLC

Grįžę prie muzikinės reprodukcijos ir pridėję prie jos vaizdo įrašą, rasite VLC. Galingas atvirojo kodo grotuvas, kuris puikiai palaiko įvairių garso formatų irvaizdo įrašą visiškai nemokamai. 1 grotuvas, kurį reikia atsisiųsti, jei pagal numatytuosius nustatymus „Android“ mobiliajame telefone neturite kito grotuvo arba turimas, yra ribotas.

Atsisiųskite QR kodo VLC, skirtą Android Kūrėjas: Videolabs Kaina: Nemokama

Kišenė

Puikiai tinka tiems, kurie turi būti visada informuoti ir gauti naujausią informaciją naujienas, ataskaitas, dominančius straipsnius ir interneto puslapius. Naudodami šią programą galite peržiūrėti įvairų turinį, kai atsisiųsite į kompiuterį. Nereikia vėl prisijungti prie interneto. Išsaugokite jį kišenėje ir grįžkite į jį vėliau, kai to prireiks.

Atsisiųskite QR kodo kišeninį kūrėją: skaitykite vėliau Kaina: Nemokama

Jei „Android“ įrenginyje dar neturite šių naudingų programų, laikas jas atsisiųsti. Pasinaudokite visais jų teikiamais privalumais, neprisijungdami prie interneto mobiliajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found