Wonderfox HD Video Converter Factory Pro, žiaurus vaizdo keitiklis kompiuteriui

Jei esate nuolatinis šio tinklaraščio skaitytojas, tikrai girdėjote mane kalbant apieWonderfox HD vaizdo keitiklio gamykla. Tai Wonderfox sukurtas staliniams kompiuteriams skirtas keitiklis, leidžiantis atlikti įvairius vaizdo ir garso formatų pakeitimus bei daugybę papildomų funkcijų.

Šiandienos apžvalgoje kalbėsime apie HD Video Converter Factory Pro – profesionalią šio įdomaus keitiklio versiją. Programa, turinti ir nemokamą, ir mokamą versiją ir kuri taikoma kaip viena geriausių alternatyvų, kai kalbama apie daugialypės terpės konvertavimą.

Wonderfox HD Video Converter Factory Pro, profesionalus HD vaizdo keitiklis, palaikantis 60 kadrų per sekundę ir 5X glaudinimą

Viena geriausių „Factory Pro“ savybių yra jos sąsaja. Niekada nepavargsiu sakydamas, kad tai vienas iš svarbiausių sėkmės faktorių tokio tipo programoje. Jei jį lengva naudoti, žmonės visada jį naudos prieš kitus sudėtingesnius ar sudėtingesnius įrankius.

Be to, šiuo atveju tai papildo labai išsamus funkcijų paketas, pradedant nuo konvertuoti į visų rūšių formatus iki tiesioginio vaizdo įrašų atsisiuntimo iš interneto arba iki 5 kartų didesnio suspaudimo laipsnio nei pradinis failas.

Pagrindinės keitiklio savybės

  • HD vaizdo įrašų konvertavimas į bendrą formatą.
  • Konvertuokite SD vaizdo įrašus į HD formatą.
  • 60 kadrų per sekundę konvertavimo palaikymas.
  • Vaizdo įrašų atsisiuntimas iš interneto pagal URL. Jis veikia su tokiomis platformomis kaip YouTube, Vimeo, Facebook ir kt.
  • Konvertuoti bet kokio tipo garso formatus.
  • 5X suspaudimo laipsnis
  • Didelis konversijos greitis.
  • Kelių failų sujungimas.
  • Mažos redagavimo užduotys (efektai, apkarpymas).

Programos įgyvendinimas: lakmuso popierėlis

Mano dėmesį labiausiai patraukia 2 HD Video Converter Factory Pro funkcijos Konvertavimas iš SD į HD ir suspaudimo laipsnis kad įrankis žada. Taigi nieko geriau nei išbandyti.

Mažos raiškos vaizdo įrašų (SD) konvertavimas į HD formatą

Tarp savo specifikacijų konverteris žada pagerinti vaizdo kokybę naudojant pažangų HD vaizdo kodavimo branduolį. Norėdami tai patikrinti, nufilmuosiu žemos kokybės vaizdo įrašą ir pabandysiu jį patobulinti.

Tai galime padaryti perkeldami skyriaus skirtuką "Išvesties formatasNuo dabartinės padėties iki DVD (480p), HD (720p), Full HD (1080p) arba UHD (4K).

Šiam bandymui nufilmavau 24 minučių animacinį vaizdo įrašą MKV formatu, kurio skiriamoji geba yra 480p ir 23,81 kadrų per sekundę, o svoris - 149 MB. Rezultatas – 720p raiškos ir 556 MB dydžio MKV HD failas. Šio vaizdo įrašo HD konvertavimo procesas užtruko apie 30 minučių.

Prieš konvertuodami taip pat galime spustelėti „Nustatymai“, kad padidintume arba pakeistume vaizdo ir garso kodekus. Taigi galime pakoreguoti tokius dalykus kaip Encoder, Kadrų dažnis ir Bitų sparta iš failo.

Failo suspaudimo lygio išplėtimas iki 5 kartų

Šiam paskutiniam bandymui paimsiu tą patį 149 MB vaizdo failą ir suglaudinsiu jį 32%. Tokiu būdu vaizdo įrašas svers 101 MB. Tai galime padaryti tiesiog pakoreguodami slinkties juostąSuspaudimo nustatymai„Pagal mūsų skonį. Rezultatas – failas, kurio skiriamoji geba tokia pati kaip ir originalas, bet su didesniu suspaudimo lygiu ir lengvesnis.

Kokybės skirtumas su 30% suspaudimu šiuo atveju yra minimalus.

Šiuo atveju procesas yra daug greitesnis, trunka mažiau nei 10 minučių ir išlaikoma puiki vaizdo kokybė (nors tai, žinoma, priklausys nuo taikomo glaudinimo lygio).

Konvertuokite failus į visus įmanomus formatus

HD Video Converter Factory Pro turi praktiškai visus vaizdo ir garso formatus, kuriuos galima konvertuoti tarpusavyje. Vienas iš privalumų, palyginti su kitomis gildijos programomis, yra tai, kad tai leidžia nustatykite formatą pagal įrenginį, kuriame norite leisti.

Taigi galime konvertuoti vaizdo įrašus, pritaikytus ekranui ir raiškai iPhone, Įrenginiai Sony, Microsoft, Amazon ir daugelis kitų prekių ženklų. Tai funkcija, kuri man visada patiko ir vertinama, kad vis dar yra įrankių, siūlančių ją standartiškai.

Galimybė pasirinkti formatą pagal įrenginį yra šaunu.

Atsisiųskite Wonderfox HD Video Converter Factory Pro dabar!

Wonderfox HD Video Converter Factory Pro licencija kainuoja 69,95 USD. Šiuo metu jis parduodamas už 34,95 USD, šiek tiek mažiau nei 30 eurų, jį galima atsisiųsti iš oficialaus „Wonderfox“ puslapio ČIA.

Visiems skaitytojams, norintiems įsigyti šį įrankį, aš pasiekiau 58% nuolaida pradine kaina, likdama 29,95 USD, pakeisti apie 24 eurus. Išskirtinė nuolaida, kurią galite pasiekti naudodami toliau nurodytus veiksmus LINK.

Įrankis taip pat turi nemokamą versiją turintis mažiau funkcijų, bet toks pat universalus, ir daugeliui to gali būti daugiau nei pakankamai. Jį galite gauti iš Wonderfox atsisiuntimo skyriaus.

tikrai, vienas iš išsamiausių ir galingiausių keitiklių kurį rasime šiandien, ir visą įrankį, į kurį reikia atsižvelgti tiems, kurie dirba su gerbėjais ir panašiomis užduotimis, arba tiems, kuriems reikia tobulo formato su puikia raiška ir bitų sparta savo mėgstamam daugialypės terpės įrenginiui.

Daugiau informacijos apie HD Video Converter Factory Pro galite gauti adresu oficiali Wonderfox svetainė.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės