Kaip išsiųsti konfidencialų el. laišką naudojant „Gmail“ – „The Happy Android“.

Jau 2018 m. „Gmail“ buvo pristatyti jautrūs el. laiškai. Tokiu būdu vartotojai gali siųsti laiškus su galiojimo data, kuris taip pat negalima persiųsti, kopijuoti, atsisiųsti ar spausdintiir yra saugomi a saugumo slaptažodis. Funkcijų paketas, kuris gali būti naudingas siunčiant neskelbtinus dokumentus.

Neseniai „Gmail“ „konfidencialus režimas“ vėl pateko į antraštes, nes dabar jis bus pasiekiamas ir „G Suite“ – „Google“ paslaugų verslui rinkinio – naudotojams. Naujovė, kuri neabejotinai randa savo didžiausią naudą tokio tipo darbo aplinkoje, kur informacijos privatumas yra pagrindinis veiksnys.

Kaip išsiųsti konfidencialų el. laišką „Gmail“ iš naršyklės

Tačiau jei norime išsiųsti vieną iš šių konfidencialių el. laiškų, kurių negalima persiųsti kitiems žmonėms (arba nukopijuoti ar atsisiųsti), apsaugoti slaptažodžiu ir kurių galiojimo laikas yra pasibaigęs, turime atlikti šiuos veiksmus.

 • „Gmail“ atidarome savo įrangos naršyklėje.
 • Spustelėkite "Rašyti"Norėdami parašyti naują el.
 • Rašome laiško turinį ir kai viską paruošime, spauskite ant piktogramą su spynele ir laikrodžiu kuris pasirodo lango apačioje.

 • Šis mygtukas suaktyvins konfidencialumo režimą, kuriame pamatysime naują langą, kuriame bus galima sukonfigūruoti galiojimo datą (1 diena, savaitė, mėnuo, 3 mėnesiai arba 5 metai). Taip pat galime prašyti naudoti slaptažodį, kuris išsiųstas SMS žinute laiško gavėjui. Atlikę atitinkamus pakeitimus, spustelėkite "Laikyti”.

 • Dabar pamatysime, kaip po el. laiško turinio pasirodys pranešimas, nurodantis, kad tai yra konfidencialus el. laiškas, kurio galiojimo laikas baigiasi tam tikrą dieną.
 • Norėdami baigti, spustelėkite "Siųsti”.

Savo ruožtu gavėjas gaus el. laišką, panašų į šį, kurį matome žemiau, kur jis turės įvesti slaptažodį, kurį ką tik gavo SMS žinute, kad atblokuotų el. laišką.

Susiję: Kaip suplanuoti automatinį el. laiškų siuntimą „Gmail“.

Kaip išsiųsti konfidencialų el. laišką iš „Gmail“ programos

Jei norime išsiųsti vieną iš šių el. laiškų iš mobiliojo telefono ar planšetinio kompiuterio, procesas yra labai panašus.

 • Atsidarome Gmail programėlę ir parašome naują el.
 • Spustelėkite išskleidžiamąjį meniu, esantį viršutinėje dešinėje paraštėje ir pasirinkite "Konfidencialus režimas”.
 • Toliau pasirenkame galiojimo datą ir, jei norime, suaktyviname slaptažodžio užklausą SMS žinute. Kai viską paruošime, spustelėkite "Laikyti”.
 • Grįžę į laiškų redagavimo skydelį pamatysime, kad dabar pasirodo naujas pranešimas, nurodantis turinio galiojimo pabaigos datą.
 • Norėdami išsiųsti laišką, spustelėkite siuntimo piktogramą.

Trumpai tariant, nauja funkcija, kurią paprasta naudoti ir kuri yra praktiška. Galbūt ir būtų puiku, jei galiojimo datą būtų galima pasirinkti detaliau, bet bet kokiu atveju susiduriame su įrankiu, kurio reikėjo ir vertinama, kad pagaliau paskatino jį įgyvendinti. Ką manote apie naują „Gmail“ „konfidencialų režimą“?

Galbūt jus domina: Kaip atkurti įsilaužtą ar pavogtą „Gmail“ paskyrą

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found