Pridėkite tinklo spausdintuvą – laimingas „Android“.

Jei dirbate vietiniame tinkle, pvz., biure, ir turite kelis spausdintuvus, iš kurių tam tikru momentu galėsite spausdinti, kompiuteryje turėsite nustatyti naują spausdintuvą.

Atminkite, kad tinklo bendrai naudojamą spausdintuvą galima konfigūruoti 3 skirtingais būdais ir kiekvienu atveju veiksmai, kurių reikia atlikti norint įtraukti spausdintuvą į sąrašą, bus skirtingi. Prieš bandydami pridėti spausdintuvą prie bravos, sužinokite, kaip jis sukonfigūruotas:

  • Spausdinimo mašina prijungtas tiesiogiai į tinklo lizdą.
  • Spausdintuvas sukonfigūruotas a serveris įspūdžio.
  • Spausdinimo mašina pasidalino iš kito kompiuterio.

Spausdintuvas tiesiogiai prijungtas prie tinklo (TCP / IP)

Šiuo atveju spausdintuvas yra tiesiogiai prijungtas prie tinklo lizdo ir jam priskirtas IP adresas. Norėdami pridėti šio tipo spausdintuvą prie kompiuterio turėsite žinoti, koks yra spausdintuvo ir tvarkyklių IP Iš to paties.

Kaip sužinoti, koks yra spausdintuvo IP?

Paklauskite techniko, kuris įdiegė spausdintuvą, arba susiraskite kolegą, kuris jau įdiegė spausdintuvą. Komandos draugo komandoje nuo «Pagrindinis puslapis »->» Įrenginiai ir spausdintuvai » dešiniuoju mygtuku pasirinkite spausdintuvą ir spustelėkite „Spausdintuvo savybės“. Atsidarys naujas langas. Iš skirtuko "prievadai"Ieškokite eilutės, kurioje pažymėtas žymimasis laukelis:

Vaizdo atveju spausdintuvo IP yra 172.31.50.89.

Kaip gauti spausdintuvo tvarkykles?

Bet kurio spausdintuvo tvarkykles galite atsisiųsti iš gamintojo svetainės. Ieškokite „Google“ tvarkyklių, nurodančių tikslią markę ir modelį, ir įeikite į gamintojo puslapį, kad galėtumėte jas atsisiųsti. Neapsigaukite kitų puslapių, kurie nėra paties gamintojo, nes daugelis iš šių svetainių jūsų paprašys kažko mainais už tvarkykles (jie įdiegs savo programą arba prašys pinigų mainais už tvarkyklę, o tai tikrai būtina).

Kaip įdiegti spausdintuvą?

Dabar, kai turite tvarkykles ir žinote, kas yra IP, pirmas dalykas, kurį reikia padaryti, yra paleisti tvarkyklės diegimo paketą. Jei atsisiųstos tvarkyklės yra vykdomajame faile (.exe), tiesiog paleiskite tvarkyklės paketą ir jis padės jums įdiegti spausdintuvą.

Jei neturite diegimo paketo, o tvarkykles atsisiuntėte „be atgal“, diegimą turite atlikti ranka:

Nuo pradžios mygtuko eikite į "Prietaisai ir spausdintuvai”.

Pridėkite spausdintuvą”.

Pasirinkite "Pridėkite tinklo, belaidį arba „Bluetooth“ spausdintuvą” -> “Spausdintuvo sąraše nėra", Kitas "Pridėkite spausdintuvą pagal TCP / IP adresą arba pagrindinio kompiuterio pavadinimą"ir"Kitas”.

Kitame lange turite nurodyti, kad įrenginio tipas yra "TCP / IP įrenginys“Ir pagrindinio kompiuterio pavadinime arba IP adresu užsirašykite spausdintuvo IP adresą (paveikslėlis žemiau yra 192.168.10.72, bet jūsų atveju turite įrašyti spausdintuvo, kurį norite įdiegti, IP adresą).

Paspauskite "Kitas"Ir sistema bandys surasti spausdintuvą. Tada jis paprašys įdiegti spausdintuvo tvarkykles. Raskite savo spausdintuvo tvarkyklę: tai failas .inf ir rasite tvarkyklių aplanke, kurį atsisiuntėte iš gamintojo puslapio.

Pasirinkite tvarkyklę ir bus įdiegtos jūsų spausdintuvo tvarkyklės. Paspauskite "Kitas"ir"Užbaigti"Norėdami baigti diegimą. Sistema paklaus, ar norite, kad šis naujas spausdintuvas būtų numatytasis spausdintuvas. Pasakykite jam „taip“, jei tai yra spausdintuvas, kurį ketinate naudoti pagal numatytuosius nustatymus.

Spausdintuvas kabantis nuo spausdinimo serverio

Tai yra paprasčiausias atvejis, kai pridedamas tinklo spausdintuvas. Minėtas spausdintuvas sukonfigūruotas spausdinimo serveryje ir valdomas iš ten. Tai reiškia, kad spausdintuve jau yra įdiegtos atitinkamos tvarkyklės ir tereikia jį pridėti prie kompiuterio ir viskas. Kaip tai darome?

iš "Pradžia”->”Prietaisai ir spausdintuvai"Eiti į"Pridėkite spausdintuvą“. Pasirinkite "Pridėkite tinklo, belaidį arba „Bluetooth“ spausdintuvą” -> “Spausdintuvo sąraše nėra”.

Parašykite serverio pavadinimą ir spausdintuvo pavadinimą tokiu pačiu formatu, kaip nurodyta paveikslėlyje, pradedant „\“, kad būtų nurodytas serveris, o vėliau įtraukiant „\“, kad būtų nurodytas spausdintuvas, kuris kabo.

Paspauskite Next ir spausdintuvas bus automatiškai įtrauktas į sąrašą.

Bendrinamas spausdintuvas iš kito kompiuterio

Norėdami pridėti spausdintuvą, prijungtą prie kito kompiuterio, turite atlikti tuos pačius veiksmus, kaip ir pridėdami spausdintuvą, kuris kabo nuo serverio, tačiau vietoj serverio pavadinimo turite paminėti kompiuterio pavadinimą arba jo IP ir spausdintuvo pavadinimas. Pavyzdžiui, \ pcmaite \ HP LaserJet 1600. Tokiu atveju diegimo vedlys paprašys įdiegti spausdintuvo tvarkykles (* .inf failą), todėl atminkite, kad turite ją turėti, kad sėkmingai užbaigtumėte diegimą. Taip pat atkreipkite dėmesį, kad spausdintuvas turi būti bendro naudojimo režimu iš kompiuterio, prie kurio jis prijungtas, jei ne, jis bus nenaudingas, jei bandysime jį pridėti.

Tai yra pagrindinis vadovas, kaip pridėti tinklo spausdintuvą prie kompiuterio, tačiau iš patirties sakau, kad kiekvienas tinklas ir kiekviena įmonė yra pasaulis ir yra daug variantų bei smulkių detalių, kurios gali skirtis diegimo procese, nors ir tam, kad mes viena pagrindinė idėja, manau, yra gera pradžia.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės