Kaip atlikti masinį perkėlimą tarp dviejų „Gmail“ paskyrų

Jei ką tik išleidome naują „Gmail“ el. pašto adresą ir norime pasilikti el. laiškus iš ankstesnės paskyros, greičiausiai mums nieko gero neduos siųsdami po vieną visus el. laiškus, kuriuos norime pasilikti. Ar yra koks nors būdas perkelti visą šį turinį masiškai ir automatizuotas?

Kaip masiškai perkelti el. laiškus iš vienos „Gmail“ paskyros į kitą

Šiuo metu „Gmail“ turi įrankį „Importuokite el. laiškus ir kontaktus“ – kaip tik tai, ko mums reikia, kad negaištume laiko atliekant tokio tipo procedūrą, kuri, pripažinkime, dažniausiai yra gana sunki ir labai neapetitiška. Pažiūrėkime, kaip tai veikia...

Iš šaltinio paskyros

Norėdami eksportuoti visus savo senus el. laiškus į naują paskyrą, pirmiausia turime įvesti pradinę „Gmail“ paskyrą (senąją) ir įjungti POP protokolą.

  • Prisijungiame prie „Gmail“ paskyros, spustelėkite nustatymų mygtuką (krumpliaračio piktogramą, esančią viršutinėje dešinėje paraštėje) ir pasirinkite „Nustatymas”.

  • Mes pereiname į skirtuką "Persiuntimas ir POP / IMAP paštas"Ir skiltyje"POP pašto siuntimas"Mes aktyvuojame parinktį"Įgalinti POP visiems pranešimams (net jei jie jau buvo atsisiųsti)”.

  • Galiausiai slenkame į meniu pabaigą ir spustelėkite "Išsaugoti pakeitimus”.

Iš paskirties paskyros

Tada uždarome sesiją ir vėl prisijungiame prie „Gmail“, bet šį kartą naudodami el. pašto paskyros, į kurią norime, kad visi svarbūs ir reikalingi el. laiškai, kredencialus.

  • Įeiname į „Gmail“ nustatymų meniu (Krumpliaračio piktograma -> Nustatymai).
  • Mes ketiname "Paskyros ir importas"Ir mes paspaudžiame"Importuokite el. laiškus ir kontaktus”.

  • Automatiškai atsidarys naujas langas, kuriame turėsime įvesti el. pašto adresą, iš kurio norime gauti el. Tai yra šaltinio el. pašto adresas, kurį naudojome keliomis pastraipomis aukščiau. Mes spaudžiame "Tęsti”.

  • Tada „Gmail“ paprašys mūsų prisijungti prie šaltinio paskyros, kad pradėtume pašto perkėlimo procesą.

  • Tada atsidarys naujas langas, kuriame turėsime spustelėti „Leisti“, kad suteiktume prieigą prie „Gmail ShuttleCloud Migration“ (įrankio, atsakingo už el. laiškų eksportavimą). Jei viskas klostėsi gerai, pamatysime pranešimą „Autentifikavimas sėkmingas”.

  • Grįžę į ankstesnį langą, pamatysime, kaip dabar „Gmail“ mums siūlo 3 parinktis pradėti nuo el. laiškų perkėlimo:Importuoti kontaktus”, “Importuoti el"ir"Importuokite naujus laiškus per ateinančias 30 dienų“. Jei paliksime 3 langelius aktyvuotus, sistema eksportuos visus kontaktus ir el. laiškus iš šaltinio paskyros į naują Gmail adresą, taip pat vieną mėnesį persiųs visus naujus el. laiškus, kurie atkeliauja į senąją paskyrą. Norėdami baigti, pasirenkame "Pradėti importavimą"Norėdami pradėti procesą.

Pasiruošę!

Nuo čia turėsime palaukti laiko, kuris priklausys nuo el. laiškų, kuriuos išsaugojome pradinėje „Gmail“ paskyroje, kiekio. Nors tai procesas, kuris gali užtrukti net valandas, galime jį stebėti iš „Gmail“ konfigūracijos meniu „Paskyros ir importas”.

Kaip matote, nors procesas nėra labai intuityvus, kai tik žinome „raktus“, kuriuos turime paliesti, migracija vyksta be didelių komplikacijų. Tai gana toli nuo kitų pašto programų, pvz., „Outlook“ ir jos PST failų, siūlomų galimybių, bet bent jau išvengiame reikalo vaikščioti saugodami el. laiškus standžiajame diske arba savo galvos įrenginio vietinėje atmintyje.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found