Gimbal Zhiyun Smooth-Q, stabilizatorius, kuriam sekasi tinkle

„Zhiyun Smooth-Q“ yra mobilusis gimbalas. Kas yra gimbalas? Na, iš esmės tai yra įtaiso formos lazda kur dedame savo išmanųjį telefoną, o tai atlieka vaizdo stabilizatoriaus funkcijas.

Šio įrenginio dėka galime daryti sukimus ir stabilius įrašus 3 ašimis, X, Y, Z, išvengdami klasikinio fotoaparato šokio, kilusio iš blogo „menininko“ pulso.

Gimbal Zhiyun Smooth-Q analizė, įdomus rankinis stabilizatorius mobiliesiems telefonams

Blogas šio tipo prietaisų dalykas yra tai, kad jie paprastai yra beveik nepakeičiami, jei keliaudami į kelionę ir panašiai darome daug įrašų mobiliuoju telefonu ir norime turėti įrašus kiek įmanoma profesionaliau, bet net nesakau, ar esate „YouTube“ naudotojas, ar turite vaizdo įrašų tinklaraštį.

„Zhiyun Smooth-Q“ dizainas ir apdaila

Smooth-Q gimbal pasižymi elegantišku dizainu ir jame yra viskas, ko galime paprašyti iš tokio tipo įrenginio. Rankenos priekyje randame keletą valdymo mygtukų ir įrašymo valdymo:

 • Vairasvirtė.
 • Mygtukas „Režimas“.
 • REC (įrašymo) mygtukas.
 • Fokuso reguliavimas.

Priekinėje rankenos srityje yra rankena, vieta, kur telpa mūsų išmanusis telefonas, reguliuojama ir suderinamas su 3,5–6 colių telefonais. Gimbalas įkraunamas per USB prievadą, o akumuliatoriaus užtenka 8-12 valandų.

Rankenos gale taip pat randame nedidelį siūlą kad galėtume prie jo pritvirtinti trikojį esant reikalui. Visas prietaisas sveria 450 gr, o matmenys - 11,8 * 10,5 * 28,5 cm.

Pagrindinis „Zhiyun Smooth-Q“ gimbalo pranašumas yra tas atrodo kaip DJI OSMO gimbalai, tačiau užuot beveik 300 eurų, kurių verti, jie vos viršija 100. Jei įvertinsime, kad šio nebrangaus kardaninio kardano kokybė ir savybės yra efektyvios, jau turime aiškų kandidatą į „savaitės rekomendaciją“.

Techninės Zhiyun Smooth-Q charakteristikos

„Zhiyun Smooth-Q“ turi keletą funkcijų, kurios padeda padaryti įrašymą daug patogesnį ir profesionalesnį.

 • 360° panoraminis kampas.
 • Posūkio kampas ± 30°.
 • Pasvirimo kampas + 185 °, -135 °.
 • 5-osios kartos „Honeycomb“ pagrindinė technologija.
 • Variklis turi 40 % didesnį našumą ir 30 % greitesnį atsaką nei kiti Smooth linijos varikliai.
 • Atlaiko maksimalią 220gr apkrovą.
 • Mikro USB prievadas, skirtas įkrauti mobilųjį telefoną kelyje.
 • Jis palaiko maksimalią 45 ° temperatūrą ir minimalią -10 ° temperatūrą.
 • Integruota 26 650 mAh baterija, veikianti iki 12 valandų.

„Zhiyun Smooth-Q“ taip pat turi programą sinchronizuoti gimbalą su išmaniuoju telefonu, su įvairiomis funkcijomis, duomenimis ir naudojimo režimais, kurie puikiai veikia bendrose linijose – tyliai, programėlė ne kinų kalba. Svarbu.

Ką galime padaryti su tokiu gimbalu?

Tai yra pagrindinis dalykas, tiesa? Su Smooth-Q aišku, kad pasieksime vaizdo stabilumą, kurį sunku pasiekti rankiniu būdu. Tačiau tai jau ne tik pulso klausimas, o mechaniniai sukimai ir vaizdo ar vaizdo įrašo įrašymo iš vienos iš šių įtaisų valdymo paprastumas.

Tai labai naudinga priemonė, jei filmuojame judėdami, vaikščiodami ar bėgiodami., gimbalas puikiai stabilizuoja riedėjimą ir vibraciją. Jį galime naudoti koncertuose, pasivaikščiojimuose po kalnus ar bet kokioje fizinėje veikloje, kuri apima tam tikrą judesį.

Tokiais atvejais nuotrauka verta tūkstančio žodžių, o vaizdo įrašas net nepasakys.

Galite pažiūrėti šį vaizdo įrašą, kuriame matome skirtumą tarp įrašymo lipant laiptais ar bėgiojant geru tempu su Zhiyun Smooth-Q gimbal ir be jo. Vaizdai kalba patys už save.

Atrodo, kad vartotojų bendruomenė šiuo klausimu yra gana vieninga: tai visais atžvilgiais kokybiškas įrenginys.

Kaina ir prieinamumas

„Zhiyun Smooth-Q“ gimbal kaina 116,76 € TomTop, keisti apie 139 USD. Kaip visada, aš taip pat palieku jums nuolaidų kuponą visiems tiems, kurie nori įsigyti šį nepriekaištingą stabilizatorių.

KUPONO KODAS: KPTZUGBXGD

Kaina su kuponu: 112,32 €

Trumpai tariant, mes susiduriame su gimbalu, kuris turi daug traukos (ypač tarp „YouTubers“ ir „vlogerių“) ir ne tik dėl mažos kainos, bet ir dėl geros patirties bei rezultatų – tereikia pažiūrėti. tinkle, kad patikrintumėte.

Jei ieškome efektyvaus ir kokybiško stabilizatoriaus, tinkančio mūsų kišenei, „Smooth-Q“ šiandien neabejotinai yra viena geriausių alternatyvų.

TomTop | Pirkite Zhiyun Smooth-Q gimbalą

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found