Tomo Kingo vizija: normali šeima – laimingas „Android“.

Tomas Kingas yra vaikinas su juokinga istorija. Prieš tapdamas profesionaliu komiksų rašytoju, jis buvo CŽV agentas, trumpą laiką dirbo kovos su terorizmu padalinyje Irake ir netrukus po pirmojo vaiko gimimo metė darbą ir parašė pirmąjį romaną. Vienuolikos perpildytas dangus.

„DC Comics“ jie turėjo pamatyti Kingo, kuris netrukus pradėjo dirbti komiksų industrijoje, talentą pirmajame savo, kaip profesionalaus scenaristo, seriale. Graysonas. Šnipų komiksas, kuris atrodė kaip pirštinė su Kingo praeitimi.

Komiksas buvo gana gerai priimtas – iš dalies dėl puikių navariečio Mikelio Janíno, dabartinės leidyklos „Deceite“ superžvaigždės piešinių, jo siužetai įkvėpė gaivaus oro, ir žmonės į Tomą Kingą pradėjo žiūrėti kaip į vertybę, kurią reikia atidžiai sekti. Tada jis paskelbė savo pirmąjį autorių komiksą „Vertigo“ – Babilono šerifas – ir netrukus po to perėjo į „Marvel Comics“.

Šiuo metu Kingas yra labai pripažintas autorius: jis jau porą metų rašo pagrindinę Betmeno kolekciją – DC auksinę žąsį – ir netgi laimėjo 2018-ųjų Eisnerio apdovanojimą kaip geriausia rašytoja kartu su Marjorie Liu.

Tačiau niekas nesitikėjo, kai Kingas 2015 m. pasirašė sutartį su „Marvel“, yra tai, kad jis ketino parašyti „The Vision“ gilumo kūrinį. Ši 12 numerių istorija visus nustebino ir dėl geros priežasties. Mažai žinomas autorius ir karikatūristas Gabrielis Hernándezas Walta pasakoja mums istoriją apie antrarūšį „Keršytojų“ narį. Kas galėtų tuo susidomėti?

Iš pažiūros tobula ir pavyzdinga Vision šeima. | © Marvel Comics

„Vision“ ilgą laiką neturėjo įsimintino vaidmens „Marvel Comics“ tęsinyje – buvo puikūs komiksai su jo žmona Scarlet Witch, bet tai buvo daugiau nei prieš 30 metų – taigi nauja ribota Ultrono sūnaus serija. ne visai tai kėlė didelių lūkesčių. Tačiau Tomas Kingas buvo atsakingas už tai, kad visiems užčiauptų burnas.

Šis miniserialas populiarėjo su kiekvienu nauju išleidžiamu numeriu. Toli gražu neskaitome tipiškos superherojų istorijos, o įdomų tyrimą apie tai, ką reiškia būti žmogumi, turėti jausmus ir poreikį pritapti visuomenėje, kuri tave laiko keistuoliu.

Paauglio sintezoido vidurinės mokyklos gyvenimas | © Marvel Comics

„Normaliam“ žmogui tai gali būti daugiau ar mažiau sudėtinga, tačiau kalbant apie „Android“ viskas tampa labai sudėtinga. Mes susiduriame su manieromis, psichologine istorija, a gabalėlis gyvenimo kur stebime kasdienį vidutinės klasės amerikiečių šeimos gyvenimą urbanizacijoje su namu, sodu ir tipiškais plepėjančiais kaimynais, kurie pasitinka jus su karštų sausainių padėklu. Vizija „sukūrė“ savo šeimą, o dabar turi žmoną ir du paauglius vaikus, kurie visi yra sintezoidai – dirbtiniai žmonės – kaip ir jis. Viskas, ko jie nori, yra įsilieti į visuomenę ir gyventi normalų gyvenimą. Kas gali nutikti?

Gabrielio Hernándezo Waltos piešinys gal ir nėra pats tinkamiausias superherojų komiksui su puikiais mūšiais ir įspūdingomis scenomis, tačiau čia jis tinka kaip pirštinė ir sugeba itin tiksliai užfiksuoti pagrindinių veikėjų išraiškingumą, visada besisukdamas tarp šaltumo ir šilumos. beveik tobula pusiausvyra. Ir tada yra neįtikėtini Mike'o Del Mundo viršeliai – puikus įvyniojimas istorijai, kurią galime lengvai priskirti prie modernios klasikos. A Momentinė klasika rankinio.

„Del Mundo“ viršeliai yra dar viena iš puikių šio komikso lankytinų vietų © Marvel Comics

Geriausia tai, kad nebūtina skaityti „Keršytojų“ komikso ir nebūtina žinoti 50 metų veikėjo istorijos, kad galėtume visiškai mėgautis tokiu kūriniu. Dėl tokių dalykų verta skaityti tokio tipo komiksus: kūrėjai iš skaitytojo reikalauja labai nedaug, o mainais skiria kelias valandas nuoseklaus skaitymo ir pramogų jūrą. Kažko beveik neįmanoma pasiekti dabartinėse „Marvel“ ir „DC“ leidybos linijose, kur praktiškai viskas yra tarpusavyje susiję.

Iki šiol Tomas Kingas ir toliau žavi kritikus ir visuomenę kitomis ribotomis serijomis, tokiomis kaip „Mister Miracle“, tačiau jei norite perskaityti didžiulę bombą, kurią turėjo šis buvęs CŽV agentas, paverstas komiksų rašytoju, nedvejodami paimkite pažiūrėkite į „Vizija“. Skirtingas skaitymas, pabėgantis nuo superherojiškų stereotipų, ir puikus atspirties taškas link konkrečios visatos Marvel Comics animaciniuose filmuose.

Amazon | Vizija 1. Ateities vizijos

Amazon | Vizija 2. Little More Than A Beast

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės