Kaip sukurti kanalą „YouTube“ – visas žingsnis po žingsnio vadovas (2017 m.) – „Happy Android“.

Youtube, vaizdo įrašų platforma, priklausanti „Google“, turi daugiau nei 1 milijardas vartotojų, Beveik trečdalis visų žmonių, kurie juda internetu! Draugas, „YouTube“ yra gyvenimas!

Nesvarbu, ar tai yra dėl to, kad turime verslą ir ieškome naujo reklamavimo būdo, ar tiesiog norime išlaisvinti vieną iš savo aistrų, sukurti „YouTube“ kanalą visada yra gera idėja. Todėl šiandienos pamokoje mes pamatysime kaip žingsnis po žingsnio sukurti „YouTube“ kanalą. Galiausiai taip pat įkelsime nedidelį vaizdo įrašo pavyzdį. Eime ten!

1 # Sukurkite paskyrą „YouTube“.

Pirmas dalykas, kurį turime atidaryti ir paleisti savo kanalą, yra „Gmail“ paskyra. „YouTube“, priklausanti „Google“, vienintelis dalykas, kurio ji mūsų prašo, yra el. pašto paskyra @ gmail.com, kad galėtume prisijungti prie savo platformos. Taip lengva.

Kaip sukurti „YouTube“ kanalą iš savo kompiuterio

Iš naršyklės pasiekiame Youtube ir spustelėkite mygtuką "Prisijungti“, esantis viršutinėje dešinėje paraštėje. Tada mes prisijungiame naudodami savo el. pašto paskyrą ir Gmail slaptažodį.

Jei neturime „Gmail“ paskyros, tada turėsime tokį sukurti. Tiesiog spustelėkite "Daugiau parinkčių -> Sukurti paskyrą“Ir vykdykite nurodymus. Tai paprastas procesas, kurį galime atlikti per kelias minutes.

Įėję į „YouTube“ ir prasidėjus seansui, spustelėkite mūsų vartotojo piktogramą ir spustelėkite „Mano kanalas“. Pirmas dalykas, kurį pamatysime, bus naujas langas, kuriame galėsime pasirinkti kurti asmeninis kanalas (su mūsų vardu ir pavarde) arba sukurti prekės ženklo kanalas (iš esmės dėti kokį tik norime pavadinimą).

Šiuo atveju mes sukursime kanalą, kuriame įkelsime keletą mano sukurtų muzikinių vaizdo įrašų, todėl spustelsime „Naudokite įmonės pavadinimą ar kitą pavadinimą“. Jei norėtume sukurti asmeninį kanalą, pakaktų pasirinkti „Sukurti kanalą“. Na, mūsų kanalas jau sukurtas ir veikia!

Kaip susikurti „YouTube“ paskyrą naudojant „Android“.

„YouTube“ kanalo kūrimo iš mobiliojo telefono ar planšetinio kompiuterio procesas yra toks pat paprastas. Android atvejuKadangi greičiausiai jau turime su terminalu susietą Gmail paskyrą (atminkite, kad Android taip pat yra iš Google), tereikia įeiti į YouTube programėlę ir slinkti į skyrių "Paskyra".

Atsisiųsti QR kodą YouTube Kūrėjas: Google LLC Kaina: Nemokama

Tada spustelėkite išskleidžiamąjį meniu, esantį tiesiai po vartotojo piktograma ir pasirinkite "Mano kanalas”.

Kaip ir žiniatinklio versijoje, kanalą galime sukurti spustelėdami parinktį "Sukurti kanalą”.

2 # Konfigūruokite ir tinkinkite savo kanalą

Dabar, kai sukūrėme savo „YouTube“ kanalą, atėjo eilė suasmeninkite jį informacija, tekstu ir vaizdais.

Kanalo antraštės ir piktogramos matmenys

Įeinant į „YouTube“ kanalą labiausiai stebina kanalo antraštė arba reklamjuostė. Jei norime, kad mūsų kanalas būtų individualus, turime pridėti piktogramą ir sukurti reklamjuostę, kuri suteiktų mums išskirtinio prisilietimo (galime pakeisti iš anksto nustatytą vaizdą iš "Pridėti kanalo antraštę”).

Kad antraštė gerai atrodytų visų tipų įrenginiuose, „YouTube“ rekomenduoja įkelti vaizdą su matmenimis 2560 × 1440 pikselių:

  • Minimalūs pakilimo matmenys: 2048 × 1152 pikseliai.
  • Minimali saugos zona tekstui ir logotipams: 1546 × 423 pikseliai. Jei vaizdai viršija šiuos matmenis, kai kuriuose įrenginiuose arba rodymo režimuose jie gali būti apkarpyti.
  • maksimalus plotis: 2560 × 423 pikseliai. Tokiu būdu apsaugos zona bus matoma visada, nepriklausomai nuo ekrano dydžio. Kiekvienoje kanalo išdėstymo pusėje esančios sritys bus arba nebus rodomos, atsižvelgiant į naršyklės dydį.
  • Failo dydis: Rekomenduojama, kad jis būtų 4 MB ar mažesnis.

Tai jau atrodo kažkas kita. Dabar, kai turime savo kanalo vaizdą, turime pridėti šiek tiek informacijos, kad žmonės žinotų, ką bus galima rasti šiame „YouTube“ kampelyje.

Svarbu! Nepamirškite aprašymo ir nuorodų

Tiesiog po antrašte turime mygtuką "Kanalo aprašymas“. Čia parašysime nedidelį aprašomąjį kanalo tekstą (iš Android paspaudžiame šalia mūsų vartotojo esančią ratuko piktogramą).

Svarbu, kad pridėtume visus raktinius žodžius, pagal kuriuos norime, kad žmonės mus rastų „YouTube“. Pavyzdžiui, jei mūsų kanalas yra muzika, būtinai įtrauksime visus savo dainų stilius, žanrus ir įtaką ir kt.

Tai taip pat gera vieta pridėti nuorodas mūsų mėgstamiausia svetainė ir socialiniai tinklai.

3 # Įkelkite savo pirmąjį vaizdo įrašą į „YouTube“.

Dabar, kai turime visą scenarijų, tereikia įkelti vaizdo įrašą. Jei norime sukurti minimaliai įmantrius vaizdo įrašus, mums reikės gero redaktoriaus. Kai kurie iš dažniausiai naudojamų „YouTube“ naudotojų yra Sony Vegas ir Po efektų, bet galime pradėti nuo kažko praktiškesnio, pvz OpenShot, paprasta ir nemokama vaizdo įrašų rengyklė, kurią pradėti redaguoti visai neblogai.

Paruošę vaizdo įrašą, kurį norime įkelti, tiesiog spustelėkite piktogramą "Įkelti„Įsikūręs šalia mūsų naudotojo, viršutinėje kairėje „YouTube“ paraštėje.

Iš „Android“ galime įkelti ir įrašyti vaizdo įrašus naudodami mobiliąją kamerą spustelėdami fotoaparato piktograma. Iš kur galėsime pasiekti naują ekraną įkelti vaizdo įrašus, saugomus mūsų terminale arba iškart įrašyti ir įkelti vaizdo įrašą.

Kai vaizdo įrašas pradedamas kelti į „YouTube“, prieš paskelbdami jį, turime įtraukti informaciją apie vaizdo įrašą:

  • Pavadinimas: Vaizdo įrašo pavadinimas.
  • apibūdinimas: aprašymas, ką rasime ką tik įkeltame turinyje.
  • Etiketės: žymos, skirtos vaizdo įrašui identifikuoti ir pažymėti.

Ak! Ir nepamirškime pažymėti vaizdo įrašą kaip «Viešas« kad visi matytų turinį, kurį įkeliame į kanalą.

Galiausiai iš „Išplėstinė konfigūracija»Parinksime vaizdo įrašo kategoriją (muzika, sportas, žaidimai ir kt.). Kai viską paruošime, tiesiog spustelėkite «Paskelbti«. Sveiki, mes jau įkėlėme savo pirmąjį vaizdo įrašą į „YouTube“!

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės