10 geriausių „Android“ skirtų išlaidų valdymo programų – „The Happy Android“.

Jūsų mobilusis telefonas tapo vienu iš būtiniausių įrankių tiek laisvalaikiui, tiek darbui. Nors dažnai nenaudojame jo tinkamai, yra programų, kurios mums gali padėti kasdieniame gyvenime. Toks yra atvejis išlaidų kontrolės programėlės, skirtos „Android“..

Jei esate vienas iš tų žmonių, kurie mėgsta savo sąskaitas ir asmenines išlaidas tvarkyti aiškias, konkrečias ir tikslias, koks gali būti geresnis būdas tai padaryti nei naudojant „Android“ mobilųjį telefoną.

„Google Play“ parduotuvėje yra šimtai programų, kurios gali palengvinti mokėjimų, surinkimų ir išskaitymų, kuriuos turite atlikti iš savo kišenės arba banko sąskaitos, valdymą. Ir geriausia, kad tai galite rasti nemokamų programų.

10 „Android“ skirtų išlaidų valdymo programų, kurios pagerina jūsų asmeninę ekonomiją

Pažymėtina, kad „Google Play“ parduotuvėje esančių „Android“ išlaidų kontrolės programėlių parinkčių sąrašas yra platus. Todėl kviečiame susipažinti su 10 populiariausių, šiuo metu turinčių geriausius įvertinimus ir atsiliepimus.

Fintonic

 Fintonic, skirta Android yra programa numeris vienas išlaidų kontrolės programėlė, kurio neturėtumėte nustoti diegti savo mobiliajame telefone. Atsižvelgiant į pasitikėjimą, kurį ji siūlo keliems bankiniams subjektams, galima sinchronizuoti informaciją, susijusią su skirtingomis banko sąskaitomis.

Tarp pagrindinių jo savybių ir funkcijų yra galimybė konfigūruoti pranešimus arba gauti įspėjimus apie pasikartojančius mokėjimus ar pirkimus, paslaugų mokėjimų valdymą ir kt.

Naudodami „Fintonic“ netgi galite finansuoti pirkinius „Amazon“ iš nulio procentų palūkanų.

Parsisiųsti QR kodą Fintonic. Asmeniniai finansai pinigų taupymui Kūrėjas: Fintonic Servicios Financieros S.L. Kaina: Nemokama

Pinigų valdytojas

 Pinigų valdytojas Tai programa, kuri šiame tope atsiranda dėl savo prigimties paprastumo. Lengva naudoti ir su pagrindinėmis funkcijomis. Galėsite vesti pilną kiekvienos savo kasdienės operacijos įrašą.

Svarbiausias dalykas yra tai, kad per grafikus galite matyti, kaip jūsų pinigai juda išlaidų ir pajamų lygiu. Taip galėsite geriau kontroliuoti savo mėnesio išlaidas, todėl be problemų galėsite pagerinti savaitės ar mėnesio biudžetą.

Atsisiųskite QR kodo pinigų tvarkyklę, išlaidų stebėjimo programą, kūrėją: „Draw Puzzle Game“ Kaina: Nemokama

Spendee

Daugiau nei vieną kartą pasirinkta kaip geriausia „Android“ prieinama išlaidų valdymo programa, „Spendee“ padės jums atlikti šią užduotį daug lengviau. Kaip ir „Fintonic“, ji turi galimybę sinchronizuoti su skirtingais bankiniais subjektais.

Kaip papildomą, galite sukurkite piniginę, kurią galėsite panaudoti dalindamiesi išlaidomis su šeima ir draugais. Ir, žinoma, galite įrašyti tas išlaidas, kurias darote mokėdami grynaisiais. Naudodami „Spendee“, skirtą „Android“, galėsite įrašyti visas savo operacijas ir gauti ataskaitą, kurioje išsamiai aprašomos visos per tam tikrą laikotarpį patirtos išlaidos ir pajamos.

Atsisiųskite QR kodą „Spendee - Budget, Cost Control“ kūrėjas: SPENDEE a.s. Kaina: Nemokama

Piniginė

Piniginės funkcija yra tokia pati kaip „Fintonic“ ir „Spendee“. galėsite be problemų sinchronizuoti banko sąskaitas su programa. Galite atsisveikinti su užrašais savo išlaidų knygoje arba atsikratyti skaičiuoklės, kurią naudojate planuodami savo mėnesio biudžetą.

Turėsite galimybę turėti išsamesnį santaupų ir išlaidų įrašą. Ją galima įsigyti nemokamai, todėl naudotis pagrindinėmis funkcijomis nereikia papildomų mokesčių.

Ypatinga šios programėlės funkcija yra galimybė tiesiog pažymėti vietą arba vietą ir laiką, kai atlikote operaciją.

Atsisiųskite QR kodo piniginę: pinigai, biudžetas, finansų stebėjimo priemonė Kūrėjas: BudgetBakers.com Kaina: Nemokamas

Moneyhero

Galima tiek „Android“, tiek „iOS“, Moneyhero Tai tampa idealiu pasirinkimu, jei naudojate įrenginį su „iOS“ kaip priedą prie „Android“ mobiliojo telefono. Programa yra mokama, tačiau ji siūlo 15 dienų bandomąjį laikotarpį.

Jo sąsaja yra gana intuityvi ir paprasta naudoti, todėl ji nesukelia jokių komplikacijų, kai juo naudojasi bet kuris vartotojas.

Galite nustatyti taupymo tikslus mėnesiui, o ta pati programa suteiks jums biudžetą pagal jūsų išlaidas ir pajamas. Be to, jis nurodys, kur ir kokios yra jūsų rizikos maržos, kai ketinate viršyti anksčiau užsibrėžtą taupymo tikslą.

Atsisiųskite QR kodą Moneyhero: sutaupykite pinigų ir finansuokite be vargo Kūrėjas: RedRiver Lab Kaina: Nemokamas

Mėlynosios monetos

Nors tai nėra Populiariausia išlaidų valdymo programa, skirta „Android“. Dėl savo dizaino ir sąsajos „Bluecoins“ gali jus nustebinti. Galima nemokamai, ji turi labai išsamias funkcijas, panašias į Fintonic ir Money Manager.

Jis turi Pro versiją, kuri leis jums gauti papildomų funkcijų. Tai jums padės pagerinti mėnesio išlaidų ir pajamų kontrolę. Dar niekada nebuvo taip paprasta suderinti savo biudžetą.

Atsisiųskite QR kodą Bluecoins- Finansų ir biudžeto kūrėjas: Mabuhay programinė įranga Kaina: Nemokama

Prenumeratos

Jei esate užsisakę įvairių paslaugų, Prenumeratos Tai ideali programa sekti jų mokėjimus. Niekada daugiau nepamiršite sumokėti už „Netflix“, „Spotify“ ar bet kurią kitą prenumeruojamą paslaugą.

Prenumeratos yra visiškai nemokamos. Nesunku pridėti visų rūšių paslaugas, todėl sužinosite apie mėnesio prenumeratas.

Atsisiųskite QR kodo prenumeratas – tvarkykite savo įprastas išlaidas Kūrėjas: Simuliacinis Kaina: Nemokamas

1 Pinigai

Su 1 Pinigai tavęs niekas nepabėgs. Programą galite naudoti iš bet kurio „Android“ įrenginio, su kuriuo susiejote, nes ji turi galimybę sinchronizuoti visą jūsų informaciją iš debesies.

Tai labai paprasta naudoti ir galite pridėti visų rūšių išlaidas, kurias padarėte neužimdami daugiau nei 10 sekundžių. Tikrai intuityvus ir pilnas dizainas. Kaip ir kitos alternatyvos, galite generuoti išlaidų ataskaitas ir matyti taupymo tikslų paankstinimą arba vėlavimą.

Atsisiųsti QR kodą 1Money – išlaidos, administratorius, biudžetas Kūrėjas: PixelRush Kaina: Nemokamas

Pinigų mylėtojas

 Pinigų mylėtojas yra vienas iš Išsamiausia išlaidų kontrolės programa. Panašiai kaip „Spendee“, galima sukurti portfelius, skirtus dalytis išlaidomis tarp draugų ir šeimos, visa tai pagal jų pasirinktą planavimą.

Galėsite geriau planuoti savo biudžetą. Programėlė nuolat informuoja jus dėl savo tiesioginių pranešimų sistemos. Kartu su Abonementais lengva valdyti paslaugų apmokėjimą, prenumeratą ir viską filtruoti pagal kategorijas.

Savo informaciją galėsite peržiūrėti bet kuriuo metu, nes programa turi sinchronizavimo paslaugą debesyje. Ir ne tik tai, galite be problemų sukurti atsargines kopijas ir saugoti jas „Dropbox“.

Atsisiųskite QR kodo „Money Lover“ – kontroliuokite išlaidas ir biudžetą, kūrėjas: „Finsify“ Kaina: Nemokamas

Padalinta

Jei bendrinate išlaidų sąskaitą, Padalinta yra tobulas pasirinkimas. Kurkite grupes ir pridėkite dalyvių, kurie gali būti nuo draugų iki šeimos. Sekite grupės išlaidas dar niekada nebuvo taip lengva.

Prašyme įrašomos kiekvieno nario išlaidos ir pajamos. Be to, galite eksportuoti visų judesių ataskaitą į skaičiuoklę, kurią lengva atidaryti ir skaityti iš bet kurio suderinamo įrenginio.

Geriausia tai, kad šią ataskaitą galite siųsti el. paštu žmonėms, kurie neturi programėlės, bet yra užsiregistravę dalyvių grupėje.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje. Atsisiųskite QR kodą Splitwise – Sąskaitos ir išlaidos Kūrėjas: Splitwise Kaina: Nemokama

Naujausios žinutės