Kaip konvertuoti MKV vaizdo įrašus į AVI neprarandant kokybės ir su subtitrais

Ne visi įrenginiai šiandien gali atkurti MKV vaizdo įrašus. Nors šia prasme esame šviesmečiai nuo praeities, vis dar yra daug kam reikia konvertuoti MKV vaizdo įrašus, serialus ar filmus į AVI. Kaip tai padaryti greitai ir neprarandant pradinės kokybės ar subtitrų, kuriuos įterpė daugelis šių vaizdo įrašų?

Android kabinoje nuo neatmenamų laikų konvertuojame įvairių formatų vaizdo įrašus (MKV, MP4, MOV, FLV ir t.t.), o bėgant metams aptikau gerą saują keitiklių. Didžiausia mano problema šiuo klausimu visada buvo ta pati: rasti nemokamą programą, kuri tinkamai atliktų darbą, jokių vandens ženklų ar keistų dalykų ir tai siūlo platus konfigūracijų asortimentas (kokybė / skiriamoji geba / subtitrai ir tt).

Konvertuokite MKV failus į AVI naudodami HD Video Converter Factory neprarasdami kokybės

Pastaruoju metu man geriausiai pasiteisinęs keitiklis vadinamas HD vaizdo keitiklio gamykla. Tai nemokama, labai išsami ir dideliu greičiu konvertuoja failus. Ji taip pat turi patobulintą mokamą versiją, tačiau kasdienei nemokama versija yra daugiau nei pakankamai. Pažiūrėkime, kaip tai veikia.

  • Pirmas dalykas yra atsisiųsti ir įdiegti programą. Tai galime padaryti oficialioje svetainėje ČIA.
  • Atidarome programą ir pasirenkame "Pridėti failus"Iš viršutinio meniu. Mes pasirenkame MKV failą, kurį norime konvertuoti.

  • Pagal numatytuosius nustatymus programa konvertuos MKV vaizdo įrašą į AVI formatą ta pačia raiška, tačiau mes galime jį modifikuoti spustelėdami mygtuką „Nustatymai“. Taigi galime pakeisti kodavimo įrenginį („DivX“, „Xvid“, „H264“, „Smart Fit“), bitų sparta, kadrų dažnis, skiriamoji geba
  • Jei nenorime daryti jokių tokio tipo pakeitimų, tiesiog žiūrėsime į kalbą ir subtitrus. Šias 2 reikšmes galima reguliuoti pagrindiniame ekrane (pagal vaizdo įrašo pavadinimą).

  • Galiausiai mums tereikia pasirinkti kelią, kuriame norime išsaugoti vaizdo įrašą, spustelėdami "Išvesties aplankas”.
  • Kai turėsime viską, kas mums patinka, spustelėkite "Bėk”.

Jei norime konvertuoti vaizdo įrašą iš MKV į bet kurį kitą formatą, įrankis siūlo platus formatų pasirinkimas (AVI, MP4, MKV, MOV, WMV, MPG, M4V, VOB, ASF, TS, 3GP, H264, H265, VP9 ir daugiau) ir konkrečias konversijas tam tikriems įrenginiams arba prekės ženklai (iPhone, PS3, PS4, PSP, įvairių gamintojų televizoriai, HTC, Samsung įrenginiai, planšetiniai kompiuteriai ir kt.).

Šiandien tai yra programa, kurią naudoju MKV vaizdo įrašams konvertuoti į AVI ir kitus formatus iš Windows, ir tiesa ta, kad iki šiol ji man nesukėlė jokių problemų.

Konvertuokite MKV failus į AVI internete

Mes taip pat galime konvertuoti MKV vaizdo įrašus į AVI neįdiegę jokios programos kompiuteryje. Tam naudosime internetinį keitiklį, kuris leidžia konvertuoti vaizdo įrašus į įvairius formatus.

Tokio tipo žiniatinklio paslaugos yra tinkamos, tačiau paprastai jos turi ribotą dydį paprastai apie 200 arba 250 MB vienam failui.

Vienas iš greičiausių yra Konvertuoti failus. Jis turi paprastą naudoti sąsają ir galime pridėti tiek vaizdo įrašus, kuriuos išsaugojome vietoje, tiek vaizdo įrašus, esančius tinkle per URL.

Taip pat yra ir kitų alternatyvų, pvz OnlineConvert, tačiau pastarasis turi 100 MB dydžio limitą, kuris gali būti naudingas konvertuojant trumpalaikius namų vaizdo įrašus – jei norime konvertuoti serijas ar filmus, geriausia naudoti įprastą darbalaukio programą.

Veiksmingos ir kokybiškos mokėjimo alternatyvos, tokios kaip Leawo Video Converter

Kitas geras sprendimas taip pat gali būti kokybiško keitiklio licencijos gavimas. Jei daug daug konvertuojame iš kompiuterio ir ieškome geriausios programos failams konvertuoti, gali būti geras pasirinkimas Leawo vaizdo keitiklis.

Prieš porą metų gavau licenciją šiam keitikliui, drįstu teigti, kad taip ir yra pats išsamiausias mokėjimų keitiklis, kokį iki šiol mačiau. Jei turėčiau rekomenduoti kokią nors mokėjimo alternatyvą, tai būtų mano pirmasis pasirinkimas, be jokios abejonės. Intuityvioje ir lengvai naudojamoje sąsajoje galime reguliuoti bitų spartą, kodekus, kadrų dažnį, formatą ir įvairias kiekvienos konversijos detales.

Konvertuokite MKV failus į AVI „Mac“.

„Apple“ atveju, jei turime „Mac“, taip pat turime keletą gerų keitiklių, skirtų MKV paversti AVI.

  • Nemokamas MacX MKV vaizdo konverteris: Tai nemokama darbalaukio programa konvertuoti MKV failus į MP4, AVI, MOV, FLV ir keletas kitų formatų. Tai leidžia daryti vaizdo įrašų ekrano kopijas ir išgauti garsą iš reprodukcijų.
  • Rankinis stabdis: Kita programa, šį kartą daugiaplatformė, kuri atlieka įvairių tipų formatų, įskaitant MKV ir AVI, konvertavimą. Tai taip pat nemokama ir šiuo atveju, be to, atvirojo kodo.

Kaip matote, alternatyva perkelti vaizdo įrašus, filmus ir serialus iš vieno formato į kitą yra tikrai plati. Tu, kuris tau labiau patinka?

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found