Kaip sužinoti, ar buvote užblokuotas „Skype“ – „The Happy Android“.

Šis įrašas, kuris iki šiol sulaukė daugiausiai komentarų apie „The Happy Android“, yra tas, kuriame komentuoju testus, kuriuos galime atlikti. žinoti, ar kontaktas yra prisijungęs prie „Skype“.. Tiesa ta, kad tai suprantama, nes yra galimybė įsitraukti į save "nematomas režimas“, kartu su deriniu „Skype“ programos versija + „Skype“ kompiuteriui + „Skype“ integruota į „Outlook“. o galimi nevalingi atsijungimai sudaro super sprogstamą kokteilį. Štai kodėl, norėdamas suteikti daugiau informacijos šia tema, šiandien pabandysiu paaiškinti kaip galime žinoti, ar buvome užblokuoti „Skype“.. Tai labai įdomi tema!

Prieš pradėdami, turime tai išsiaiškinti „Skype“ neturi jokios piktogramos ar pranešimo, nurodančio, kad kontaktas mus užblokavo. Bet tikrai jau žinojote, kad... jei ne, neskaitytumėte šio įrašo, tiesa?

Bet kokiu atveju yra keletas ženklų ar įkalčių, kurie gali padėti mums patvirtinti jei tikrai buvome užblokuoti per vieną iš mūsų Skype kontaktų.

Pastaba: Šiame straipsnyje esantys vaizdai paimti iš „Windows Skype“ versijos, tačiau gairės galioja visoms dabartinėms „Skype“ platformoms (asmeniniam kompiuteriui, „Android“, „iOS“, žiniatinklio versijai (paštui)).

2 neklystantys patarimai, kaip sužinoti, ar kontaktas užblokavo jus „Skype“.

2 būdai arba „gudrybės“, kuriuos galime pabandyti išsiaiškinti, ar jie tikrai užblokavo mus „Skype“, yra šie:

Skambučio gudrybė

Jei kontaktas visada rodomas būsenoje "atjungtas„Skype“ ir įtariate, kad jis jus užblokavo neklystantis testas yra paskambinti.

  • Jei bandymas skambinti trunka apie 3 sekundes, jis neskamba ir nutraukia ragelį su pranešimu „Skambutis baigtasTai reiškia, kad kontaktas jus užblokavo.
Nenusakomas ženklas, kad buvote užblokuotas
  • Jei „Skype“ bando skambinti ir lieka būsenoje „jungiasi...„Ilgą laiką ir tada pasirodo pranešimas, kad“į skambutį XXXX neatsiliepėTiesiog tas asmuo yra atjungtas. Jūs mūsų neužblokavote „Skype“.
Tokiu atveju kontaktas tiesiog atjungiamas

Kontakto piktograma su klaustuku

Kai kontaktas rodomas su pilku klaustuko ženklu, tai gali reikšti 2 dalykus:

  • Kad kontaktas dar nepriėmė jūsų „Skype“ užklausos ir todėl niekada negalėjote su tuo asmeniu pasikalbėti.
  • Kad kontaktas priėmė jūsų užklausą, jau kalbėjote, bet tas kontaktas jus užblokavo ir ištrynė.

Šis testas yra šiek tiek retesnis, nes kai kas nors jus užblokuoja, jis tiesiog pasirodo būsenoje "atjungtas“, bet aš mačiau kai kurie komentarai Skype forumuose ir atrodo, kad taip yra, iš tikrųjų, ir tai atsitinka, kai vartotojas taip pat ištrynė jus iš savo kontaktų sąrašo.

Kaip ir viskas, kas susiję su Skype, visada bus abejonių, nes Skype nenori, kad mes tikrai sužinotume, ar kažkas mus užblokavo, ir niekada to aiškiai nenurodys. Galbūt naujose Skype versijose šie testai pasens, bet šiandien galiu patvirtinti, kad jie yra 100% veiksmingi (testus atlikau asmeniškai su 2 savo Skype paskyromis). Patvirtinta!

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės