Analizuojamas „Elephone S8“ – pavyzdinis žudikas su 2K ekranu ir „Helio X25“.

„Elephone“ yra vienas ryškiausių Kinijos prekės ženklų vidutinėje kategorijoje. The Elephone S8, naujausias bendrovės mobilusis telefonas, yra įsipareigojęs terminalui su dideliu kokybišku ekranu, aukščiausios kokybės dizainu, geriausiu „Mediatek“ procesoriumi ir gera kamera.

Apžvalga „Elephone S8“ – iki šiol geriausiai subalansuotas „Elephone“ telefonas

Kaip visada, judėsime netoli 200 eurų kainų intervale, o tai padeda suprasti milžinišką sėkmę, kurią pastaruoju metu sulaukia tokio tipo išmanieji telefonai: puikų kainos ir kokybės santykį.

//youtu.be/Xj9qH4YcQzY

Dizainas ir ekranas

„Elephone S8“ ekrano išvaizda ir apdaila yra viena didžiausių jo patrauklių vietų. Viena vertus, mes turime 6 colių berėmį ekraną, kurį pagamino „Sharp“. 2K raiška (2560 x 1440p) ir 403 ppi. Visa tai su metaliniu 3D lenkto stiklo korpusu, kuris suteikia tikrai elegantišką aukščiausios kokybės prisilietimą.

Galinėje dalyje randame tik S8 kamerą ir namo logotipą, o pirštų atspaudų skaitytuvas buvo priekiniame skydelyje, centriniame fiziniame įrenginio mygtuke.

„Elephone S8“ sveria 180 g, o matmenys – 15,80 x 8,00 x 0,80 cm.

Galia ir našumas

Kalbant apie šio naujojo „Elephone“, atradome kompetentingą aparatinę įrangą. CPU „Helio X25 Deca Core“, veikiantis 2,5 GHz dažniu, 4 GB RAM ir 64 GB vidinės atminties neišplečiamas, šalia Android Stock 7.1.1.

Tai, kad neįtraukta 6 GB RAM – tai gana įprasta tokio tipo mobiliuosiuose telefonuose – nėra problema, nes jis turi tikrai gerą procesorių. Tačiau tai, kad neturite SD lizdo, šiek tiek aptemdo bendrą specifikacijų lentelę. Aišku, kad su 64GB turėsime daug vietos, tačiau visada atsiranda žmonių, kuriems reikia šiek tiek papildomo.

Kalbant apie telefono našumą ir sklandumą, „Elephone“ visada mėgavosi praktiškai neegzistuojančiu tinkinimo sluoksniu, kuris yra akcentuojamas šioje „Android“ atsargoje, kurioje nėra programų ir „bloatware“, kurių dauguma vartotojų nekenčia.

Norėdami geriau suprasti šio „Elephone S8“ galią, galime tai pasakyti Antutu surinko 87 550 taškų. Našumas gerokai pranašesnis už tokius mobiliuosius telefonus kaip „Xiaomi Mi A1“ ar naujausias „Ulefone Power 3“.

Kamera ir baterija

Įėję į fotografijos skyrių matome, kad S8 turi 8 MP priekinę kamerą ir galinę 21 MP su blykste ir „Sony“ automatiniu fokusavimu, su šviesai jautriais elementais, kad būtų geresni rezultatai esant prastam apšvietimui.

Galiausiai, kalbant apie autonomiją, „Elephone S8“ montuojamas galinga 4000 mAh baterija su USB tipo C įkrovimu.

Kaina ir prieinamumas

„Elephone S8“ ką tik pasirodė prekyboje ir dėl to „GearBest“ siūlo pirmuosius 200 vienetų už 206,12 euro, keisti apie 239,99 USD. Įprasta jo kaina – apie 230 eurų. Terminalas yra juodos, mėlynos ir raudonos spalvos.

„Elephone S8“ nuomonė ir galutinis įvertinimas

Ar verta įsigyti Elephone S8? Tiesa ta, kad kas rašo šias eilutes, šiuo metu turi terminalą iš šio namo, tiksliau Elephone P8 mini. Atsižvelgiant į tai, kad jis turi kur kas kuklesnį procesorių ir veikia kaip kadras, net nesinori pagalvoti, kaip turi veikti naujasis S8.

Be to, jis turi tikrai gerą ekraną, kad galėtumėte peržiūrėti nuotraukas, serijas ir daugialypės terpės turinį, kartu su gera baterija ir kamera, viršijančia šio tipo terminalų vidurkį.

Žinoma, jei jo 64 GB saugyklos pritrūktų, turėtume galvoti apie kitą alternatyvą, nes šia prasme „Elephone S8“ nepalieka daug galimybių tobulėti. Jei su 64 koncertais likome, tai pirmyn.

GearBest | Pirkite Elephone S8

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found