10 geriausių programų užsidirbti pinigų iš savo mobiliojo telefono

Savaitę užbaigsime „produktyviausiu“ įrašu. Visi žinome apie mokamas programas, bet ką pagalvotumėte, jei pasakyčiau, kad esame „keistame pasaulyje“ ir kad užuot mokėję už programą pati programa, kuri mums moka? Taigi, kad vėliau jie sako, kad bet kas negali būti verslininku!

10 programų, kurios leidžia uždirbti šiek tiek pinigų tiesiog jomis naudojant

Anekdotai, šiandien yra nemažai programų, kurios tapo gana populiarios ir kurių kabliukas yra galia gauti nedidelį atlygį iš vartotojo mainais už naudojimąsi jais. Šis atlygis gali būti pinigais arba „kredito“ arba keičiamo čekio forma.

„Google“ apdovanojimai už nuomonę

Turbūt geriausiai žinoma programėlė pagal atlygį už naudojimą. Naudodami „Google Opinion Rewards“ galime atsakyti į mažas apklausas (dažniausiai į keletą klausimų, susijusių su vietomis, kuriose neseniai lankėmės) ir už tai gauname kreditą, kurį galime panaudoti Google Play parduotuvėje kam tik norime (mokamoms programėlėms, muzikai, filmams).

Atsisiųsti QR kodą Google Opinion Rewards Kūrėjas: Google LLC Kaina: Nemokama

CashPirate

Skirtingai nei „Google“ apdovanojimai už nuomonę, su CashPirate galime gauti pinigų pastovus ir garsus. Savo ruožtu turėsime išbandyti programas, žaidimus, dalyvauti apklausose ar žiūrėti reklaminius vaizdo įrašus. Mokama per PayPal nuo 2,5 USD (2500 taškų), o vidutinis mokėjimas už programos testavimą yra nuo 50 iki 100 taškų. Labai gerai įvertino „Google Play“ vartotojai.

Atsisiųskite QR kodą „CashPirate“ – užsidirbkite / užsidirbkite pinigų Kūrėjas: ayeT-Studios Kaina: Nemokamas

Chack! Messenger

„WhatsApp“, kuri moka už naudojimąsi ja. Tik logotipas jau pakankamai aiškus. Kataloniškos kilmės momentinių pranešimų programėlė, kurioje mes kaupiame pinigus per PayPal, prarydami skelbimus, kol kalbamės su mūsų draugais. Vienintelė problema yra mūsų kataloge rasti kontaktus, kurie nori su mumis bendrauti per Quack! Messenger.

Atsisiųskite QR kodo quack! messenger Kūrėjas: Betrovica SL Kaina: Nemokamas

Nemokamai mano programos

Ketvirtasis kovotojas yra „Free my Apps“. Naudodami šią programą, vietoj kredito „Google Play“ ar pinigų gauname dovanų korteles. Kuponai, kuriuos galime išpirkti „Spotify“, „Steam“, „Amazon“, „Domino's“ ar „Gamestop“, tarp kitų. Net paaukokite juos labdaros organizacijoms (Raudonajam kryžiui, UNICEF ir kt.). Reikalavimas: atsisiųskite ir išbandykite programas savo mobiliajame telefone.

Registruoti QR kodą FreeMyApps – dovanų kortelės ir brangakmeniai Kūrėjas: FreeMyApps Kaina: Bus paskelbta

Dovanų piniginė

Viena iš geriausiai vartotojų vertinamų žanro programų. Jis mažai kuo skiriasi nuo kitų, tačiau juo paprasta naudotis ir galima išpirkti taškus tiek už pinigus PayPal, tiek už kreditą Google Play, iTunes ar Amazon. Ji turi filialų sistemą Tai leidžia mums gauti daugiau taškų, jei daugiau žmonių prisijungs prie „Dovanų piniginės“ vakarėlio.

Atsisiųskite QR kodo dovanų piniginę – nemokama atlygio kortelė Kūrėjas: WellGain Tech Kaina: Nemokama

Programėlių anonsai

Kaip rodo pavadinimas, čia turėsime žiūrėti programų ir filmų vaizdo įrašus, kuriuos vėliau galėsime pakeisti pinigų „PayPal“ arba dovanų kuponus „Amazon“.. Kiekvienas vaizdo įrašas uždirba 5 taškus, o norėdami gauti 0,5 USD, turime peržiūrėti 100 vaizdo įrašų. Jei neturime ką geriau veikti gyvenime...

Registruokitės QR kodo AppTrailers Kūrėjas: AppRedeem Inc Kaina: Bus paskelbta

AppNana

Dar viena programėlė, leidžianti iškeisti taškus į pinigus. Šiuo atveju taškai vadinami Nanas, ir norėdami juos gauti, turėsime žiūrėti vaizdo įrašus, atsisiųsti programas ir dar daugiau. Programa, kuri iki šiol buvo pasiekiama tik „iOS“, o dabar taip pat pereina į „Android“. Daugiau nei 10 milijonų vartotojų ir 4,5 žvaigždutės įvertinimas sistemoje „Google Play“.

Žinoma, kaip ir dauguma tokio tipo programų, turėsime žiūrėti daug vaizdo įrašų ir išbandyti daugybę programų, kad gautume pagrindą.

Atsisiųskite QR kodą AppNana - Tarj. nemokama Kūrėjas: AppNana Rewards Kaina: Nemokama

Tapporo

Su Tapporo taip pat galime gauti pinigų „PayPal“, „Google Play“ kreditas, „Amazon“ dovanų kortelės ir kt, žiūrint vaizdo įrašus ir atsisiunčiant programas. Kaip visada, mokėjimo norma yra gana žema, tačiau tai leidžia gauti kreditą, pavyzdžiui, dalijantis kvietimais su draugais. Mes netapsime turtingi, bet kol tu neturėsi ką geriau veikti... mažiau duok akmenį.

Atsisiųskite QR kodą Tapporo (Uždirbkite pinigų) Kūrėjas: Damka Labs Kaina: Nemokama

Pinigai už programas

Kreditas tokiose parduotuvėse kaip Google Play, iTunes, Amazon, GameStop, StarBucks, eBay ir kt. mainais į naujų programų atsisiuntimą ir išbandymą mūsų mobiliajame telefone. 300 taškų yra lygus 1 USD, o nuo pat pradžių mes gauname 20 taškų + 90 taškų už pirmąjį atsisiuntimą. Jei norime gauti kreditą tokiomis sąlygomis, turime tai išsiaiškinti.

Atsisiųskite QR kodo grynuosius pinigus programoms – nemokamos dovanų kortelės Kūrėjas: Mobvantage Kaina: Nemokama

PiniOn

Programėlė, kuri moka mums pinigus (PayPal) už misijas. Paprastai tai yra klausimai apie produktus, daiktų fotografavimas prekybos centruose ir apskritai jie skirti prekės ženklui gauti informaciją gatvės lygmeniu apie prekę, kuria prekiaujama. Deja, jis prieinamas tik kai kuriose šalyse, pavyzdžiui, Meksikoje ir Brazilijoje.

Registracija QR kodas PiniOn Kūrėjas: PiniOn Kaina: Bus paskelbta

Ką manote apie šį programų, kurios mokamos už naudojimą, sąrašą? Tiesa ta, kad vargu ar jie mus išmuš iš vargšų, tačiau jie gali būti gera alternatyva gauti kreditą tokiose svetainėse kaip „Google Play“, „iTunes“ ar „Amazon“.

Kiti būdai užsidirbti pinigų naudojant mobilųjį telefoną

Jei turime interneto ryšį ir išmanųjį telefoną, kompiuterį ar planšetinį kompiuterį, turime daug kitų būdų užsidirbti pinigų tiek iš namų, tiek kur bebūtume.

Galime sukurti tinklaraštį ir užsidirbti pinigų, pirkti ir parduoti kriptovaliutas, įrašyti savo balsą ir jį parduoti ar net tapti vertėju, jei mokame daugiau nei vieną kalbą. Geras įkvėpimo šaltinis gali būti pažvelgti į Andrés Gananci tinklaraštį. Jame yra daug įrašų su daugiau nei įdomių idėjų užsidirbti pinigų. Internetas yra pilnas galimybių, žmonės!

Jei jums patiko šis įrašas ir jūs vis dar nežinote mano „YouTube“ kanalo, raginu jus apžiūrėti jį.

O ką manote apie tokio tipo „Android“ programas? Kaip visada, jei turite klausimų ar užklausų, nedvejodami apsilankykite komentarų skiltyje.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found