Kaip sulieti bet kurios nuotraukos foną („Android“) – „Happy Android“.

The bokeh efektas yra technika, kuri yra atsakinga už nuotraukos fono suliejimą, kad būtų pasiektas didesnis gylio pojūtis. Mobiliuosiuose telefonuose tai paprastai pasiekiama naudojant 2 kameras: viena yra atsakinga už gero detalumo scenos fiksavimą, o kita fotografuoja tą pačią sceną, bet nefokusuotu režimu, kad galiausiai sujungtų abu fiksavimus iškirpdami „ elementai “- dažniausiai žmonės – kurie yra arčiau tikslo. Efektas, kuris daugelyje mobiliųjų telefonų suaktyvinamas automatiškai, kai naudojame garsųjį „portreto režimą“.

Tačiau šiais laikais jau yra daug terminalų, kurie naudoja dirbtinį intelektą tokio tipo triukams atlikti, nenaudojant dvigubos kameros. Bet ką daryti, jei mūsų mobilusis telefonas neturi šios funkcijos arba Pamiršome suaktyvinti bokeh efektą fotografavimo metu? Ar galime pasiekti tą patį suliejimo efektą vėliau naudodami redagavimo programą?

Kaip sulieti vaizdo foną „Android“.

Jei turime „Android“ telefoną ar planšetinį kompiuterį, naudodami programą pasiekite gana patikimą „bokeh“ efektą AfterFocus. „Android“ yra ir kitų programų, tokių kaip „Snapseed“, kurios taip pat leidžia pritaikyti suliejimo efektus, tačiau didelis „AfterFocus“ pranašumas yra tai, kad ji leidžia ranka nupiešti sritis, kuriose norime pritaikyti efektą. Paprasta technika, tačiau suteikianti daug labiau patenkinamų rezultatų darant šiek tiek sudėtingesnes nuotraukas.

Atsisiųskite QR kodą AfterFocus Developer: MotionOne Kaina: Nemokama
  • Įdiegę AfterFocus atidarome programą.
  • Pirmame ekrane bus suteikta galimybė pasirinkti iš 3 redagavimo režimų: „Smart“, „Manual“ ir „AI“. Jei pasirinksime paskutinę parinktį, įrankis automatiškai atpažins artimiausią objektą ar asmenį, suliedamas foną. Naudodami pirmąsias 2 parinktis turėsime ranka nustatyti sritis, kurias norite sulieti.
  • Tada pateksime į redagavimo skydelį, kuriame galėsime atlikti atitinkamus koregavimus. Kai viską paruošime, spustelėkite „Kitas“.
  • Čia įrankis parodys mums galutinį rezultatą su jau pritaikytu bokeh efektu. Jei esame patenkinti, pasirinksime „Išsaugoti“, kad išsaugotume vaizdą.

Kai kurias nuotraukas sulieję įjungę automatinį režimą (AI), pamatėme, kad tai duoda stebėtinai gerų rezultatų.

Ar turite „Google Pixel“?

„Pixel“ telefonų naudotojai taip pat gali pasiekti labai sėkmingą fono suliejimo efektą „Google“ nuotraukų pagalba. Priemonė, kuri ypač gerai veikia pritaikant bokeh vidutinio ilgio ir stambioms nuotraukoms.

Norėdami pritaikyti suliejimo efektą „Google“ nuotraukų fonams, tereikia įvesti nuotrauką ir spustelėti redagavimo mygtuką. Čia rasime „Blur“ juostą, kurią pritaikydami galime pritaikyti didesnį ar mažesnį vaizdą vaizdui.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found