Kaip atšaukti visas greitas ir paprastas el. pašto prenumeratas

Šlamštas tampa tikra problema. Aš pats, pavyzdžiui, turiu „Gmail“ paskyrą, kurioje gausu pranešimų iš įvairiausių svetainių ir parduotuvių. Ir ačiū Dievui, kad „Google“ atskiria grūdus nuo kviečių, sugrupuodama tokio tipo el.Socialinis"ir"Akcijos“. Nepaisant to, kai gaunu svarbų el. laišką, beveik visada turiu pasinerti į nesusijusį turinį, kurio dar neištryniau.

Daugelis šiandien gaunamų el. laiškų yra susiję su prenumeratais, naujienlaiškiais ir visų rūšių naujienlaiškiais. Kai kurie gali būti aktualūs, tačiau daugeliu atvejų tai yra grynas šlamštas, į kurį niekada nekreipiame dėmesio. Ką man pasakytumėte, jei pasakyčiau, kad ką tik atradau programą, kuri rūpinasi atšaukti prenumeratą ir automatiškai atšaukti visas tas prenumeratas ir vienu paspaudimu?

Kaip atsisakyti el. pašto ir naujienlaiškių prenumeratos naudojant „Cleanfox“.

„Cleanfox“ yra nemokama programa, skirta „Android“, kuri yra atsakinga už viso naujienlaiškio prenumeratos atsisakymo proceso valymą ir supaprastinimą. Paprastai tai turėtume padaryti ranka, įvesdami kiekvieną iš šių el. laiškų, ieškodami nuorodos prenumeratos atsisakymui ir vykdydami atitinkamas instrukcijas.

„Cleanfox“ rūpinasi tuo pačiu procesu, bet daug greičiau ir padeda mums valdyti visi abonementai per kelias minutes ir centralizuotai.

  • Įdiegę programą, ją paleidžiame.
  • Mes nurodome el. pašto paskyrą, kurią norime analizuoti.
  • Programėlė pradės ieškoti visų mūsų pašto dėžutėje gautų pranešimų apie prenumeratą.

Kai nuskaitymas bus baigtas, „Cleanfox“ po vieną rodys visas aktyvias prenumeratas. Kiekvienam iš jų galime atlikti 3 veiksmus:

  1. Ištrinkite visus to siuntėjo el. laiškus.
  2. Išsaugokite visus el.
  3. Ištrinkite visus el. laiškus ir atsisakykite prenumeratos.

Kaip matote, tai leidžia mums labai maloniai ir greitai valdyti kelis naujienlaiškius.

Kiekviena prenumerata taip pat rodo gautų el. laiškų kiekį ir atidarymo koeficientą.

Kaip „Cleanfox“ finansuojamas? Ar tai programa, skirta privatumui?

Vienas iš pirmųjų dalykų, kuriuos matome atidarę „Cleanfox“, yra jų privatumo politika ir paaiškinimas, kaip jie gauna pajamų iš programos. Atsižvelgiant į laiką, kuris eina, tiesa yra ta, kad vertinama, kad jie taip aiškiai ir tiesiogiai paaiškina, kaip tvarko informaciją ir duomenis, kuriuos programa tvarko saugiai ir anonimiškai.

Trumpai tariant, idealus priedas retkarčiais šiek tiek išvalyti mūsų pašto dėžutę.

Atsisiųskite „Cleanfox“ QR kodą – atsisiųskite ir pašalinkite el. laiškus ir šlamštą. Kūrėjas: Foxintelligence Kaina: Nemokama

Rašant šią apžvalgą, „Cleanfox“ sistemoje „Google Play“ buvo atsiųsta daugiau nei 100 000 kartų ir įvertinta 4,5 žvaigždutėmis.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found