Kaip suaktyvinti skambučių peradresavimą „Android“ (ir kaip jį išjungti)

Darbo aplinkoje skambučių peradresavimas yra kasdienybė. Ypač fiksuotojo ryšio telefonuose. Tačiau tai taip pat galime padaryti su savo mobiliuoju telefonu. Tai labai praktiška funkcija, kuri, deja, yra gana paslėpta „Android“ nustatymų meniu. Šiandien pamatysime kaip įjungti ir išjungti automatinį skambučių peradresavimą su beveik nesuplyšusiu. Eime ten!

Kaip įjungti / išjungti skambučių peradresavimą „Android“.

Prieš pradėdami, turime paaiškinti, kad skambučių peradresavimas yra įrankis, kurį ne visi telefono operatoriai siūlo nemokamai. Jei mūsų mobiliajame telefone ši funkcija neįjungta – tai būtų reta, bet įmanoma – turėsime susisiekti su mūsų įmone, kad ją suaktyvintume. Ir, beje, paklauskite, ar jie ims mums mokestį už šią paslaugą.

Kaip suaktyvinti skambučių peradresavimą į kitą telefono numerį

Jei turime įmonės numerį ir ketiname atostogauti, tikriausiai būsime suinteresuoti nukreipti savo skambučius į biuro skydą arba mus pakeičiantį kolegą. Norėdami tai padaryti, naujausiose „Android“ versijose atliksime šiuos veiksmus:

 • Mes atidarome programą "Telefonas”.
 • Atidarome išskleidžiamąjį meniu, esantį viršutinėje dešinėje paraštėje ir spustelėkite "Nustatymai”.
 • Spustelėkite "Skambinimo sąskaitos"Ir mes pasirenkame numerio, kurį norime peradresuoti, SIM kortelę (jei turime daugiau nei vieną).

 • Mes ketiname "Skambučių nustatymai -> Skambučių peradresavimas”.

Šiuo metu „Android“ pasiūlys kelias skambučių peradresavimo konfigūravimo parinktis. Kiekvienu iš šių atvejų galime nurodyti kitą telefono numerį, į kurį nukreipsime gaunamus skambučius:

 • Visada nukreipti: Visi įeinantys skambučiai bus automatiškai nukreipti nurodytu numeriu.
 • Kai aš užsiėmęs: Skambučiai bus peradresuojami tik tada, kai linija užimta.
 • Kai neatsakau: numeris, į kurį bus nukreipiami skambučiai, jei neatsiliepime. Paprastai jis paliekamas tuščias arba su atsakikliu.
 • Kai nepasiekiama: Skambučiai bus nukreipti nurodytu numeriu, kai telefonas bus išjungtas arba už ryšio zonos ribų. Paprastai jis persiunčiamas mūsų telefono operatoriaus numeriu.

Atsižvelgdami į visa tai, jei norime bet kuriuo metu nepriimti skambučių, laukelyje nurodysime numerį, į kurį norite nukreipti "Visada nukreipti“. Likusiais atvejais elgsimės pagal savo poreikius.

Kaip išjungti skambučių peradresavimą „Android“.

Dabar, kai žinome, kaip veikia gaunamų skambučių peradresavimas, juos išjungti taip pat paprasta.

 • Mes ketiname "Telefonas -> Nustatymai -> Skambučių paskyros”.
 • Tada į "Skambučių nustatymai -> Skambučių peradresavimas”.
 • Iš čia ištriname bet kokį mus dominantį aplinkkelį.

Kaip matote, konfigūracijos parinktis nėra labai „po ranka“, bet kai žinome, kur ją rasti, jos konfigūracija nesukelia galvos skausmo. Tikiuosi, kad ši pamoka jums bus naudinga ir iki susitikimo kitame įraše!

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės