Gaukite „Crunchyroll Premium“ mėnesį nemokamai su šiuo kodu

„Crunchyroll“ yra užsakomojo srautinio turinio platforma, labai panaši į „Netflix“, bet skirta tik anime. Tarp jo funkcijų yra galimybė pamatyti visus premjerinius skyrius tą pačią dieną, kai jie transliuojami Japonijoje. Ar norite gauti vieną nemokamą mėnesį „Crunchyroll Premium“.? Na, skaitykite toliau!

Kai kurie „Crunchyroll premium“ plano pranašumai, palyginti su nemokama naryste, yra tai, kad nėra skelbimų, serialai išleidžiami tik praėjus valandai po jų transliavimo per televiziją tekančios saulės šalyje, taip pat galime pasiekti katalogas Pilna anime ir manga platforma.

Kaip gauti 1 nemokamą „Crunchyroll Premium“ mėnesį

Vienintelis reikalavimas norint gauti 1 mėnesio priemoką „Crunchyroll“ yra turėti „Twitch Prime“ paskyra. Kažkas, ką galime gauti visiškai nemokamai naudodami „Amazon Prime“ paskyrą.

  • Jei dar neturime „Amazon Prime“, galime gauti 1 mėnesio nemokamą bandomąją versiją ČIA.
  • Norėdami gauti nemokamą „Twitch Prime“ paskyrą, tiesiog turime susieti „Amazon Prime“ paskyrą su „Twitch“ paskyra. Norėdami tai padaryti, atlikite šioje kitoje mokymo programoje nurodytus veiksmus ČIA. Pastaba: jei jus domina, tame pačiame vadove taip pat paaiškiname, kaip gauti nemokamus „Nintendo Switch Online“ metus. Tiesa ta, kad „Amazon Prime“ naudotojas pastaruoju metu turi keletą įdomių pranašumų!

Dabar, kai turime paruošę „Twitch Prime“ paskyrą, įeiname į šį „Twitch“ puslapį. Tarp įvairių pasiūlymų ir nemokamų žaidimų, skirtų „Twitch Prime“, randame reklamą „Crunchyroll: 30 dienų bilietas“. Galiausiai spustelėkite "Gauti kodą"Ir nukopijuokite raidinį ir skaitmeninį kodą, kuris bus rodomas ekrane.

Nuo šio momento tereikia eiti į šią „Crunchyroll“ nuorodą ir išpirkti ką tik gautą kodą.

Vienas patarimas: jei tai pirmas kartas, kai prisiregistruojame prie Crunchyroll, galime pasinaudoti 14 dienų nemokamu jų siūlomu aukščiausios kokybės pasiūlymu, o tada išpirkti kodą, kad gautumėte pusantro mėnesio priemoka už pin.

Tarp ryškiausių anime, šiuo metu transliuojamų platformoje, randame tokius serialus kaip Naruto Shippuden, antrasis One Punch Man in simulcast sezonas, Boruto, Mob Psycho 100, Black Clover, Hunter x Hunter, Fairy Tail ir daugelis kitų populiarių serialų. .

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found