Kaip įdiegti „Google Pixel“ fotoaparatą bet kuriame „Android“.

Kamera „Google Pixel“ telefonuose Ji užsitarnavo pelnytą bendruomenės pripažinimą, nes nors ji turi gerus objektyvus ir objektyvus, pasirodė, kad jos programinė įranga gali atlikti tikrą magiją. Tai, ką galėjome patikrinti savo mėsoje prieš porą mėnesių peržiūrėdami „Google Pixel 3A“.

Ir būtent jo vaizdo apdorojimo dėka galime gauti aukščiausios klasės nuotraukas net ir neturėdami didesnio nei 500 eurų AAA mobiliojo telefono. Taip yra todėl, kad naudoja „Google“ fotoaparato programą, dar vadinamą „GCam“. apdorojimo technologija, vadinama HDR + o tai iš esmės pagerina vaizdų kokybę, ypač kai kalbama apie vidutinės ir žemos klasės mobiliuosius telefonus.

Tarp jo funkcijų yra vadinamasis HDR +, portreto režimas, kuris pagerina asmenukes ir taiko bokeh efektą fonams, panoraminėms nuotraukoms, suliejimo režimui, 60 kadrų per sekundę vaizdo įrašams, sulėtintam judesiui ir kelioms tikrai naudingoms funkcijoms.

Reikalavimai norint įdiegti „Google“ fotoaparatą kitame „Android“.

Jei bandysime įdiegti „Google“ kamerą iš „Play“ parduotuvės, greičiausiai ji mums praneš, kad ji nesuderinama. Tačiau, kadangi tai yra tokia populiari programa, yra gana didelė kūrėjų bendruomenė, kuri yra atsakinga už modifikuotų programos versijų kūrimą kitiems telefonų prekės ženklams ir modeliams.

Žemiau apžvelgiame būtinus reikalavimus, kad būtų galima įdiegti "Google" kamerą "Android" terminale:

  • Camera 2 API: Norint naudotis Google kamera, būtina, kad sistemoje būtų įjungta 2 kameros API. Jei nežinote, kaip tai padaryti, galite pažvelgti į šią PAMOKA.
  • „Android 10“ arba „Android 9“.Nors yra modifikacijų mobiliesiems telefonams su Android 7 ir Android 8, stabiliausios programos versijos veikia naudojant Android 9, o ypač Android 10.
  • Snapdragon procesoriai: Taip pat yra specialių versijų telefonams su Mediatek, Kirin (Huawei) arba Exynos (Samsung) lustu, tačiau Google kameros programėlė buvo sukurta veikti telefonuose su Snapdragon procesoriumi.
  • Daugelis galimų APK palaiko tik ARM64.
  • Turi būti įdiegtas GApps arba lygiavertis pakaitalas, pvz., MicroG.

GCam apribojimai kituose mobiliuosiuose telefonuose

Prieš paleisdami įdiegti programą ir tikėtis, kad ji padarys tikrus stebuklus, turime atsižvelgti į tai, kad tai nėra burtų lazdelė. Panoraminis režimas gali mums netikti, vaizdo apdorojimas gali būti lėtesnis arba naktinis režimas gali pasiūlyti prastesnius rezultatus nei tikėtasi.

Be to, mes taip pat turime priprasti prie minties, kad negalėsime pasinaudoti visomis „specialiosiomis funkcijomis“, kurias turi mūsų mobilusis, pavyzdžiui, jei turėsime 3 galines kameras ar objektyvą su kai kuriais. papildomas, kuris šiek tiek neatitinka normos.

Kaip įdiegti „GCam“ programą „Android“.

Celso Acevedo yra vaikinas, kuris pradėjo rinkti programinę įrangą „Android“, kai „CyanogenMod“ užsidarė dar 2017 m. Nuo tada jis į savo svetainę įkelia įvairiausios programinės įrangos ir šiuo metu turi didžiausią modifikacijų ir GCam variantų saugyklą, kokią tik galime rasti. Internete.

Jei norime savo terminale įdiegti Google Camera programėlę, tereikia įeiti į GCam saugyklą ir ieškoti mūsų poreikius atitinkančio APK arba apsilankyti rekomenduojamų atsisiuntimų skiltyje.

Tiesa ta, kad „Celso Acevedo“ puslapyje yra daugybė modifikacijų, todėl APK pasirinkimas iš pradžių gali būti šiek tiek stulbinantis. Galbūt geras žingsnis norint pradėti testuoti APK ir sužinoti, kuris iš jų geriausiai veikia mūsų mobiliajame telefone, yra apsilankyti Urnyx05 saugykloje, vienoje geriausių GCam modifikatorių.

Galų gale viską reikia išbandyti naudojant kelis APK, naudojant bandymus ir klaidas, kol rasite versiją, kuri geriausiai veikia įrenginyje.

Galbūt jus domina: Kaip įdiegti APK „Android“.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found