Geriausi KODI plėtiniai naršyklėms – „Happy Android“.

Vienas iš didžiausių KODI pranašumų yra jo lankstumas. Šis atvirojo kodo daugialypės terpės grotuvas ne tik suderinamas su daugeliu sistemų, tokių kaip „Android“, „Windows“, „Mac“ ar „Raspberry Pi“, bet ir turi daug plėtinius naršyklėms, pvz., „Chrome“ ar „Firefox“..

Šių papildinių ar plėtinių dėka galime išplėsti ir patobulinti KODI funkcijas, žengdami svarbų šuolį srautinio turinio atkūrimo srityje. Pažiūrėkime, kurie šiuo atžvilgiu yra naudingiausi.

5 populiariausi KODI plėtiniai, skirti naršyklėms („Chrome“ ir „Firefox“)

Dauguma „Chrome“ ir „Firefox“ plėtinių, skirtų KODI, iš esmės naudojami norint paversti mūsų naršyklę tam tikru nuotolinio valdymo pultu. Tai taip pat gali būti puiku, kai galime naudoti kompiuterį kaip nuotolinį serverį ir siųsti turinį į grotuvą (serialus, filmus, „YouTube“ vaizdo įrašus ir kt.).

Kaip nustatyti KODI siųsti turinį iš kitų įrenginių

Prieš pradėdami, turime paaiškinti, kad norėdami naudoti šiuos plėtinius turime įgalinti KODI priimti nuotolinį valdymą.

  • Atidarome KODI ir einame įSistema -> Paslaugos -> Valdymas”.
  • Skyriuje "Tinklapio serveris„Užtikriname, kad skirtukas“Leisti nuotolinį valdymą per HTTP”(Leisti nuotolinį valdymą per HTTP) įjungta.
  • Skiltyje „Programų valdymas“ įsitikiname, kad „Leisti nuotolinį valdymą iš kitų sistemų programų”(Leisti nuotolinį valdymą iš kitų sistemų programų) taip pat įjungta.
  • Taip pat rekomenduojama užsirašyti IP adresą. Šią informaciją galima rasti "Sistema -> Sistemos informacija”.

Galiausiai mums taip pat reikės atitinkamas priedas, įdiegtas KODI. Pavyzdžiui, jei norime nusiųsti „YouTube“ vaizdo įrašą iš „Chrome“ kompiuteryje į televizorių su KODI, turėsime turėti KODI įdiegtą „YouTube“ priedą.

1 - Žaisk su Kodi

Pradedame nuo turbūt geriausio KODI plėtinio, skirto turinio srautiniam perdavimui iš naršyklės. Įdiegę ir sukonfigūravę, tereikia spustelėti plėtinio piktogramą ir atsiras atkūrimo meniu, kuriame galime nuotoliniu būdu pridėti elementus ir kurti grojaraščius KODI.

Jis veikia su „YouTube“, „Twitch“, „Animelab“, „Hulu“, „SoundCloud“, magnetinėmis nuorodomis ir daugeliu kitų turinio tipų. Pradinė konfigūracija labai paprasta: tereikia nurodyti IP, prievadą ir numatytąjį vartotoją ir mes būsime pasiruošę perduoti be jokių problemų.

Atsisiųsti plėtinį, skirtą Chrome | Firefox

2- Kodi internetinis XBMC medijos centras

„Kodi online“ yra „Chrome“ ir „Firefox“ plėtinys, leidžiantis tiesiogiai iš naršyklės žiūrėti vaizdo įrašus, klausytis muzikos, podcast'ų ir kt. Iš esmės tai yra „Kodi“ žiniatinklio versija naršyklėms, su visomis funkcijomis ir programos savybėmis. Žinoma, reikėtų paaiškinti, kad jo nesukūrė oficiali „Team Kodi“ komanda, nors ji yra gerai priimta ir yra gana populiari.

Atsisiųsti plėtinį, skirtą Chrome | Firefox

3- Siųsti į Kodi

Siųsti į Kodi tai plėtinys, labai panašus į Play to KODI. Tai ne tik leidžia mums siųsti „YouTube“ vaizdo įrašus tiesiai į KODI – jis taip pat veikia su „Twitch“, „Vimeo“ ir URL (magnetais ir torrentais).

Jis pasiekiamas tiek „Chrome“, tiek „Firefox“ ir veikia tiesiog dešiniuoju pelės klavišu spustelėjus bet kurią nuorodą ir pasirinkus „Siųsti į KODI -> Išvalyti ir žaisti“. Prieš tai vaidina tai, kad jame nėra daug konfigūravimo parinkčių ir nėra jokio pagalbos puslapio, kuris gali sukelti mums keistą galvos skausmą, jei kyla problemų dėl pradinės konfigūracijos.

Atsisiųsti plėtinį, skirtą Chrome | Firefox

4- Kassi Kodi / XBMC nuotolinio valdymo pultas

Kaip daugelis iš jūsų suprato iš pavadinimo, tai yra plėtinys, leidžiantis mums valdyti KODI nuotoliniu būdu iš naršyklės. Kažkas, kas gali būti puiku, jei turime Raspberry arba televizoriaus dėžutės nuotolinio valdymo pulte išseko baterijos.

Atsisiųsti plėtinį, skirtą Chrome | Firefox

5- Kassi Share

Mes susiduriame su panašiu plėtiniu Žaisk Kodi nei viduje Siųsti į Kodi, bet su vienu įspėjimu: „Kassi Share“ palaiko kai kuriuos vaizdo įrašų formatus, kurių nėra tuose kituose plėtiniuose. Taigi galime atkurti turinį iš tokių svetainių kaip Crunchyroll, Vimeo, YouTube, Twitch, Facebook ir HTML įterpti vaizdo įrašai.

Atsisiųsti plėtinį, skirtą Chrome | Firefox

Ar žinote kokių kitų vertų KODI naršyklės plėtinių? Jei taip, nedvejodami apsilankykite komentarų skiltyje.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found