Kaip išjungti vartotojo abonemento valdymą (UAC) sistemoje Windows

The Vartotojo paskyros valdymas arba UAC (Vartotojo abonemento valdymas) yra „Windows“ įrankis, leidžiantis sekti programas, kurios bando atlikti kompiuterio pakeitimus. Tai garsaus priežastis „Ar norite leisti šiai programai atlikti įrenginio pakeitimus?”.

Tai funkcija, kuri įjungiama standartiškai, tiek Windows 10, kaip ir ankstesnės versijos („Windows 7“ / „Windows 8“). Taigi, kai paleidžiame programą, kuriai reikalingi administratoriaus leidimai, gauname įspėjamąjį pranešimą, kaip paminėtas:

Kai kuriais atvejais tokio tipo paskyros valdymas gali sukelti problemų. Ar galima jį išjungti?

Kaip išjungti vartotojo abonemento valdymą „Windows 10“.

Dėl išjunkite vartotojo abonemento valdymą (UAC) sistemoje „Windows 10“. turime atlikti šiuos veiksmus:

 • Mes atidarome Kontrolės skydelis. Mes galime tai padaryti rašydami "Kontrolės skydelis„Cortana ir spustelėję skydelio piktogramą.
 • Viršutiniame dešiniajame kampe esančiame paieškos laukelyje rašome „UAC“. Iš rodomų pasiūlymų pasirenkame "Pakeiskite vartotojo abonemento valdymo nustatymus”.

 • Vartotojo abonemento valdymo konfigūracijos lange galime visiškai išjungti pranešimus, nuleisdami juostą į "Niekada nepranešk man”.
 • Spustelėkite "Sutikti"Ir iš naujo paleiskite kompiuterį, kad pakeitimai įsigaliotų.

„Windows“ siūlo įvairius konfigūracijos laipsnius paskyros kontrolei. Galime suaktyvinti pranešimus, kai programa pakeičia kompiuterio ir „Windows“ nustatymus, tik tada, kai ji atlieka pakeitimus kompiuteryje arba negauna jokio pranešimo. Bet kokiems pakeitimams šiuo atžvilgiu reikia naudoti administratoriaus leidimas.

Palikdami visiškai išjungtus pranešimus, rizikuojame, kad kenkėjiška programa be mūsų sutikimo atliks nepageidaujamus kompiuterio pakeitimus. Tai nėra rekomenduojama praktika. Turėkime tai omenyje!

Atminkite, kad visada galime juos iš naujo suaktyvinti, pakeldami slankiklį į trečią lygį – numatytąją UAC konfigūraciją sistemoje „Windows 10“.

Kaip išjungti vartotojo abonemento valdymą „Windows 8“.

Ankstesnėse „Windows“ versijose procesas yra labai panašus:

 • Paspaudžiame klavišą Windows + X ir meniu Įrankiai atidarome Kontrolės skydelis.
 • Viršutinėje dešinėje lango paraštėje esančiame paieškos laukelyje rašome „UAC“. Mes pasirenkame "Pakeiskite vartotojo abonemento valdymo nustatymus”.
 • Norėdami išjungti paskyros valdymą, tiesiog nuleisime slankiklį iki žemiausio lygio.Niekada nepranešk man”.
 • Spustelėkite "Sutikti“. Jei mūsų aktyvus vartotojas nėra administratorius, jis paprašys mūsų vartotojo, turinčio leidimus atlikti kompiuterio pakeitimus, kredencialų.

Kaip išjungti vartotojo abonemento valdymą „Windows 7“.

Kaip galite įsivaizduoti, „Windows 7“ paskyros valdymo pakeitimas yra labai panašus į tai, ką matėme iki šiol:

 • Spustelėkite mygtuką Pradžia ir mes pasiekiame Kontrolės skydelis.
 • Mes paspaudžiame "Apsaugos sistema”.
 • „Veiklos centre“ pasirenkame „Keisti vartotojo abonemento valdymo nustatymus“.
 • Perkeliame slankiklio mygtukų juostą į apačią, "Niekada nepranešk man”.
 • Spustelėkite "Sutikti"Ir iš naujo paleiskite kompiuterį, kad pritaikytumėte pakeitimus. Norint atlikti tokio tipo pakeitimus, reikalingi administratoriaus leidimai. Prisiminti!

Kaip matote, tai labai paprastas procesas, galintis padėti mums išspręsti su nuotoline įrangos pagalba susijusias problemas – labai naudingas pagalbos tarnybai ir įmonių techninėms tarnyboms. Tai taip pat gali padėti sumažinti tam tikras darbalaukio lėtėjimo problemas (nors tam galime naudoti ir kitus triukus padidinti Windows našumą).

Kita vertus, išjunkite šių tipų pranešimus labai padidina mūsų komandos pažeidžiamumą. Ypač jei turime atvirą prieigą prie interneto ir galime valdyti bet kokius įrangos pakeitimus ar instaliacijas. Visada naudokite save išmintingai ir su sveiku protu.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found