Opera neseniai tai paskelbė vėl paleiskite nemokamą VPN savo naršyklėje. Tai puiki naujiena, nes tai buvo paslauga, kuri buvo paleista 2016 m., o dėl nereikšmingų priežasčių ji nustojo siūlyti 2018 m. Laimei, ji sugrįžo tiek darbalaukio versija, tiek naudotojams. Ji veikia „Android“ ir iOS.
Šiandienos įraše pamatysime kaip tinkamai įjungti ir sukonfigūruoti „Opera“ integruotą VPN „Android“, kad galėtumėte naršyti privačiai ir be apribojimų. Jei dar neišbandėte šios puikios naršyklės, atkreipkite dėmesį, nes tai gali būti tinkamas metas peršokti. Eime ten!
Kaip teisingai suaktyvinti ir sukonfigūruoti „Opera VPN“ „Android“ mobiliajame telefone
Pirmas dalykas, kurį turime pasakyti, yra tai, kad „Opera“ VPN aktyvinimas ir naudojimas nėra labai intuityvus. Juo lengva naudotis, jei žinome, kur eiti, ir patikriname keletą dalykų. Bet eikime dalimis...
Įdiekite naujausią „Opera“ versiją
Nemokama VPN paslauga buvo rinkoje tik keletą dienų. Jis pasiekiamas nuo 51 atnaujinimo, versija, kurią galime gauti tiesiai iš „Google Play“ parduotuvės.
Atsisiųskite QR kodo „Opera“ naršyklę su nemokamu VPN Kūrėjas: „Opera“ Kaina: NemokamaJei mūsų terminale jau buvo įdiegta „Opera“ naršyklė, turėsime atnaujinti į naujausią versiją norėdami pasinaudoti šia nauja funkcija.
„Opera“ 51 versija taip pat pasiekiama APK formatu saugiose svetainėse, pvz., „APK Mirror“.
Kaip suaktyvinti VPN naršymą
„Opera“ naršyklė leidžia prisijungti, kad galėtume sinchronizuoti savo istoriją ir kitus naršymo duomenis tarp įrenginių. Laimei, norint naudoti VPN nereikia jokios paskyros ir taip yra visiškai nemokama, be pralaidumo apribojimo.
Vienintelis minusas yra tas, kad jis nėra aktyvuotas kaip standartinis, todėl tai turėsime padaryti patys. Geros naujienos yra tai, kad tai užtruks ne ilgiau nei pusę minutės.
- Atidarome „Opera“, spustelėkite „O“ piktogramą apatinėje dešinėje paraštėje ir pasirinkite „Nustatymas”.
- Konfigūracijos meniu suaktyviname skirtuką "VPN”.
Įjungę VPN pamatysime, kaip pasirodys pranešimas, įspėjantis tai neleis suaktyvinti duomenų išsaugojimo režimo. Todėl jei bet kuriuo momentu naršydami norime išsaugoti duomenis, neturėsime kito pasirinkimo, kaip tik išjungti privataus naršymo paslaugą.
Bet kokiu atveju skelbimų blokavimas ir toliau veikia su įjungtu VPN, tad bent jau šiuo aspektu mes ir toliau būsime gerai apsaugoti ir įkelsime puslapius šiek tiek greičiau.
Kaip tinkamai sukonfigūruoti VPN
Jei bandysime pasiekti mūsų šalyje apribotą „YouTube“ vaizdo įrašą arba įkelsime puslapį, užblokuotą dėl geografinės vietos, pamatysime, kad VPN vis tiek neveikia. Kas vyksta?
Esmė ta, kad numatytasis VPN įjungiamas tik tada, kai naršome inkognito režimu. Tai yra, kai naudojame privatų skirtuką.
Norėdami pasiekti Opera VPN konfigūracijos nustatymus pirmiausia turime atidaryti privatų skirtuką (iš skirtuko meniu apatinėje juostoje) ir spustelėkite mygtuką "Nustatymas”.
Iš čia galime tvarkyti kelis aspektus:
- Naudokite VPN tik privatiems skirtukams: Jei panaikinsime šio langelio žymėjimą, VPN galėsime naudoti „standartiniuose“ skirtukuose, neįjungdami inkognito režimo.
- Virtuali vieta: Pagal numatytuosius nustatymus jis pažymėtas kaip „Optimalus“. Galime jį pakeisti ir pasirinkti savo serverio vietą: Amerika, Azija ar Europa.
- Apeiti VPN paieškai: naršyklė leidžia paieškos sistemoms aptikti mūsų regioną ir pasiūlyti tinkamesnius rezultatus.
Todėl, jei norime naudoti VPN neapsukdami tiek daug aplinkkelių, turime tik išjungti „Naudokite VPN tik privatiems skirtukams"Ir naršykite įprastai. Patogiausia, jei norime apsaugoti visą srautą, kurį generuojame per naršyklę.
Jei bandysime dar kartą, pamatysime, kad dabar be problemų galime pasiekti turinį, kurį anksčiau užblokavome. Kažkas, kas gali praversti, jei atostogaujame ar keliaujame į kitą šalį.
Paminėkite, kad žinosime, kad naršome VPN, nes naršymo juostoje pasirodys piktograma, kaip matome aukščiau esančiame paveikslėlyje. Jei spustelėsite jį, pamatysime sunaudotų duomenų sąmatą, taip pat aktyvinimo / išjungimo mygtuką ir nustatymus.
Kaip sakiau pradžioje, tai nėra labai intuityvi formulė, tačiau tikimės, kad „Opera“ pertvarkys ir palengvins sąsają būsimuose atnaujinimuose.
Kokie yra Opera VPN paslaugos naudojimo pranašumai?
Jei vis dar neaišku, kodėl mums reikia VPN ryšio, patartina įvertinti, ką tai reiškia.
VPN ryšiai leidžia padidinti saugumą ir privatumą prisijungus prie interneto. Taigi, kai suaktyviname savąjį „Opera“ VPN, jis sukuria privatų ir užšifruotą ryšį tarp mūsų mobiliojo ir nuotolinio VPN serverio. Visa tai naudojant 256 bitų šifravimo algoritmą.
Kai suaktyviname šią paslaugą, VPN paslepia mūsų fizinę vietą, todėl bus sunkiau sekti mūsų veiklą internete. Be to, tai paslauga be žurnalų, o tai reiškia, kad serveris neišsaugo jokių įrašų apie mūsų veiklą.
Trumpai tariant, tikrai naudinga priemonė, ypač jei jungiamės prie viešųjų WiFi tinklų, kur duomenų srautas yra daug mažiau valdomas.
Ar yra kitų alternatyvų privačiam naršymui naudojant „Android“?
Jei šio pasiūlymo mums nepakanka ir norime pasirinkti, prie kurių serverių prisijungti arba gauti didesnę aprėptį, yra kitų alternatyvų.
Ten turime ir kitų kokybiškų paslaugų, pvz Tunelis lokys arba NordVPN. Abi paslaugos yra mokamos, tačiau „TunnelBear“ atveju yra nemokamas 1 GB planas. Toliau galite pamatyti šiek tiek išsamiau, kaip šios platformos veikia PAST.
Atsisiųskite QR kodą TunnelBear VPN Kūrėjas: TunnelBear, LLC Kaina: NemokamasSusiję: „PornHub“ pristato savo nemokamą neribotą VPN
Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.