Grynųjų pinigų konverteriai – puiki „Wallapop“ ir „Vibbo“ alternatyva? - Laimingas Android

Šiandienos įraše noriu pakalbėti apie temą, kuri kada nors kirbėjo mūsų galvose. “Ką daryti su savo senu mobiliuoju, parduodu?" Vis greičiau keičiame išmaniuosius telefonus, o vos suvokę stalčiuje randame vieną, o kartais iki dviejų mobiliųjų, minkančių dulkes.

Mano atveju turėjau labai šaunų ir gerai prižiūrimą „Yotaphone“, kurio beveik nebenaudojau, išskyrus muzikos klausymąsi, ir buvau paskatintas jį parduoti per „Cash Converters“, o tiesa ta, kad negalėjau likti labiau patenkinta. mažas šurmulys.

Mobiliojo telefono pardavimas naudojant Cash Converters negali būti praktiškesnis

Šį kartą nusprendžiau naudoti Cash Converters, nes anksčiau rinkdavausi daugiausia Wallapop (ir kartais su Vibbo) ir Norėjau kažko kito, kas neleistų man tiesiogiai bendrauti su asmenimis. Aš jau turėjau savo pliusų ir minusų su kai kuriais pirkėjais ir šį kartą ėjau per ritinius, paskutinės minutės derėjimąsi ir panašiai.

Fizinėje parduotuvėje arba tiesiai iš namų

Neseniai sužinojau, kad „Cash Converters Express Sale“ svetainėje galite gauti tiesioginį savo mobiliojo telefono įvertinimą. Mano pradinė idėja buvo pažiūrėti, ar jie man duos gerą kainą, ir tokiu atveju, kadangi jie turi parduotuvę čia, Donostyje, aš užsukčiau ir nuneščiau jiems išmanųjį telefoną. Jie turi daugiau nei 80 fizinių parduotuvių visoje Ispanijoje, ir tiesa ta, kad tam tikru mastu tai suteikia daug saugumo parduodant tam tikros vertės objektus, pavyzdžiui, mobilųjį telefoną.

Pardavimo procesas

Pasikonsultavęs su internetiniu vertinimu ir pamačius, kaip paprasta (ir, svarbiausia, patogu) parduoti internetu, nusprendžiau visą pardavimo procesą atlikti iš namų ir taip vengti eiti į parduotuvę. Procesas yra toks:

  • Prisiregistruojate prie greitojo pardavimo ir įkeliate nuotrauka su mobiliojo telefono informacija.
  • Per 5 minutes gausite a neatidėliotinas įvertinimas savo telefonu.
  • Jei priimsite pasiūlymą jie atsiunčia jums kurjerį, kad paimtų prekę visiškai nemokamai, ir jei viskas bus gerai per mažiau nei 24 valandas, jie perves indėlį.

Kad suprastumėte, mano „Yotaphone“ buvo įvertintas antradienį, o penktadienio vidurdienį jau turėjau mokėjimą. Ir visa tai neišeinant iš namų!

Privalumai prieš kitas alternatyvas

Manau, kad geriausias dalykas, susijęs su visa patirtimi, neskaitant galimybės tiesiogiai bendrauti su profesionalais (tai ypač vertinama, kai kalbama apie naudotus ar naudotus daiktus, žmonės gali labai susipykti), yra atradimas išpardavimo puslapyje - linija.

Galimybė atlikti pirminį įvertinimą net prieš registruojantis yra smulkmena, ir surinkimas, ir mokėjimo greitis yra daugiau nei patenkinami. Jei renkamės išpardavimą fizinėje parduotuvėje, atsiskaitymas iš karto, bet jei neprieštaraujame palaukti porą dienų, visą tvarkymą atlikti iš namų geriausiu atveju yra patogu.

Už kiek galiu parduoti savo išmanųjį telefoną?

Apskritai, jei mobilusis yra geros būklės, galime gauti gana gerą pirkimo kainą. Kad suprastumėte, Samsung Galaxy S7, kuris dabar kainuoja apie 400-450 eurų, jei gerai juo rūpinsimės už jį galime gauti apie 240 eurų.

Turite galvoti, kad pinigų konverteriai jūs turite parduoti tą mobilųjį telefoną už pakoreguotą kainą, vienoje iš fizinių parduotuvių, „eBay“ ar internetinėje parduotuvėje, todėl įvertinimas visada bus beveik perpus arba šiek tiek mažesnis už pradinę kainą. Kas, kita vertus, visai neblogai.

Trumpai tariant, paprastas, teisingas ir patogus būdas atsikratyti seno mobiliojo telefono ir gauti naujų pinigų.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found