Kaip atkurti „WhatsApp“ pokalbius „Android“ - „Happy Android“.

Jei pakeisime „Android“ telefoną arba per klaidą ištrynėme svarbų pokalbį, tikrai norime atkurti visų „WhatsApp“ turėtą atsarginę kopiją. Labiausiai tikėtina jau turime keletą atsarginių pokalbių kopijų, net jei mes to net nesuvokėme. Kaip tada atkurti „WhatsApp“ pranešimus?

Kiekvieną dieną „WhatsApp“ sukuria automatinę jūsų pranešimų atsarginę kopiją

Kiekvieną naktį 2:00 ryto „WhatsApp“ sukuria vietinę mūsų pranešimų atsarginę kopiją vidinėje telefono atmintyje. Tokiu būdu, jei bet kuriuo momentu mūsų pokalbiai išnyksta arba programa nustoja tinkamai reaguoti, galime be problemų atkurti visus savo pokalbius.

Be to, jei turime „Android“ mobilųjį telefoną, „WhatsApp“ taip pat siūlo tai padaryti atsarginė kopija debesyje („Google“ diskas). Įrašo pabaigoje paaiškiname, kaip suaktyvinti automatines „Google“ disko atsargines kopijas.

Kaip atkurti ištrintus WhatsApp pranešimus atkuriant atsarginę kopiją

Norėdami atkurti ištrintus pokalbiusturime pašalinti ir iš naujo įdiegti „WhatsApp“.. Diegimo proceso metu pamatysime ekraną, kuriame turėsime galimybę atkurti visus pokalbius.

Jei „WhatsApp“ aptinka atsarginę kopiją vietinėje arba mūsų „Google“ disko paskyroje, ji mums praneš, kad rado atsarginę kopiją. Šiuo atveju tai taip paprasta, kaip pasirinkti parinktį "Atkurti”.

Iš naujo įdiegus programą, WhatsApp leidžia atkurti atsarginę pranešimų kopiją

Jei pranešimai nėra nuskaityti, tai gali būti dėl kelių priežasčių:

  • Įrenginyje nėra atsarginių kopijų.
  • Mes pakeitėme savo telefono numerį.
  • Vidinė atmintis / SD arba kopija sugadinta.
  • Atsarginė kopija per sena.

Deja, bet kuriuo iš šių 4 atvejų pokalbių istorijos atkurti nepavyks. Būtume juos beviltiškai praradę...

Kaip atkurti seną atsarginę kopiją

Kaip minėjome prieš akimirką, „WhatsApp“ išsaugo vietinę pokalbių kopiją ne ilgiau kaip 7 dienas. Tai yra, kiekvieną dieną daro atsarginę kopiją ir išsaugo ją visą savaitę.

Turime tai turėti omenyje kai atkuriame kopiją, ištrinama visa istorija ir pokalbiai po minėtos kopijos, todėl prieš pradedant patartina išsaugoti dabartinės istorijos atsarginę kopiją.

Pirmiausia pasidarykite dabartinių pranešimų atsarginę kopiją...

Galime padaryti kopiją iš «Nustatymai -> Pokalbiai –Atsarginė kopija -> Išsaugoti«. Ši kopija bus išsaugota įrenginio atmintyje, aplanke / sdcard / WhatsApp / Duomenų bazės (kartu su likusiomis atsarginėmis kopijomis) su pavadinimu msgstore.db.crypt12.

Tada mes naudosime failų naršyklę, kad patektume į aplanką/ sdcard / WhatsApp / Duomenų bazės ir mes pakeisime failo pavadinimą į msgstore.db.crypt12.current.

Taip, atkurkite seną „WhatsApp“ pokalbių atsarginę kopiją

Norėdami atkurti seną atsarginę kopiją, turime atlikti šiuos veiksmus:

  • Pašaliname „WhatsApp“ iš „Android“.
  • Aplanke saugomos 7 pastarųjų 7 dienų kopijos / sdcard / WhatsApp / Duomenų bazės Iš įrenginio. Kiekviena kopija yra tokio formato msgstore-YYYY-MM-DD.1.db.crypt12 kur MMMM-MM-DD atitinka kopijos sudarymo metus-mėnesį-dieną. Mes pasirenkame kopiją, kurią norime atkurti.
  • Pakeičiame atsarginės kopijos, kurią ketiname atkurti, pavadinimą db.crypt12.
  • Vėl įdiegiame WhatsApp.
  • Diegimo proceso metu programa paklaus mūsų, ar norime atkurti atsarginę kopiją. Mes sakome, kad taip, žinoma.

Jei mūsų netenkina atlikta restauracija, visada galime grįžti į ankstesnę situaciją. Ar prisimenate failą, kurį išsaugojome pradžioje su pavadinimu msgstore.db.crypt12.current?

Mes tiesiog turime jį pervadinti į msgstore.db.crypt12. Pašaliname ir iš naujo įdiegiame programą, kaip ir praėjusį kartą, ir voila. Diegimo proceso metu programa dar kartą mūsų paklaus, ar norime atkurti atsarginę kopiją. Mes pasirenkameatkurti ir grįšime į pradinę būseną.

Kaip automatiškai sukurti „WhatsApp“ atsarginę kopiją „Google“ diske

Galiausiai, jei norime užtikrinti, kad niekada nepritrūktų atsarginės kopijos, kurią prireikus galime išmesti, patartina pasidaryti kopiją debesyje.

Tai taip paprasta, kaip atidaryti „WhatsApp“ ir eiti į „Nustatymai -> Pokalbiai -> Atsarginė kopija«. Čia turėsime galimybę sukonfigūruoti kopijavimo nustatymus:

  • Periodiškumas: kasdien, kas savaitę, kas mėnesį arba rankiniu būdu.
  • „Gmail“ paskyra, kurioje išsaugoma kopija.
  • Išsaugokite naudodami tik „WiFi“ (sutaupykite) arba duomenis + „WiFi“.
  • Į kopiją įtraukite vaizdo įrašus.

Sukonfigūravę turėsime palaukti, kol WhatsApp automatiškai sukurs kopiją ir įkels ją į „Google“ diską, vadovaudamiesi nurodytomis periodiškumo gairėmis. Šiuo metu taip pat galime padaryti kopiją paspaudę mygtuką «Laikyti«.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found