Kaip sukalibruoti visus „Android“ mobiliojo telefono jutiklius – „Happy Android“.

Ankstesniuose pranešimuose matėme, kaip sukalibruokite mobiliojo telefono GPS jutiklį gali padėti išspręsti telefono vietos triktis. O kaip su akselerometru, giroskopu ir kitais jutikliais, kuriuos galime rasti daugumoje „Android“ įrenginių? Ar juos taip pat galima pakoreguoti, kad būtų ištaisytos galimos klaidos?

Ženklai, kad jūsų mobilusis telefonas turi iš naujo kalibruoti jutiklius

Jei žaidžiame lenktynes ​​ar laivus ir matome, kad mūsų automobilis neregistruoja kreivių ar ašių pakeitimų, kuriuos darome pasukant mobilųjį telefoną, gali tekti iš naujo kalibruoti giroskopą. Jei pastebėsime, kad mobilusis jis neaptinka, kada jį statome vertikaliai (portreto režimas) arba horizontaliai (kraštovaizdžio režimas), tada akselerometrą gali prireikti poros pakeitimų.

Kitas jutiklio gedimo atvejis gali būti tada, kai gauname skambutį ir mobilųjį telefoną neišjungia jutiklinio skydelio atnešdami telefoną prie ausies. Šį kartą kalbėtume apie sugedusį artumo jutiklį. Kai įdiegiame kelias kūno rengybos programas ir nė viena iš jų negali teisingai išmatuokite savo žingsnius Gali prireikti pakoreguoti žingsniamatį. Taip pat susiduriame su panašia problema, kai pirštų atspaudų jutiklis negali aptikti mūsų pirštų atspaudų.

Kaip atlikti „Android“ jutiklių būsenos testą

„Android“ išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje yra daug įvairių jutiklių ir jų gali būti daugiau nei keliolika: turime termometrą, mikrofoną, aplinkos šviesos matuoklį, magnetometrą, GPS ir kai kuriuos mažiau žinomus, tokius kaip barometras, drėgmės jutiklis arba pulso matuoklis, be kita ko.

Labai paprastas būdas tiksliai sužinoti, ar kuris nors iš šių komponentų neveikia, yra atlikti diagnozę. Tam galime įdiegti programą, kuri atlieka darbą už mus, arba galime paprašyti pačios Android sistemos atlikti nedidelį patikrinimą.

  • Žymėjimo kodai: „Android“ turi kelis slaptus kodus, kuriuos galime įvesti į telefono programą taip, tarsi skambintume įprastu būdu. Įveskite kodą *#*#4636#*#* paspauskite skambinimo mygtuką ir sistema parodys bendrą informaciją apie įrenginio būseną. Taip pat galime išbandyti jutiklius po vieną naudodami šiuos kodus (veikia tik senose Android versijose):
KODASFUNKCIJA
*#*#0588#*#*Artumo jutiklio bandymas
*#*#232339#*#*„Wi-Fi“ testas
*#*#197328640#*#*Testavimo režimas
*#*#0842#*#*Ryškumo ir vibracijos testas
*#*#2664#*#*Jutiklinio ekrano testas
*#*#232331#*#*Bluetooth testas
*#*#0*#*#*LCD šviesos testas
*#*#1472365#*#*Greitas GPS testas
*#*#1575#*#*Užbaigti GPS testą
*#*#0289#*#*Garso testas
*#9090#Diagnostikos nustatymai

Pastaba: daugiau rinkimo kodų galite pamatyti įraše „Slaptieji kodai Android telefonams“.

  • Speciali programėlė: Jei norime įdiegti programą, kuri už mus atlieka diagnozę, galime naudoti labai naudingą įrankį, vadinamą Daugiafunkciniai jutikliai.
Atsisiųskite QR kodo jutiklių daugiafunkcinį įrankį Kūrėjas: Wered programinė įranga Kaina: Nemokama

Naudodami šią programą matysime kiekvieną iš jutiklių kartu su jų renkamais duomenimis. Taip sužinosime, ar jie veikia tinkamai, ar juos reikia iš naujo kalibruoti. Išsamesnę informaciją apie šią programą galite pamatyti ŠIAME KITAME ĮRAŠE.

Kaip iš naujo sukalibruoti jutiklius „Android“.

Kai kurie išmanieji telefonai turi savąsias funkcijas, skirtas kalibruoti kai kuriuos jutiklius, nors tai nėra įprasta daugelyje įrenginių, kuriuos šiandien randame rinkoje. Jei norime iš naujo sukalibruoti konkretų jutiklį, greičiausiai turėsime įdiegti tam skirtą programėlę.

Pažiūrėję į Google aplikacijų parduotuvę pamatysime, kad yra keletas įrankių, kurie kalibruoja visus jutiklius vienu metu, nors apskritai jie ne itin gerai veikia. Šiuo atžvilgiu labiausiai rekomenduojama kiekvienam jutikliui įdiegti konkrečias komunalines paslaugas, tokias kaip:

  • Artumo jutiklio nustatymas iš naujo: programa, skirta iš naujo nustatyti artumo jutiklį.
  • Jutiklinio ekrano kalibravimas: iš naujo sukalibruokite įrenginio jutiklinio ekrano jutiklius.
  • Akselerometro kalibravimas nemokamai: iš naujo nustato akselerometro nustatymus.
  • Ekrano kalibravimas: Padeda ištaisyti ekrano klaidas, mirusius pikselius, klaidingą skiriamąją gebą, per mažą arba per didelį ryškumą ir kt.
  • GPS būsena ir įrankių dėžutė: GPS kalibravimo įrankis.

Pritaikę atitinkamą programą ir sukalibravus sugedusį jutiklį, matome, kad tai neišsprendžia problemos, vienintelė alternatyva yra atkurti „Android“ įrenginio gamyklinę būseną. Tokiu atveju nepamirškime pasidaryti visos informacijos, kurią norime pasilikti, atsarginės kopijos prieš ištrindami. Daugiau informacijos apie tai, kaip sukurti „Android“ atsarginę kopiją, rasite čia:

Susiję skaitymai: Kaip sukurti atsarginę kopiją „Android“.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found