Goku VS Supermenas: kas laimėtų mūšį iki mirties?

Jei kada nors susidurtume su neįmanomu mūšiu, galutiniu susikirtimu tarp 2 žymiausių istorijoje išgalvotų personažų, aš tikrai turėčiau pasirinkti kova tarp Goko ir Supermeno. Taip, aš žinau, kad tai yra dilema, apie kurią internete buvo rašoma apie rašalinius purkštukus, bet manau, kad atėjo laikas prisidėti prie šio reikalo. Gokas prieš Supermeną, kas laimėtų mūšį iki mirties?

Goku prieš Supermeną kovoja iki mirties: kas sugebės smogti paskutinį smūgį?

Prieš pradėdamas noriu patikslinti, kad kalbame ne apie tai, kas yra stipriausias, o apie tai, kas laimėtų kovojant iki gyvybės ar mirties. Nepriklausomai nuo žiaurios kiekvieno priešininko jėgos ar galios.

Norėdami nustatyti skalę, pabandysime suskaidyti įgūdžius, savybes, ginklus ir silpnąsias vietas ir Son Goku, ir Kal-El, paskutinis Kriptono sūnus.

Supermenas

Clarkas Kentas, dar žinomas kaip Supermenas, yra ateivis iš išnykusios Kriptono planetos. Jor-El ir Laros Lor-Van sūnus buvo išsiųstas į Žemę ir užaugintas nuolankių ūkininkų Smallville mieste.

Jo galios kyla iš geltonos Saulės, aplink kurią skrieja Žemė, ir tarp jų išsiskiria gebėjimas skristi, super jėga, super ištvermė, super greitis, Rentgeno regėjimas, lazerinis matymas, teleskopinis ir mikroskopinis regėjimas, infraraudonųjų spindulių regėjimas, superklausa, superintelektas, fotografinė atmintis ir ledinis superkvėpavimas.

Jis taip pat įvaldo kriptoniečių kovos menus Torquasm rao ir Torquasm Vo. Vienas iš naujausių jo metodų yra "super blyksnis", pažangioji jo šilumos matymo versija, išlaisvinanti energiją iš kiekvienos jo kūno ląstelės ir sudeginanti viską 200 metrų spinduliu.

Jo silpnybė yra žalias kriptonitas ir yra pažeidžiamas magija.

Kovoje jis paprastai nenaudoja jokių ginklų. Ne todėl, kad man ko nors reikia, ei!

Jie yra Gokas

Son Goku (Kakarot) yra sajanas iš Vedžitos planetos. Bardocko sūnus, jis buvo išsiųstas į Žemę prieš pat savo gimtosios planetos sunaikinimą nuo Freezos rankų. Jį užaugino senelis Sonas Gohanas, o bėgant metams jis treniravosi su Mutenroshi, goblinu Karin, Kami-sama, Kaito ir angelu Wissu. Tikras kovos menų meistras.

Ki atakos ir specialūs sugebėjimai:

 • Ki sprogimas.
 • Kame Hame Ha.
 • Kienzan (naikintuvo diskas).
 • Taiyo-ken (saulės smūgis).
 • Momentinis vietos pakeitimas.
 • Kaio-ken.
 • Genki ponia.

Transformacijos:

 • Super Sajanas 1, 2 ir 3.
 • Super Saiyan God (SS Red).
 • Super Sajanų dievas Super Sajanas (SS mėlynas).
 • Ultra Instinct (Miggate no gokui).

Tarp Goku trūkumų yra šie:

 • Per daug pasitikintis.
 • Studijų lygis minusinis.
 • Jis nekenčia nesąžiningų kovų.
 • Didesnis energijos suvartojimas transformacijose.

Galiausiai, tarp ginklų / daiktų, kuriuos naudoja Gokas, yra Nyoibo magija, senzu sėklos ir Kinton debesis (nors jis beveik nebenaudoja).

Kova trumpu, vidutiniu ir dideliu atstumu

Artimoje kovoje Supermenas greičiausiai turės viską, kad laimėtų. Tarkime, kad brutalia jėga Gokui sunku įveikti Clarką, nors būdamas geriausiu kovos menininku, jis neabejotinai atsilaikytų prieš jį ilgą laiką.

Vidutiniu ir dideliu atstumu viskas keičiasi ir labai daug. Čia Son Gokas turi daug platesnį ir mirtinesnį nei kriptoniečių energetinių metodų arsenalą. Supermenas galėjo pasinaudoti savo karščio regėjimu ar lediniu kvėpavimu ir netgi mėtyti sunkius daiktus (uolas, automobilius, visokį inventorių), bet nieko tokio, ko Gokas negalėtų atremti gausiu ki sprogimų asortimentu.

Gokas prieš Supermeną – tegul mūšis prasideda!

Gokas yra kovotojas, kuriam visada patinka gera kova. Todėl pirmiausia jis pradėdavo nuo artimųjų atakų, kad išbandytų savo priešo galią. Nors Supermenas taip pat išmano Torquasm Rao ir Torquasm Vo menus, tiesa ta, kad daugumoje kovų jis tobulėja kaip įprastas boksininkas, su nepaprastai galingais smūgiais nokautuodamas savo varžovą.

Kitas veiksnys, į kurį reikia atsižvelgti, yra Supermeno greitis, kuris gerokai viršija šviesos greitį (taip, jis nėra toks greitas kaip Flash). Įprastoje būsenoje vienintelis būdas, kaip Gokas išsisuktų nuo atakų, būtų momentinis vietos pakeitimas. Tačiau tai yra technika, kuriai reikia susikaupimo, o tai reiškia, kad jis negalėjo jo naudoti taip dažnai, kad atremtų visus Jor-El sūnaus išpuolius.

Greičiausiai dėl abiejų personažų kilnumo nei vienas, nei kitas nuo pat pradžių nepasiektų maksimumo, o tai bandymų ir klaidų būdu privestų prie kelių minučių kovos rankomis.

Matydamas, kad reikalas nevyksta, Son Gokas pasirinko transformuotis į Super Sajaną. Tai suteiktų jam nedidelę pranašumą, įveikdamas savo priešą smūgiais ir kovinėmis kombinacijomis, sulaukdamas kelių smūgių, kurie priverstų Supermeną rimtai nusiteikti.

Čia Supermenas naudotų vieną iš savo didžiausių pranašumų: supergreitį. Dėl to Gokas pradėtų gausiai pliaukštelėti. Kaip su tuo susitvarkyti? Tarp jų paliekant tam tikrą atstumą. Gokas naudojo Taiyo Keną (saulės blyksnį), kad apakintų Supermeną – ypač kenktų dėl jo sustiprėjusių jutimų – ir pasitrauktų.

Gokas supranta, kad smūgiai jam beveik nepadaro didelės žalos, ir kreipiasi į Kienzaną. Destruktyvus diskas, būdingas Krilino ženklas, turi pažangiausią briauną, galinčią nupjauti viską, kas jam trukdo. Supermenas, nepasiruošęs, paskutinę akimirką pavyktų jo išsisukti, bet patrauktų vieną ausį į priekį.

Supykęs Kal-Elas paleido galingą energijos spindulį per akis, paveikdamas Son Goką ir palikdamas jo drabužius suplyšusius. Gokas pereis prie Super Saiyan 2, atsakydamas niokojančiu Kame Hame Ha. Tačiau Supermeno pasipriešinimas neturi ribų, ir nors jam pavyksta užblokuoti ir nukreipti Sajano energijos bangą, jo drabužiai taip pat sunaikinami, nors ir mažesniu mastu, ištrindami dalį ant krūtinės atsirandančios didžiosios raidės „S“.

Gokas virsta „Super Saiyan 3“, o Clarkas, pamatęs, kad tai nėra taip paprasta, kaip jis manė, pradeda puolimą, padvigubindamas šviesos greitį. Dėl to Gokui tinka galingas avinas, suformuotas iš 2 kumščių, kuris nusviedžia jį šimtus metrų, sunaikindamas viską, kas jo kelyje.

Kadangi trečiasis Super Saiyan lygis dalykų neišspręs, Gokas nusprendžia paleisti dievų ki ir virsta Super Sajanų dievu. Dabar kova yra daug labiau subalansuota ir pavyksta kelis kartus smūgiuoti į Betmeno ir Wonder Woman draugo veidą ir krūtinę.

Supermeno reikalai darosi rimti. Jis pametė ausį, labai pavargsta, o jo varžovas tiesiog vėl ir vėl peržengia savo paties ribas. Tada Clarkas pakyla į dangų, iki atmosferos ribų. Būdamos arčiau saulės, jūsų ląstelės pasikrauna, pasiekdamos staigų ir žvėrišką energijos padidėjimą.

Gokas eina už jo ir nusprendžia dar vienu žingsniu pasistengti, pasiekdamas savo transformaciją į mėlyną dievą. Jis ruošiasi paleisti galingiausią iš visų Kame Hame, naudodamas Kaio-ken x20. Supermenas turi užkirsti tam kelią, todėl jis artėja prie savo priešo 3 kartus didesniu nei šviesos greičiu.

Bet Gokas nepaklius į tuos pačius spąstus du kartus. Kai Supermenas ruošiasi pasivyti Goką, jis akimirksniu keičia vietą, kad nusiteleportuotų už nugaros ir visiškai pritaria Kame Hame. Tačiau jis yra per arti kriptoniečio ir pagauna jį lokio glėbyje, sulaužydamas kairę ranką ir paversdamas jį visiškai nenaudingu.

Kova eina į pabaigą, o Gokas pakelia gerą ranką, kad sukauptų energijos su aukščiausia Genki Dama. Kita vertus, Supermenas nenori leisti jam atlikti tokios galingos technikos kaip ši ir nusprendžia žaisti paskutinę savo kortą: „Super blyksnį“.

Supermenas sprogsta iš kiekvienos savo kūno ląstelės išskirdamas didžiulius energijos kiekius, sudegindamas viską 200 metrų spinduliu. Ant mirties slenksčio atsidūręs Gokas negali suaktyvinti Ultra Instinkto, palikdamas savo naujausią ir mirtiną techniką kaip paskutinę galimybę: Hakai.

Sajanas, jau būdamas bazinėje būsenoje ir su dideliais sunkumais, artėja prie Kal-El, kuris yra visiškai išsekęs dėl didelių superflykstės energijos sąnaudų. Gokas skiria keletą žodžių paskutiniam Kriptono sūnui ir, panoręs vėl su juo susitikti kitame pasaulyje, įvykdo jam Hakai mirties bausmę, visiškai suardydamas jo kūną.

Viršelio vaizdas | SergChayote

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found