Kaip įdiegti „Windows 10“ iš USB atminties – laimingas „Android“.

Dabar, kai „Windows 10“ jau kurį laiką buvo rinkoje ir jos naudojimas buvo standartizuotas, mums tikrai bus įdomu sukurti įkrovos USB su naujos „Microsoft“ operacinės sistemos diegimo paketu. Iki šiol galėjome sukurti paleidžiamus DVD diskus su operacinės sistemos paketu, kurį norėjome įdiegti, tačiau tiesa ta, kad jau kurį laiką daug kompiuterių, ypač nešiojamieji kompiuteriai, jie neturi CD / DVD skaitytuvo, todėl būtina turėti USB atmintinę, iš kurios paleisti diegimą.

Norėdami sukurti įkrovos USB su „Windows 10“ diegimo paketu, mums reikia šių dalykų:

4 GB laikmena arba USB atmintis.

„Windows 10 Installer“ ISO vaizdas. Paveikslėlį galite atsisiųsti iš „Microsoft“ puslapio, spustelėję ČIA.

Medijos kūrimo įrankio programa iš „Microsoft“, kad būtų galima įrašyti „Windows 10“ vaizdą į USB. Jį galite atsisiųsti paspaudę ČIA.

1 žingsnis: Pirmas dalykas, kurį turime padaryti, yra paleisti „Microsoft Media Creation Tool“ programą. Kai tik tai įvykdysime, pranešimas „Licencijos sąlygos“. Kaip visada, su sąlygomis sutinkame.

2 žingsnis: Toliau pasirenkame "Sukurkite diegimo laikmeną kitam kompiuteriui”.

Pasirinkite „Sukurti laikmeną...“, kad pradėtumėte kurti diegimo programą

3 veiksmas: Kitame lange galime pasirinkti Windows 10 versija, architektūra (32 arba 64 bitų) ir kalba. Pasirinkite parinktis pagal savo poreikius ir spustelėkite "Kitas”.

Pasirinkite kalbą, versiją ir architektūrą

4 veiksmas: Dabar turime pasirinkti, ar norime įdiegti paketą į USB, ar atsisiųsti jį kaip ISO atvaizdą, kad vėliau įrašytume į DVD. Kadangi ketiname įrašyti į laikmeną, pasirinksime "USB atmintinė”.

Pasirinkite "USB flash drive", kad išsaugotumėte kopiją tiesiai į laikmeną

5 veiksmas: Šiame lange tiesiog Mes pasirinksime „pendrive“ diską, kuriame ketiname išsaugoti kopiją. Įsitikinkite, taip, kad neturite svarbios informacijos savo atmintinėje, nes įdiegę failus prarasite visus anksčiau saugomus duomenis.

Mes pasirenkame USB diską, kuriame ketiname įdiegti

6 veiksmas: tada prasidės „Windows 10“ atsisiuntimas. Šis procesas gali užtrukti kelias minutes. Kantrybė yra dorybė. Būk kantrus, drauge.

Atsisiuntimas gali užtrukti ilgai. Eik ramiai išgerti

Tai viskas. Kai atsisiuntimas bus baigtas, USB atmintis bus paruošta naudoti. Jei norime įrenginyje įdiegti „Windows 10“, turėsime tik paleisti kompiuterį, kad jis būtų įkeltas tiesiai iš USB ir galėtų atlikti diegimą be problemų. Atminkite, kad jei anksčiau jo nesukonfigūravote, turėsite įvesti savo kompiuterio BIOS arba UEFI ir sureguliuoti jį taip, kad pirmasis įkrovos įrenginys būtų jūsų USB atmintis, o ne operacinė sistema, kurią jis įdiegė pagal numatytuosius nustatymus.

Jei turite kokių nors problemų ar klausimų, nedvejodami pasakykite mums!

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found