7 geriausios filialų programos, skirtos užsidirbti pinigų „Instagram“.

Nuo 2019 m. pradžios turi daugiau nei 1 milijardas vartotojų, Instagram ir filialų rinkodara Jie yra 2 vienetai, kurie tinka kaip pirštinė. Ir, kas geriausia, mums nereikia turėti šimtų tūkstančių sekėjų, kad galėtume užsidirbti pinigų.

Tiesą sakant, yra daug prekių ženklų, kurie ieško vartotojų, turinčių nuo 2 000 iki 15 000 sekėjų. Nebūtina turėti tokį profilį kaip Pablo Motos, Blanca Suarez ar Kim Kardashian. Daugelis firmų ieško „tikrų“ žmonių, turinčių lojalių ir atsidavusių pasekėjų. Tai, ko, laimei, galime pasiekti netapdami a įžymybė.

Geriausios filialų programos užsidirbti pinigų „Instagram“.

Jei turime nedidelę, bet solidžią sekėjų bazę Instagram ir norime pradėti užsidirbti pinigųTai yra keletas geriausių filialų programų, kurias galime rasti šiais 2019 m.

„Amazon“ filialai

„Amazon“ filialo programa yra gerai žinomas tinklaraštininkų, portalų ir svetainių pajamų šaltinis. Daugelis nežino, kad jis taip pat suderinamas su „Instagram“, nes „Amazon“ nereikalauja tinklaraščio, kad būtų galima užsiregistruoti.

Šia prasme vienintelis dalykas, kurio „Amazon“ iš mūsų prašo, yra tai, kad mes bent jau turėtume 500 natūralių sekėjų ir vieša paskyra. Todėl be jokių problemų galime naudoti „Amazon“ filialus su „Instagram“, „Facebook“, „Twitter“ ar „YouTube“. Užsiregistravę, viskas, ką turime padaryti, kad išlaikytume paskyrą, yra parduoti per pirmąsias 180 dienų.

Kalbant apie komisinius, jie skiriasi priklausomai nuo mūsų kilmės šalies ir reklamuojamo produkto kategorijos. Pavyzdžiui, Ispanijoje, mados ir grožio prekės siūlo apie 10% komisinius, o kitose kategorijose, pvz., vaizdo žaidimų ir elektroninių prietaisų, tebėra 3,5 proc.

„ShopStyle“ kolektyvas

„ShopStyle Collective“ yra platforma, orientuota įsocialinių profilių monetizavimas, ypač „Instagram“. Jame yra keletas įdomių detalių, tokių kaip „Looks“ – įrankis, su kuriuo galime sukurti „įperkamus“ vaizdus „Instagram“.

Norėdami užsiregistruoti, turime užpildyti kai kurias formas ir palaukti kelias savaites, kol mūsų paraiška bus peržiūrėta. Skirtingai nei „Amazon“, atrodo, kad čia jų atrankos procesas yra sudėtingesnis, ir prieš leisdami mums įsitikinti, kad esame tikri influenceriai.

Komisiniai skiriasi priklausomai nuo reklamuotojo, o mokėjimai atliekami atsižvelgiant į kliento CPA (mokesčio už įsigijimą) kampaniją. Apskritai, įdomi platforma, bet tokia, į kurią sunku patekti.

Rakuten

Rakuten yra didžiausia internetinė parduotuvė Japonijoje, turinti daugiau nei 50 milijonų registruotų vartotojų. Su savo partnerių programa galime reklamuoti daugiau nei 1000 skirtingų prekių ženklų straipsnius. Kaip ir ShopStyle Collective, jūsų partnerių programa nepriima bet kam. Iš pradžių būtina, kad mūsų konversijų rodiklis būtų didesnis nei vidutinis, kad galėtume išlaikyti paskyrą.

Partnerių programa turi labai šaunią sąsają su produktų paieškos varikliu ir įprastais analitiniais įrankiais, kad būtų galima sekti ir pamatyti, kas veikia, o kas ne.

Kalbant apie komisinius, Rakuten nesiūlo fiksuotų procentų, priklausomai nuo produkto kategorijos. Uždarbis šiuo atveju labiau priklausys nuo straipsnio prekės ženklo ir srauto, kurį mums pavyks pritraukti.

ClickBank

„ClickBank“ yra dukterinė platforma, kuriai nereikia daug prieigos reikalavimų, todėl kiekvienas gali užsiregistruoti kaip leidėjas. Skirtingai nuo kitų svetainių, kurias matėme šiame sąraše, „ClickBank“ reklamuoja tik skaitmeninius produktus. Tokie dalykai kaip el. knygos, kursai, mokymo el. knygos ir visų rūšių programinė įranga. Ar manote, kad tokio tipo straipsniai turi vietą jūsų „Instagram“ sklaidos kanale?

Jei taip, jums pasisekė, nes „ClickBank“ geras dalykas yra tai siūlo tikrai didelius komisinius, kai kuriais atvejais procentais, kurie sudaro 50–75 % galutinio produkto kainos.

CJ filialas

Anksčiau žinomas kaip „Commission Junction“, „CJ Affiliate“ yra ryšys tarp „Instagrammer“ ir tūkstančių prekės ženklų, su kuriais įmonė dirba. Iš pradžių atrodo, kad tai labiau orientuota į tinklaraštininkus, tačiau jie dirba ir su socialiniais profiliais Instagram, YouTube ar Twitter.

Platformoje yra daugiau nei 3000 reklamuotojų, tarp kurių randame Apple, GoPro, Barnes & Noble, Office Depot ir kiti pagrindiniai prekių ženklai Visame pasaulyje. Žinoma, norėdami užregistruoti ir reklamuoti savo produktus, turime išlaikyti dvigubą filtrą:

  • Pirma, CJ turi patvirtinti mūsų svetainę arba socialinį profilį. Norėdami tai padaryti, jis analizuoja puslapio turinį, srautą ir optimizavimą.
  • Užsiregistravę, turime atskirai paprašyti kiekvieno prekės ženklo dirbti su jais. Prekės ženklai taip pat patikrins mūsų svetainę ar profilį.

Mes susiduriame su platforma su gana išskirtiniais reklamuotojais, į kurią patekti nėra taip paprasta, bet kurioje neabejotinai yra kokybiškų straipsnių.

Neigiama yra tai, kad, pasak CJ vartotojų, komisiniai yra mažesni nei kituose filialų tinkluose. Kitas dalykas, kurį reikia nepamiršti, yra tai, kad norėdami atsiimti savo pinigus kiekvieną mėnesį, turime sukaupti bent 50 USD uždarbio.

Skimlinks

Skimlinks turi daugiau nei 48 000 reklamuotojų, įskaitant Microsoft, Sephora, H&M, Bloomingdale's, Wal-Mart ir New Balance. Tiesa ta, kad visai neblogai, jei turime mados ir grožio profilį „Instagram“ tinkle ir norime šiek tiek užsidirbti.

Kai užsiregistruosime, į savo svetainę galime įtraukti JavaScript kodo fragmentą ir visos esamos nuorodos taps filialų nuorodomis. Kažkas, kas gali būti naudinga, ypač jei turime tinklaraštį, kuriame yra daug turinio ir siunčiamų nuorodų.

Jei kalbame apie komisinius, turime žinoti, kad Skimlinks pasilieka 25% mūsų pelno. Kitas neigiamas aspektas yra tai, kad reklamuotojai turi patvirtinti komisinius, o tai reiškia, kad jie paprastai moka šiek tiek ilgiau.

ShareASale

Nors iš pirmo žvilgsnio tai gali atrodyti kaip pasenusi svetainė, „ShareASale“ yra didelis filialų tinklas, turintis daugiau nei 3900 reklamuotojų. Tarp žinomiausių yra „Reebok“, „ModCloth“, „Wayfair“, „Warby Parker“ arba „Sears“., nors yra visokių rūšių.

Kad būtume priimti, privalome turėti tinklalapį ir registracijos paraiškoje dalytis reklamavimo metodais. Platforma nėra labai selektyvi, tačiau ji užtikrina, kad mūsų turinys būtų sutelktas į vieną konkrečią temą.

Leidėjai turi įvesti išsamią mokėjimo informaciją ir savo paskyroje nuolat išlaikyti mažiausiai 50 USD balansą. Jei nepasieksime šio minimumo, „ShareASale“ apmokestins mus 25 USD už paskyros priežiūrą. Tai nėra labai didelė suma, tačiau ji verčia mus pritraukti srautą vos užsiregistravus.

Išvados

Nors šios veiklos rūšys yra laikomos „pasyviomis pajamomis“, tiesa ta, kad jos neturi jokių įsipareigojimų. Tam reikia perkelti ir sukurti atitinkamą turinį mūsų Instagram profiliui. Kažkas gali būti sudėtinga, jei nežinome, kaip teisingai derinti „remiamą“ ir tikrą turinį.

Kitas svarbus veiksnys yra žinoti, kaip pasirinkti straipsnius, kuriuos rekomenduosime savo sklaidos kanale. Tai visada turi būti produktai, kuriuos mes patys norėtume įsigyti, kitaip, kad ir kiek komisinių jie vežtų, vargu ar pavyks įtikinti kitą žmogų jį nusipirkti.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found