10 telefonų su geriausia 2018 m. kamera Nuspręskite „BULVĖS“!

Vos prieš savaitę atkeliavo mano naujasis „Xiaomi Mi A1“, ir tiesa ta, kad jame daromos siaubingos nuotraukos. Pripratę prie išmaniųjų telefonų su įprastesniais objektyvais, tai buvo nemenkas patobulinimas. Dėl to susimąsčiau: kodėl neparašius su mobiliuosius telefonus su geriausia šiuo metu kamera? Gera idėja!

Paprastai visada kalbu apie vidutinės klasės telefonus, todėl tinkamas laikas paliesti dangų ir užsidėti ilgus dantis. Kaip galite įsivaizduoti, čia ateina geriausių planetos gamintojų sunkioji artilerija. Taigi užsidėkite gerus akinius nuo saulės, jei nenorite būti apakinti nuo šių mažų brangakmenių.

10 telefonų su geriausia 2018 m. kamera

Reikėtų patikslinti, kad kalbant apie mobiliuosius telefonus su geresne kamera, turime žiūrėti ne tik į objektyvą ar programinę įrangą, kurią gamintojas naudoja vaizdams apdoroti. Taip pat turime atsižvelgti į kitus aspektus:

  • Baterija: Jei norime daug fotografuoti savo kelionėse ar laisvadieniais, mums reikės mobiliojo, kuris, be gero fotoaparato, turi nemažą bateriją.
  • Ekranas: Jei nedirbame su vaizdais kompiuteryje arba norime juos spausdinti, o dažniausiai tai, ką darome, yra įkeliame nuotraukas tiesiai į RRSS, mums reikės tinkamo ekrano. Tam geriausi yra OLED ekrano telefonai.

Tai pasakę, pradedame. Sąrašas suskirstytas į 2 dalis. Vienas su aukščiausios klasės fotoaparatu su geriausiu rinkoje, o kitas skirtas geriausiems vidutinės klasės fotografavimui.

Aukščiausios klasės išmanieji telefonai su geriausiomis šio momento kameromis

Pradėjome nuo creme de la crème. Geriausi mobilieji telefonai (ir patys brangiausi), kuriuos galime nusipirkti parduotuvėje, kad padarytume geras nuotraukas, kaip Dievas numatė.

Samsung Galaxy S9 Plus

„Galaxy S9 Plus“ yra mobilusis telefonas su geriausia šiuo metu kamera. Ji siūlo labai gerus rezultatus visose dalyse: apima ir naują Dvigubos diafragmos technologija, 12MP + 12MP dvigubas jutiklis gale ir galimybė įrašyti vaizdo įrašą sulėtintu greičiu 240 kadrų per sekundę (1080p).

Dviguba diafragma yra tikras akcentas, nes leidžia žaisti su diafragma nuo f / 1,5 iki f / 2,4. Tokiu būdu objektyvas gali sukalibruoti tarp f / 1,5 esant silpnam apšvietimui ir f / 2,4, kad sumažintų per didelę ekspoziciją šviesioje aplinkoje.

Be to, mes turime visada dėkingą poveikį bokeh suliejimo, ir programinė įranga, kuri automatiniu režimu pasirūpina praktiškai viskuo, kas svarbu. Pirmasis mobilusis telefonas su kamera su f / 1.5 ir žvėris, kai kalbama apie mobiliąją fotografiją.

Amazon | Žiūrėkite „Samsung Galaxy S9 Plus“.

Huawei P20 Pro

„Huawei“ visada atsidūrė fotografijos „Olympus“ dėka bendradarbiaujant su „Leica“ (pirmaujančiu optikos gamintoju šiame sektoriuje). Su Huawei P20 Pro jie nustebino draugus ir nepažįstamus žmones galingas priekinės kameros + trigubos galinės kameros derinys.

Viena vertus, priekyje turime 24 MP asmenukių kamerą, kita vertus, trigubą 40 MP + 20 MP + 8 MP galinę kamerą. Sudėjus visus jutiklius, gautume beprotišką 92 megapikselių skaičių. Pažiūrėkime, kas dabar kosėja „Huawei“.

Galinių jutiklių diafragma yra atitinkamai f / 1,8, f / 1,6 ir f / 2,4. Pridedamas 40 MP pagrindinis objektyvas 20 MP juodai baltas objektyvas, kuris padeda pagerinti vaizdo apdorojimą, pašalinti triukšmą ir išplėsti dinaminį diapazoną. Trečiasis 8MP objektyvas gali priartinti iki 3X nereikia aktyvinti skaitmeninio priartinimo. Stebuklas.

Amazon | Žiūrėkite „Huawei P20 Pro“.

„Google Pixel 2“ / „Pixel 2 XL“.

Trečiasis varžovas yra „Google Pixel 2“. Daugelis mano, kad tai geriausias mobilusis telefonas fotografuoti, nors jo nugarėlėje yra vienas objektyvas. Siūlo labai gerus rezultatus silpnai apšviestoje aplinkoje o asmenukėse jis nepaprastai išsiskiria.

Jo portreto režimas labai panašus į „iPhone X“ ir „Galaxy Note 8“ su tais neryškiais fonais, o geriausia tai, kad su priekine kamera jis siūlo labai panašius rezultatus. „Pixel 2“ ir „XL“ modeliai yra pirmieji „Google“ telefonai, turintys „Pixel Visual Core“, specialiai sukurtas procesorius, pagerinantis HDR + atvaizdavimą Iš nuotraukų.

Jo galinė kamera yra 12,2 MP su f / 1,8 diafragma, o priekinė - 8 MP, su lazeriniu automatiniu fokusavimu ir fazės aptikimu.

Amazon | Žr. „Google Pixel 2“.

iPhone X

„IPhone X“ kamera yra geriausia, kokią iki šiol matėme „iOS“. Jis labai panašus į Pixel 2, bet ypač išsiskiria, kai kalbama apie 2X optinį priartinimą. Tai leidžia iPhone padidinti vaizdą neprarandant detalių ar raiškos. Viskas dėl 2 galinių objektyvų: 12 MP plačiakampio jutiklio ir 12 MP objektyvo su teleobjektyvo funkcija.

Jis taip pat turi garsųjį portreto režimą pridėti apšvietimo ir suliejimo efektų. Funkcija, kuri technologijos dėka perkeliama ir į asmenukės kamerą TrueDepth yra ant priekinio objektyvo.

Amazon | Žiūrėkite „iPhone X“.

Samsung Galaxy Note 8

„Galaxy Note 8“ kamera yra nuostabi. Ne tik dėl greičio fotografuojant: fotografuojant vaizdas yra ryškus ir be triukšmo. Be to, jis turi daugiau nei atsparią bateriją ir puikų Super AMOLED ekraną, kad būtų galima be problemų fotografuoti visą dieną.

„Note 8“ turi 12 MP + 12 MP dvigubą galinę kamerą su f / 1,7 ir f / 2,4 diafragma ir fazės aptikimo automatiniu fokusavimu, taip pat 8 MP priekinį objektyvą. Jis atitinka viską, ko reikėtų tikėtis iš aukščiausios klasės mobiliojo telefono.

Amazon | Žiūrėkite „Samsung Galaxy Note 8“.

LG G7 ThinQ

LG G7 ThinQ yra mobilusis telefonas, kuris geriausiai išnaudoja dirbtinį intelektą. Jis turi 8 MP priekinę kamerą ir 16 MP + 16 MP dvigubą galinę kamerą (f / 1,6 ir f / 1,9), kuri naudoja objektų atpažinimą, kad pagerintų savo konfigūraciją.

Jo AI varomos kameros gali atpažinti iki 18 skirtingų scenarijų – maisto, gėlių, žmonių ir t. t. – atitinkamai pritaikyti ir padaryti geriausią įmanomą nuotrauką.

LG taip pat dirbo su „Google“, kad įtrauktų 32 specialiai šiam telefonui sukurtos „Google Assistant“ komandos. Daugelis jų buvo susiję su fotoaparatu, taigi, naudojant paprastą balso komandą, buvo suteikta galimybė atidaryti dirbtinio intelekto kamerą arba padaryti asmenukę.

Amazon | Žr. LG G7 ThinQ

„Xiaomi Mi Mix 2S“.

„Mi Mix 2S“, be to būkite aukščiausios klasės su vienu geriausiu kainos ir kokybės santykiu šiuo metu, aprūpinkite geriausią iki šiol „Xiaomi“ fotoaparatą.

Galinėje pusėje randame 12 MP Sony IMX363 jutiklį su f / 1,8 diafragma, plataus kampo objektyvu, Dual Pixel AF ir 1 µm pikselių dydžiu. Antrasis galinis objektyvas yra 12 MP Samsung S5K3M3 su f / 2,4 diafragma, teleobjektyvu ir 1 µm pikselių dydžiu.

Galinė kamera su 2x optinio priartinimo funkcija, 4 ašių optiniu stabilizatoriumi, išmaniuoju scenos parinkikliu ir portreto režimu, be kitų funkcijų. Visai neblogai, ne.

Asmenukių srityje yra vienas 5 MP objektyvas su f / 2,0 diafragma ir 1,12 µm pikselių dydžiu. Pagal specializuotą terpę „DxOMark“ – septinta geriausia 2018 m. kamera, surinkusi 97 taškus.

Amazon | Žiūrėkite „Xiaomi Mi Mix 2S“.

Vidutinės klasės mobilieji telefonai su geriausia kamera 2018 m

Kaip matote, geriausias pozicijas užima telefonai, kurie nenusileidžia žemiau 500-600 eurų. Ne visi turime tokio kalibro biudžetą, kurį galėtume išleisti išmaniesiems telefonams. Vidutinėje kategorijoje taip pat galime rasti daugiau nei įdomių fotoaparatų.

„Huawei Honor 7“.

Vidutinės klasės „Huawei Honor“ serija taip pat turi kompetentingą fotografijos skyrių. Už 200 eurų galime įsigyti Honor 7X, terminalą su 16MP + 2MP galine kamera su f / 2.2 diafragma ir 8MP priekinę kamerą su 1080p vaizdo įrašymu 30 kadrų per sekundę greičiu, o tai suteikia labai gerų rezultatų.

Amazon | Žiūrėkite „Huawei Honor 7X“.

Xiaomi Mi A2

„Xiaomi“ ką tik pristatė „Xiaomi Mi A1“ įpėdinį – terminalą, kuris, be kita ko, išsiskiria savo kamera. Panašu, kad „Xiaomi“ vaikinai atliko namų darbus ir šiam „Mi A2“ sustiprino fotografavimo skyrių, kad gautų dar geresnių rezultatų.

Asmenukių zonai „Xiaomi“ pasirinko vienas 20 MP didelių pikselių 2 μm objektyvas pagamintas Sony (IMX376) su AI portreto režimui (AI Intelligent Beauty 4.0). Galinė kamera sudaryta iš 2 objektyvų: 12MP + 20MP su f / 1,75 diafragma pagamintas Sony (IMX486 Exmor RS), kurio pikselių dydis yra 1 250 µm, dviguba LED blykstė ir automatinis fokusavimas.

GearBest | Žiūrėkite „Xiaomi Mi A2“.

Motorola Moto G6

Kitas fotoaparatas, kuris visada patenka į geriausių vidutinės klasės kamerų sąrašą, yra „Motorola“ „Moto G6“. Jame yra 12 MP + 5 MP galinis objektyvas su f / 2.0 diafragma ir 8 MP priekinis objektyvas. Jei gausime jį už gerą kainą, tai gali būti labai patrauklus statymas.

Amazon | Žiūrėkite Motorola Moto G6

Na, taip ir buvo. Tiesa ta, kad tokio tipo sąrašus sudaryti nėra lengva, nes visada paliekate daug pavadinimų (Sony Xperia, Asus ir daugelis kitų). Jei turite savo mėgstamiausią, nedvejodami rekomenduokite jį komentarų skiltyje!

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found