Pixaloop, nuostabi programa, skirta pagyvinti nuotraukas ir suteikti joms judėjimo

Kai pagalvoji, kad jau viską matei ir niekas negali tavęs nustebinti, staiga pamatai tokią programėlę kaip „Pixaloop“ ir veidas susimąsto. Kas čia? Nejudantys vaizdai? Animacinės nuotraukos? Paslaptingas raganavimas?

Tiesa ta, kad turime reikalų su vaizdų rengykle, kuri yra šiek tiek daugiau – gerokai daugiau – už įprastų filtrų ir specialiųjų efektų. „Pixaloop“ yra įrankis, leidžiantis mums animuoti tam tikras vaizdo dalis, kuriant savotišką kilpa arba kilpa su psichotropiniu dinamiškumo jausmu. Štai mažas pavyzdys.

ORIGINALUS VAIZDAS

ANIMUOTASIS VAIZDAS SU PIXALOOP

Tai ypač gerai veikia, kai fotografuojame jūroje, su upe ar kriokliu arba norime animuoti karčius vėjyje. Pažiūrėkime, kaip tai veikia per paprastą pavyzdį.

Kaip sukurti nejudantį vaizdą su judančiomis dalimis naudojant Pixaloop

Visų pirma, pirmas dalykas, kurį turime padaryti, yra atsisiųsti programą. Tai nemokamas redaktorius, nors jame yra keletas funkcijų, kurios pasiekiamos tik naudojant aukščiausios kokybės versiją. Laimei, visi svarbūs efektai yra nemokamoje programoje.

Atsisiųsti QR kodą Enlight Pixaloop Kūrėjas: Lightricks Ltd. Kaina: Nemokama

1- Nustatyti maršrutą

Įdiegę „Pixaloop“ programą, įkeliame vaizdą, kurį norime redaguoti iš savo galerijos. Kaip matome, programėlė siūlo keletą įrankių, įskaitant vieną, pavadintą „Tour“. Tai įrankis, kurį naudosime nustatykite judesio srautą norima kryptimi.

2- Užšaldykite statinius objektus

Kitas įrankis, kurį naudosime, bus „Freeze“. Žinoma, vaizde bus keletas skilčių, kuriose norime išlikti statiškos. Šiuo įrankiu pažymėsime visus objektus, kurie nenorime, kad juos paveiktų animacijos efektas kurį ką tik sukūrėme ankstesniame punkte.

3- Pridėkite efektų ir retušavimo

Galiausiai įrankiu „Perdanga“ galime suteikti vaizdui papildomo dinamiškumo. Tokiu būdu galime pridėti judančių dalelių, lietaus ir kitų animacijos efektų.

„Pixaloop“ taip pat apima kitas dinamines funkcijas, kurios suteikia vaizdui judesio:

  • Dangus: Šis įrankis automatiškai aptinka dangų ir prideda prie jo judančius debesis.
  • FX kamera: Šis kitas įrankis subtiliai perkelia vaizdą taip, kad atrodo, kad žiūrime į animacinį kūrinį.

Kai turėsime patinkantį vaizdą, galime jį eksportuoti vaizdo formatu arba įkelti tiesiai į savo socialinius tinklus. Nereikia nė sakyti, kad jos potencialas tokiose svetainėse kaip „Instagram“ yra daugiau nei akivaizdus, ​​nes tai yra redaktorius, kuris yra labiausiai rekomenduojamas tiems, kurie siekia nustebinti vizualiai įspūdingu turiniu.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found