Kaip greitai ir paprastai konvertuoti PDF į EPUB formatą – laimingas „Android“.

The PDF Tai formatas, naudojamas daugelyje aplinkų, ir jis paprastai yra puikus, kai norime bendrinti dokumentą su tekstu ir kai kuriais vaizdais. Tai labai populiarus failų tipas formoms kurti, sąskaitoms faktūroms ir kitiems panašiems dokumentams spausdinti, nes pagal numatytuosius nustatymus jų modifikuoti negalima taip lengvai, kaip paprasto Word dokumento.

Tačiau dėl netinkamo šio formato naudojimo susiduriame ir su komiksais ar elektroninėmis knygomis PDF formatu. Komiksų atveju labiau patartina pasirinkti formatą CBR, ir tas pats pasakytina apie el. knygas: knyga visada skaitoma daug geriau EPUB (arba MOBI formatu, jei turime „Kindle“), nei sudėtingame PDF faile. Kodėl?

EPUB formato naudojimo pranašumai

Priešingai nei kiti formatai, tokie kaip MOBI, kuris yra išskirtinė „Amazon“ nuosavybė, .epub formatas yra kelių platformų standartas, nemokamas ir atviras naudojami daugelyje elektroninių skaitymo įrenginių ir programų, tokių kaip „iBooks by Apple“, „Nook by Noble“, „Adobe Digital Editions“, „Aldiko“ ir „Android“.

Skirtingai nuo PDF, kurie iš esmės yra skirti spausdinti dokumentams, EPUB failai yra skirti pagerinti vartotojo skaitymo patirtį, neatsižvelgiant į tai, kokį įrenginį jie naudoja. Tarp savo funkcijų EPUB siūlo galimybę pritaikykite savo turinį (tekstą ir vaizdus) į išvesties įrenginį, taip pat leidžia ieškoti arba pabraukti tekstą. Su PDF visa tai yra daug sudėtingiau, nes turime nuolat didinti mastelį ir taip pat turime slinkti horizontaliai, kad galėtume skaityti bet kokio tipo turinį. Gana ortopedinis sprendimas, jei norime perskaityti daugiau nei 10 puslapių knygą.

Susiję: 10 populiariausių PDF ir EPUB skaitytuvų, skirtų „Android“.

Kaip perkelti PDF į EPUB neįdiegiant jokios programos

Jei likimas mums atsiuntė knygą PDF formatu ir mes norime ją konvertuoti į daug lengviau valdomą formatą, tiesa ta, kad mums net nereikia įdiegti jokios programos, kad ją paverstume gražiu EPUB. Tiesiog naudokite internetinį įrankį, pvz Zamzaras arba PDF.to, kuriais be to, kad jie yra nemokami, juos labai paprasta naudoti.

Zamzaras

 • Atidarykite naršyklę ir įkelkite zamzar.com svetainę.
 • Spustelėkite žalią mygtuką "Pridėti failus"Ir pasirinkite failą, kurį norite konvertuoti. Pastaba: jei knyga arba PDF, kurią norime konvertuoti, yra internete, įrankis taip pat suteikia galimybę konvertuoti tiesiog pridedant URL iš parinkties „Pasirinkti nuorodą“.

 • Dabar paspaudžiame "Konvertuoti į"Ir pasirinkite parinktį"EPUB„Tarp įvairių formatų, galimų išskleidžiamajame meniu.

 • Norėdami pradėti konvertuoti iš PDF į EPUB, spustelėkite piktogramą "Konvertuoti dabar”.

 • Kai procesas bus baigtas, tereikia pasirinkti parinktį "parsisiųsti“ Norėdami atsisiųsti failą.

Konvertavimo procesas yra tikrai greitas, nors laukimo laikas priklausys nuo elektroninės knygos dydžio ir joje esančių vaizdų skaičiaus. Norėdami suteikti mums idėją ir atlikti šią pamoką, mes konvertavome Don Kichoto knygą (pirmąją dalį, kurioje yra apie 500 puslapių) iš PDF į EPUB ir Zamzar svetainę. užtruko kiek mažiau nei minutę pasiūlyti mums failą pageidaujamu formatu.

„Zamzar“ naudojimas yra visiškai nemokamas ir nereikalauja registracijos, nors įrankis taip pat siūlo aukščiausios kokybės paslaugų planą, su kuriuo, be kitų privalumų, galime konvertuoti iki 2 GB dydžio failus ir gauti 100 GB saugyklos debesyje.

PDF.to

Šios internetinės programos veikimas labai panašus į Zamzar.

 • Į naršyklę įkeliame puslapį pdf.to.
 • Tada spustelėkite "Paspauskite čia"Ir pasirinkite PDF failą.
 • Kitame ekrane pažymime formatą "EPUB”.

Sistema automatiškai pradės konvertavimo procesą ir, kai bus paruošta, pasiūlys atsisiuntimo nuorodą. Konvertavimo greitis labai panašus į ankstesnės svetainės greitį – maždaug 500 puslapių knygos konvertavimas į el. knygos formatą užtrunka maždaug minutę.

Kaip konvertuoti PDF į EPUB formatą „Windows“, „Mac“ ir „Linux“.

Jei dirbame iš stalinio kompiuterio, bet reikia konvertuoti kelis dokumentus, mums gali būti patogiau naudoti tam skirtą programą. Kalibras yra elektroninių knygų tvarkyklė, kuri ne tik padeda tvarkyti visą skaitmeninę biblioteką, bet ir leidžia lengvai pakeisti el. knygų formatą.

Geras „Caliber“ dalykas yra ne tik nemokama ir nemokama programa siūlo puikų suderinamumą, gali būti naudojamas tiek kompiuteriuose su „Windows“, kaip „Linux“ ir „Mac“ (jis netgi turi nešiojamąją versiją).

 • Atsisiunčiame programą „Caliber“ iš oficialios svetainės (ČIA).
 • Įdiegę atidarome programą ir pridedame PDF knygas, kurias norime konvertuoti į EPUB.
 • Mes pasirenkame vieną iš dokumentų ir spustelėkite mygtuką "Konvertuoti knygas“ Tai rodoma viršutiniame meniu.

 • Tada atsidarys langas ir išskleidžiamajame meniu „Išvesties formatas“ pasirenkame „EPUB“. Spustelėkite "SutiktiNorėdami konvertuoti failą.

Kaip matote, elektronines knygas konvertuoti iš PDF į EPUB naudojant Caliber yra patogiausia, be to, puiku, jei esame nuolatiniai skaitytojai ir turime įvesti tvarką tarp daugybės skaitmeninių romanų.

Kaip perkelti PDF į EPUB iš Android

Jei norime visą valdymą atlikti iš telefono ar planšetinio kompiuterio, vienas iš labiausiai rekomenduojamų variantų yra Elektroninių knygų keitiklis.

Atsisiųskite QR kodo elektroninių knygų keitiklį Kūrėjas: OnlineConverting Kaina: Nemokama

Ši nemokama „Android“ programa leidžia perjungti įvairius el. knygų formatus, įskaitant PDF, MOBI, DOCX ir, žinoma, EPUB formatą.

 • Atidarome „Ebook Converter“ programą ir spustelėkite mygtuką „+“, esantį meniu apačioje.Įrašai”.
 • Mes pasirenkame knygą ar dokumentą, kurį norime konvertuoti.
 • Eikime į meniu "Konversija"Ir pasirinkite aplanką, kuriame norime išsaugoti gautą failą. Kaime "Konvertuoti į"Mes pasirenkame"EPUB“. Programėlė taip pat suteikia mums galimybę atlikti kai kuriuos papildomus pakeitimus, pvz., pasirinkti viršelį arba nustatyti kūrinio autorių / pavadinimą.
 • Norėdami baigti, spustelėkite mygtuką "Pavirsti”.

Šį kartą konvertavimo procesas užtruko šiek tiek ilgiau nei naudojant ankstesnius metodus – Don Kichoto knygos konvertavimas iš PDF į EPUB užtruko apie 3 minutes.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found