10 geriausių „Android“ skirtų „Marvel“ žaidimų – laimingasis „Android“.

Dabar, kai puikus epas su kulminacija Avengers: Endgame, ir laukiame, kol sužinosime daugiau apie tai, kas mūsų laukia jaudinančiame „Marvel Studios“ bendros visatos 4 etape. Ką manote, jei pažvelgsime į geriausią, ką Idėjų namai mums paliko vaizdo įraše, ką mobiliesiems žaidimus turi omenyje?

Toliau mes sutelkiame savo didinamąjį stiklą į 10 geriausių „Marvel“ superherojų žaidimų kurie prisijungė prie „Android Play“ parduotuvės. Dėmesio, nes kai kurie vien dėl savo turimos grafikos ir žaidimo įrodė, kad nusipelno būti vieni geriausių iš šių dienų žaidimų, skirtų mobiliesiems įrenginiams.

10 geriausių „Marvel“ superherojų žaidimų, skirtų „Android“.

Pirmas dalykas, kurį turime pasakyti, yra tai, kad yra daug „Android“ žaidimų, kuriuose vaidina „Marvel“ personažai. Dauguma jų yra iš „Keršytojų“ franšizės, bet taip pat apima ir kitus leidėjo žvaigždes, tokius kaip „X-Men“, „Žmogus-voras“ ar „Fantastinis 4“.

Marvel: Superherojų mūšis

Taip pat žinomas kaip „Čempionų konkursas“. vienas iš populiariausių „Marvel“ žaidimų, skirtų „Android“., su daugiau nei 50 milijonų atsisiuntimų. Jis turi neįtikėtiną mobiliojo žaidimo grafiką, puikų žaidimą ir yra atnaujintas pagal MCU istoriją.

Mūsų laukia priklausomybę sukeliantis kovos titulas su daugybe personažų, tokių kaip Wolverine, Captain America, The Fantastic 4, Spider-Gwen, Hulk, Magneto ar Iron Man, tarp beveik begalinio aktorių skaičiaus.

Atsisiųsti QR kodą Marvel Battle of Superheroes Kūrėjas: Kabam Games, Inc. Kaina: Nemokamas

Marvel ateities kova

Kitas puikus „Android“ pavadinimas su daugiau nei 50 milijonų atsisiuntimų ir labai aukštu 4,6 žvaigždutės įvertinimu. Čia mus pristato kūrėjas NetMarble veiksmo RPG žaidimas su daugiau nei 180 mitinių personažų, tarp herojų ir piktadarių: Galaktikos sergėtojai, Nežmonės, X-Men, Žmogus-voras, Gynėjai ir daugelis kitų.

Šia proga tai lengvesnis žaidimas nei „Superherojų mūšis“ ir su didesne judėjimo laisve bei galimomis strategijomis. Jame taip pat yra ilgalaikės istorijos režimas, kuris nudžiugins gerbėjus.

Atsisiųskite QR kodą MARVEL Future Fight Kūrėjas: Netmarble Kaina: Nemokama

Susiję: 10 geriausių veiksmo žaidimų, skirtų „Android“.

Žmogus-voras neribotas

„Gameloft“ išgarsėjo „Marvel“ franšizėse su „Žmogus-voras“ žaidimais („Žmogus-voras Unlimited“, „Amazing Spider-Man I“ ir „II“). Tokiu atveju keičiame lytį, kad patektume į begalinį bėgiką rankinis, šiek tiek animacinių filmų dizainas (labai atitinkantis animacinį serialą) ir velniškas žaidimas, kuris tobulėja, kai pereiname į skirtingus lygius.

Pavadinimas uždarytas 2019 metų kovą, tikriausiai dėl kūrėjo teisių nutraukimo. Tačiau vis tiek galite atsisiųsti diegimo APK iš tokių svetainių kaip APK Mirror.

Atsisiųskite „Spider-Man Unlimited“ APK

Marvel Puzzle Quest

„Marvel Puzzle Quest“ yra plytelių sujungimo žaidimas su tam tikru RPG formatu. Turėdami argumentą, kuris mums primena „Tamsos keršytojus“ iš komiksų, turime neleisti Normanui Osbornui (Žaliajam Goblinui) pasisekti po to, kai perėmė S.H.I.E.L.D kontrolę ir pakeitė jį piktadariu H.A.M.M.E.R.

Mechanika yra tokia pati kaip ir kituose Puzzle Quest žaidimuose (Adventure Time, Magic: The Gathering), kur turime rinkti tas pačias plyteles, kad padarytume žalą. Labai įdomus pavadinimas, užkabinantis nuo pat pradžių, su daugybe vartotojų, kuriuos galime atrakinti, misijos, kasdieniai iššūkiai ir internetinis režimas.

Atsisiųskite QR kodą MARVEL Puzzle Quest: Prisijunkite prie 3 rungtynių kovos! Kūrėjas: D3 Go! Kaina: Nemokama

Smūgių pajėgos

Žaidimas, kuris labai primena kitą puikų pavadinimą, koks jis yra Žvaigždžių karų herojų galaktika. Mūsų užduotis iš esmės yra įdarbinti grupę superherojų ir piktadarių, kurie kovotų su blogiukais. kovos formatas, apimantis tam tikrus RPG elementus. Kita vertus, grafika taip pat nėra bloga.

„Strike Force“ atitinka tą patį „freemium“ formatą kaip ir kiti šio žanro pavadinimai, tačiau jie yra gana netaisyklingi. Kartais jie yra gana pamirštami, o kartais jie yra tikrai geri. Bet kokiu atveju, jei mums patinka „Marvel“ žaidimai mobiliesiems, tai yra pavadinimas, kurį turėtume išbandyti visi bent kartą, nes jame tikrai yra įdomių detalių.

Atsisiųskite QR kodą Marvel Strike Force Developer: Scopely Kaina: Nemokama

Marvel kovos linijos

„Battle Lines“ yra netipiškas kortų žaidimasnes atrodo visai nepanašus į įprastus klonus Magija: susibūrimas arba Hearthstone. Čia turime tam tikru būdu sudėti savo korteles į 3 × 4 dėžutes, kad galėtume suaktyvinti tam tikrus efektus ir kombinacijas, kad nugalėtume priešininką.

Yra daugiau nei 300 kolekcinių kortelių (kai kurios iš naujausių filmų, pvz Avengers: Endgame), su kuria galime suformuoti savo kaladę, kurioje yra tokie personažai kaip Thanosas, Geležinis žmogus, Kapitonas Marvelis, Galaktikos sergėtojai, Thoras, Hulkas ir daugelis kitų. Kitoks pavadinimas, kai strategija šviečia savo šviesa.

Registracija QR kodas MARVEL Battle Lines Kūrėjas: NEXON Įmonė Kaina: Bus paskelbta

LEGO Marvel Super Heroes

Vertimas į mobiliuosius telefonus ir planšetinius kompiuterius daugiau nei vertas klasikinių LEGO žaidimų vaizdo konsolėms. Veiksmo pavadinimas iš viršaus į apačią su daugybe dalių, kurias galima sujungti ir sunaikinti, tikrai smagu, su daug humoro ir tomis legotizuotomis „lėlėmis“ Wolverine, Hulk, Spider-Man ir daugybe kitų, kurios yra tokios mielos.

Skirtingai nuo daugumos Marvel žaidimų, skirtų Android, kurie veikia freemium formatu, čia turėsite eiti į kasą, kad galėtumėte žaisti – šiuo metu tai kainuoja 4,99 €. Likusiai a peštynės apkrauta kinematika, kuri, kaip matote pačiame žaidimo faile, užima 2,2 GB vietos. Prieš diegdami įsitikinkite, kad turite laisvos vietos!

Atsisiųskite QR kodą LEGO® Marvel ™ Super Heroes Kūrėjas: Warner Bros. International Enterprises Kaina: 5,49 €

Susiję: 10 geriausių nemokamų „Android“ žaidimų

Keršytojų akademija

Dar vienas ryškiausių „Marvel“ žaidimų, skirtų „Android“, pastaraisiais metais buvo „Avengers Academy“. Tai yra žanro „miesto pastatas“ pavadinimas, kuriame turime sukurti savo keršytojų akademiją ir užpildyti ją superherojais. Viena iš ryškiausių jo savybių yra tai, kad visi personažai pateikiami paauglių vidurinės mokyklos versijoje.

Deja, tai dar vienas žaidimas, kuris uždarė duris 2019 m. pradžioje, todėl „Google Play“ parduotuvėje jo nepamatysime. Nepaisant to, vis tiek galime jį atsisiųsti iš „APK Mirror“ saugyklos.

Atsisiųskite Avengers Academy APK

Marvel Pinball

Pinball mašinų gerbėjai ir Stano Lee komiksams pasisekė. Gerai, tai dar vienas mokamas pavadinimas, bet bent jau jis turi puikią kokybę. Matote, kad „Zen Studios“ dėjo visas pastangas, kad sukurtų dinamiškas ir patrauklias lenteles, kurių pagalba vartotojas visada būtų prilipęs prie savo mobiliojo telefono ekrano.

Kalbant apie turinį, taip, tai šiek tiek nepatenka, nes su pirminiu pirkimu jie mums suteikia tik vieną staliuką, o už kiekvieną naują stalą, kurį norime atrakinti, reikia sumokėti papildomai. Rekomenduojamas tik pinball'o gerbėjams.

Atsisiųsti QR kodą Marvel Pinball Kūrėjas: Zen Studios Kaina: 1,09 €

Marvel: Keršytojų aljansas

Marvel: Avengers Alliance yra internetinis strateginis žaidimas 2012 m. debiutavo kaip „Facebook“ skirta „Adobe Flash“ programa. Atsižvelgiant į jos populiarumą, ji galiausiai padarė šuolį į „Android“ ir „iOS“ ir laimėjo keletą apdovanojimų, o 2016 m. rugsėjį „Disney“ ją uždarė.

„Marvel: Avengers Alliance“ atsidūrėme jauno SHIELD agento kailyje, kuris kartu su Nicku Fury ir Maria Hill turi nugalėti daugybę piktadarių verbuodami įvairius superherojus, įtraukdami juos į žaidžiamų personažų sąrašą. Visiems besidomintiems diegimo paketas vis dar pasiekiamas APK formatu per APK Mirror.

Atsisiųskite „Marvel: Avengers Alliance“ APK

Ką tu manai? Koks yra jūsų mėgstamiausias „Marvel“ žaidimas, skirtas „Android“?

Galbūt jus domina: 10 geriausių „Dragon Ball“ žaidimų, skirtų „Android“.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found