10 geriausių žaidimų, tokių kaip Candy Crush Saga – The Happy Android

„Candy Crush Saga“. yra žaidimas, kuris sukūrė tikrą tendenciją pasaulyjeAndroid ir apskritai mobiliuosius įrenginius. Nors tai buvo ne pirmas toks, nušluota taip, kad visi, atėję iš priekio ir galo, laikomi tik daugiau ar mažiau įkvėptomis kopijomis. Daugiau nei 500 milijonų atsisiuntimų palaiko „Candy Crush“ ir, kad suprastumėte, jie netgi ruošiasi televizijos serialas ! Jei jau surinkote daugiau saldainių, nei galėtumėte suvalgyti per 10 beprotybės ir cukraus ištvirkimo gyvenimų, stebėkite šiuos 10 puikių „Android“ žaidimų, tokių kaip „Candy Crush Saga“..

Brangakmeniais papuoštas

Candy Crush tėvas. Tai pirmasis žaidimas, kuris išeina iš kūrinių derinimo žanro., ir nors Candy Crush pasirodė vėliau, jis įžūliai suvalgė jo skrebučius. Žaidimą sukūrė EA ir jame yra visa serija žaidimų: Bejeweled Classic, Bejeweled Blitz ir Brangakmeniais puoštos žvaigždės. Tokiu atveju vietoj želė pupelių turėsime keistis papuošalais.

Atsisiųskite QR kodą Bejeweled Classic Kūrėjas: ELECTRONIC ARTS Kaina: Nemokama

Dėlionės ir drakonai

Taip pat žinomas kaip Pazudora Japonijoje, šis sėkmingas japonų žaidimas pridėkite naujos lygties dinamikos, derindami dalių išdėstymą su drakonų mūšiais. Kuo didesnis derinys, tuo daugiau žalos padarysime savo priešininkui. Prie to taip pat turime pridėti kortelių kolekciją, todėl šis žaidimas yra labai įdomus RPG tipas.

Registruokis QR kodo galvosūkiai ir drakonai Kūrėjas: GungHoOnlineEntertainment Kaina: Bus paskelbta

Futurama: Dronų žaidimas

Klasikinis „match 3“ mechaniko žaidimas, bet vykstantis televizijos seriale „Futurama“. Šiuo atveju pridedamas papildomas sunkumas jungiamų detalių skaičius padidinamas iki 4. Jei jums patinka Futurama ir Candy Crush, čia yra puikus derinys.

Atsisiųskite QR kodą Futurama: Game of Drones Kūrėjas: Wooga Kaina: Nemokama

Farm Heroes Saga ir kiti King's žaidimai

Originalaus „Candy Crush“ kūrėjas, karalius, turi daug žaidimų toje pačioje sėkmingiausio produkto serijoje. Jie vis dar yra tas pats žaidimas su nedideliais grafikos ir temų variantais, tačiau jie yra: „Candy Crush Soda Saga“, „Candy Crush Jelly Saga“, „Farm Heroes Saga“. ir daugelis kitų. Jei pavargote nuo originalaus Candy ir norite išbandyti kitas to paties kūrėjo alternatyvas, pažiūrėkite į bet kurį iš šių žaidimų.

Atsisiųskite QR kodą Farm Heroes Saga Kūrėjas: King Kaina: Nemokama

Marvel Puzzle Quest: Dark Reign

„Marvel“ superherojai taip pat turi savo žaidimą sujungiant gabalus tikru „Candy Crush“ stiliumi. Tokiu atveju želė pupelės pakeičiamos skydais su Geležinio žmogaus, Kapitono Amerikos ir kt. simboliais ir pridėti nedidelį kovos RPG mechaniką primenantis Dėlionės ir drakonai originalus. Žaidimas yra kelerių metų senumo, tačiau jis vis dar atnaujinamas ir yra atsiųstas daugiau nei 5 mln.

Atsisiųskite QR kodą MARVEL Puzzle Quest: Prisijunkite prie 3 rungtynių kovos! Kūrėjas: D3 Go! Kaina: Nemokama

Frozen Free Fall

Ar žinote, kas nutinka, kai vieną sėkmingiausių „Disney“ franšizių sujungiate su vienu populiariausių žaidimų pastaraisiais metais? Būtent. Jūs gaunate takelį pertraukimo žaidimą kaip Užšalęs laisvas kritimas, sėkmė – daugiau nei 50 mln. atsisiuntimų „Android“. Čia Ispanijoje jis tapo labai populiarus po to jie užklups neteisėtai Celia Villalobos, pirmoji 2015 m. Deputatų kongreso viceprezidentė, vaidinanti „Frozen“ debatų apie tautos būklę viduryje.

Atsisiųskite QR kodą Disney Frozen Free Fall Kūrėjas: Jam City, Inc. Kaina: Nemokama

Trivietis miestas

Vienas iš populiariausių nepriklausomų žaidimų, paremtas klasikine dalių derinimo mechanika. Šiuo atveju mes atidedame į šalį saldainius ir brangakmenius, kad suburtume visą miestą: Jei sujungsime 3 šakas, padarysime krūmą, iš 3 krūmų – medį ir taip toliau su likusiais objektais, kad gautume namus, pilis ir pan.. Tikslas bus sukurti didžiausią įmanomą miestą, išvengiant piktųjų lokių, kurios mums trukdys.

Atsisiųsti QR kodą Triple Town Kūrėjas: Spry Fox LLC Kaina: Nemokama

2 galvosūkio užduotis

Puzzle Quest yra „Candy Crush Saga“, paverstas visaverčiu vaidmenų žaidimu. Remiantis kardo ir raganavimo pasauliu, šis žaidimas Bandai Jis idealiai tinka visiems vaidmenų žaidėjams ir Žiedų valdovo mylėtojams, kurie mėgsta „connect 3“ mechaniką, bet yra alergiški žaidimams su vaisiais, saldumynais ir deimantais.

Atsisiųskite QR kodo galvosūkį Quest 2 Kūrėjas: BANDAI NAMCO Entertainment America Inc. Kaina: Nemokamas

Sulčių kubeliai

Sulčių kubeliuose mechanika šiek tiek skiriasi. Užuot sujungę 3 to paties tipo gabalus, turėsime sudaryti ištisas linijas kad šie išnyktų. Tai labai sklandus žaidimas su gražiais garsais ir efektais. Vienas iš labiausiai grojamų žanrų, daugiau nei 10 milijonų instaliacijų.

Atsisiųskite QR kodo sulčių kubelius Kūrėjas: Playlab Kaina: Nemokama

Želė sprogimas

Jelly Blast Tai žaidimas, kuris labai nepakeičia identiškų dalių sujungimo vienas šalia kito mechanikos. Tipiškas Candy Crush klonas visą gyvenimą, bet su kiek naivesnė ir ne mažiau patraukli estetika. Žaidimas kažkodėl ypač skirtas merginoms, kaip žaidimo aprašyme pabrėžia patys programėlės kūrėjai. Turint visa tai, tai yra vienas sėkmingiausių šio žanro žaidimų, kurį „Google Play“ atsisiuntė daugiau nei 10 mln.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje. Atsisiųskite QR kodo Jellipop Match: Papuoškite savo svajonių salą! Kūrėjas: Microfun ribota kaina: nemokama

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found