Iškilo problema dėl šios svetainės saugos sertifikato

Tikrai kada nors naršydami internete susidūrėte su šiuo pranešimu: «Iškilo problema dėl šios svetainės saugos sertifikato"įjungta Android, Windows ar bet kuri kita operacinė sistema. Užuot įkelę puslapį, kurį norime pasiekti, gauname šį įspėjamąjį pranešimą, kuriame naršyklė informuoja, kad kažkas neveikia tinkamai puslapyje, kurį norite pasiekti. Kas vyksta?

Klaidos nustatymas naudojant saugos sertifikatą „Android“ ir „Windows“.

Tokiais atvejais, nors žinutė gali šiek tiek skirtis įvairiuose įrenginiuose, tiek naudojant „Android“, tiek „Windows“ (arba „Linux“ / „MacOS“ / „iOS“), alternatyvos visada yra tos pačios 2. Arba paliekame puslapį, arba judame toliau, bet saugokis! tas pats pranešimas mums sako, kad tai nėra labai rekomenduojamas veiksmas.

Gerai žinoma klaida, kurioje mums tai sakoma iškilo problema dėl šios svetainės saugos sertifikato yra gana dažna klaida ir paprastai atrodo labai panašiai:

Jei turite Android įrenginį, jūs taip pat galėjote atsidurti panašioje situacijoje bandydami įkelti tinklalapį: iššokantis langas rodo, kad yra problemų dėl šios svetainės saugos sertifikato. Kas po velnių yra saugos sertifikatas ir kodėl puslapis neįkeliamas tinkamai? Ar tuKaip pašaliname šiuos saugos įspėjimus iš savo naršyklės iš Android?

„Android“ saugos sertifikato klaida

Dažniausias sprendimas daugeliu atvejų: patikrinkite sistemos datą ir laiką

Kai kartu su sertifikatu gauname šį saugumo įspėjimą visuose puslapiuose prie kurio bandome pasiekti, dažniausia klaidos priežastis paprastai yra a problema su data ir laiku mūsų įrangos ar įrenginio. Jei atnaujinsime datą ir laiką, greičiausiai daugiau nebegausime šio saugos įspėjimo.

Jei tai nepadeda išspręsti problemos, dar turime patikrinti keletą dalykų.

„Serverio saugos sertifikatas dar negalioja“

Ši klaida yra tokia pati kaip ir ankstesnė, taip pat tai išspręsta patikrinus ir pataisant mūsų įrenginio datą ir laiką. Tai dažniausiai karts nuo karto pasitaikantis gedimas, jei nutrūksta elektra ir kompiuteris ar telefonas kraunasi, gali būti, kad netinkamai sukonfigūruota akumuliatoriaus data ir laikas.

„Windows“ sistemoje „Kilo problema dėl šios svetainės saugos sertifikato“ sprendimas

The žiniatinklio sertifikatai Jie padeda užtikrinti autorystę ir įvertinti svetainės saugumą, prieinamumą ir tam tikrus standartus sertifikato klaida rodo, kad puslapio skaitmeninis parašas ir jo turinys nesutampa.

Tai gali reikšti, kad tai apgaulingas puslapis (bandyta sukčiauti) arba kt sertifikatas tiesiog netinkamai įdiegtas tinklalapio serveryje. Jei esate tikri, kad tai patikimas puslapis, galite atlikti šiuos veiksmus, kad išvengtumėte sertifikato klaidos:

  • Atidaryk Kontrolės skydelis „Windows“ (galite jį pasiekti spustelėję pradžios mygtuką) ir įveskite interneto nustatymai.
  • Naujame lange "Interneto ypatybės„Eiti į“ skirtukąIšplėstiniai nustatymai”.
  • Konfigūracijos laukelyje panaikinkite žymėjimą «Naudokite SSL 2.0«, «Naudokite SSL 3.0«, «Naudokite TLS 1.0«, «Naudokite TLS 1.1«, «Naudokite TLS 1.2"ir"Įspėkite apie sertifikato neatitikimą«.
  • Išsaugokite pakeitimus ir iš naujo atidarykite naršyklę.

Tokiu būdu mes liepiame sistemai nepranešti mums, kai aptinka tokio tipo klaidą, todėl kitą kartą įvedus garsiąją sertifikato klaida nepasirodys.

Jei nenorime keisti savo įrangos konfigūracijos (nes susiduriame su galimomis realiomis grėsmėmis), rekomenduojama susisiekite su žiniatinklio administratoriais, kurie pateikia klaidą ir saugos sertifikatą, kad jie galėtų mums patvirtinti, ar tikrai kyla problemų dėl savo svetainės skaitmeninio sertifikato.

Žinoma, šis sprendimas ar pataisa turėtų būti taikoma tik tada, kai iškyla prieigos problema tik su tinklalapiu. Jei šį saugos įspėjimą gauname keliuose arba visuose lankomuose puslapiuose, mažai tikėtina, kad tai įvyko dėl sertifikato diegimo trikties visų svetainių, kurias bandome pasiekti, žiniatinklio serveryje.

Tokiu atveju turėtume įsitikinti, kad tai nėra datos / laiko problema, ypač jei dirbame su verslo kompiuteriu, kur daugeliu atvejų kompiuterio laikas yra sinchronizuojamas su serveriu iš mūsų įmonės tinklo-.

„Android“ sistemoje „Kilo problema dėl šios svetainės saugos sertifikato“ sprendimas

„Android“ atveju, jei patikrinę datą ir laiką negalime išspręsti problemos, galime išbandyti šiuos veiksmus:

  • Išvalyti naršyklės talpyklos duomenis iš «Nustatymai-> Programos«. Programos nustatymuose pasirinkite «Ištrinti duomenis"Arba"Išvalyti talpyklą«.
  • Jei aukščiau pateikta parinktis neturi jokio poveikio atnaujinti „Android PlayStore“ ir taip pat įdiekite naujausią jūsų naršyklės versiją.

Jei šį saugos įspėjimą gauname savo telefone ar mobiliajame telefone, greičiausiai tai jau minėta datos problema, tačiau talpykloje saugomi duomenys visada gali sukelti netikėtą tokio tipo klaidą. Geras trynimas paprastai yra lengviausias sprendimas.

Kaip pašalinti saugos įspėjimą „iOS“ / „MacOS“ („Safari“)

Jei norime atsikratyti saugos sertifikato pranešimo mūsų iPhone, iPad arba Mac, viskas šiek tiek keičiasi. Nors įprasta priežastis paprastai yra ta pati, terminalo datos / laiko klaida, jei norime išjungti SSL sertifikato įspėjimus „Safari“ naršyklėje, mes turime šiek tiek sudėtingiau.

Įspėjimai apie problemas, susijusias su puslapių SSL sertifikatais jie aktyvuojami pagal numatytuosius nustatymus ir negali būti išjungti. Jei gauname šią klaidą konkrečioje svetainėje, esame pasmerkti ją peržiūrėti tol, kol svetainės administratoriai išspręs problemą. Atminkite, kad šis pranešimas gali būti bandymo simptomas sukčiavimas arba žiniatinklio klastojimas, todėl gali būti ne taip blogai, kad bandydami pasiekti gausime šį pranešimą.

O kas, jei nė vienas iš šių dalykų neveikia?

Sertifikatų klaidos, ypač kai jos atsiranda visuose tinklalapiuose, į kuriuos norime patekti, arba tikrai patikimose svetainėse (pvz., „Google“), taip pat gali būti viruso ar kenkėjiškų programų mūsų kompiuteryje ar įrenginyje požymis.

Kol 100 % įsitikinome, kad mūsų Android, iOS arba PC terminalo data ir laikas yra tinkamai sukonfigūruoti: šiuo atveju, Perduokime gerą antivirusinę, kenkėjiškų programų ir reklaminių programų apsaugą tinkamai išvalyti sistemą.

Trumpai tariant, tai yra patikrinimai, kuriuos turėtume atlikti bendrai:

Galiausiai visada atminkite, kad jei gausime įspėjamąjį pranešimą iš «eIškilo problema dėl šios svetainės saugos sertifikato »įėjus tinklalapius, kuriuose atliekame banko operacijas arba tvarkome slaptus duomenis, geriausia įsitikinti, kad tai tikrai mūsų kompiuterio problema, prieš atliekant bet kokias operacijas tame puslapyje.

Tai galime patvirtinti tiesiog prisijungę prie tos pačios svetainės iš kito terminalo ar įrenginio, ir taip pamatysime, ar tai tikrai bendra svetainės problema, ar tikrai turime problemų viename iš mūsų mylimų terminalų.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found