Klaidos kodo 20006 (Easy Anti-Cheat) sprendimas Fortnite ir kt

Bandant atidaryti kai kuriuos žaidimus, pvz Fortnite, Dragon Ball FighterZ arba Už garbę Savo kompiuteryje kartais galime rasti paleisties gedimų. Vienas žinomiausių yra Klaidos kodas 20006 (Nepavyko sukurti paslaugos (StartService nepavyko: 1058)).

Be klaidos 20006 (1058), yra ir kitų panašių variantų, pvz., klaidos kodas 20006 (1072) ir (193). Visos šios klaidos yra susiję su EasyAntiCheat programa, o tada pabandysime paaiškinti, kaip galėtume tai išspręsti greičiausiu ir efektyviausiu būdu.

Kas yra „Easy Anti-Cheat“?

„Easy Anti-Cheat“ yra programa, naudojama neleisti žaidėjams sukčiauti vaizdo žaidime. Jei iki šiol to nežinojome, turėtume žinoti, kad jis tikrai populiarus ir įdiegtas gerai žinomose platformose, tokiose kaip Steam ar Ubisoft UPlay. Šią apsaugos sistemą galime rasti ir tokiuose žaidimuose kaip Ghost Recon, Watch Dogs 2, Naruto į Boruto: Shinobi Striker arba Smite, tarp daugelio kitų.

Jei mums buvo uždrausta sukčiauti žaidime su „EasyAntiCheat“, vargu ar galėsime ją išspręsti, tačiau jei turime tokią klaidą, kaip minėjome aukščiau, galime ją išspręsti atlikdami keletą testų.

Kaip ištaisyti klaidos kodą 20006 („StartService“ nepavyko: 1058) ir kt.

Įkrovos gedimas, rodantis, kad žaidimas negali būti paleistas (klaidos kodas 20006 (nepavyko sukurti paslaugos („StartService“ nepavyko)reiškia, kad EAC (Easy Anti-Cheat) yra išjungta arba sugadinta.

Norėdami iš naujo suaktyvinti EAC kovos su sukčiavimu sistemą, tereikia eiti į kelią, kuriame yra Easy Anti-Cheat aplankas, suraskite failą EasyAntiCheat_Setup.exe ir paleiskite jį. Aplankas paprastai yra "C: / Programos failai (x86)„Žaidimo aplanko viduje, poaplanke“Dvejetainiai / win64 / EasyAntiCheat”.

Atidarydami sąrankos failą pasirenkame žaidimą, dėl kurio kyla problemų ir spustelėkite mygtuką „Sremonto paslauga. Tai turėtų ištaisyti ir iš naujo suaktyvinti paslaugą, taip išspręsdama problemą.

Kiti klaidos kodo 20006 sprendimai

Serviso remonto įrankis yra labiausiai paplitęs sprendimas. Tačiau tai gali neišspręsti mūsų problemos. Čia yra kitos galimos alternatyvos, kurias galime naudoti.

2 alternatyva: iš naujo įdiekite „Easy Anti-Cheat“.

Šalia mygtuko „Remonto paslauga“ Anti-Cheat konfigūracijos meniu rasime parinktį, leidžiančią pašalinti paslaugą. Pašalinus, galime jį įdiegti iš naujo ir išspręsti problemą.

Ji per daug neišsiskiria, bet apačioje kairėje yra galimybė pašalinti paslaugą.

Jei žaidžiame per „Epic Games Store“ paleidimo priemonę, taip pat patartina įeiti į biblioteką, spustelėkite nustatymus, kad„Patikrinti“ žaidimą.

3 alternatyva: patikrinkite „EasyAntiCheat“ aplanko vietą

Žaidimo negalima pradėti: CKlaidos kodas 20006 (Nepavyko sukurti paslaugos (StartService nepavyko: 193)). Šį klaidos variantą gali sukelti gedimas aplanko vietoje, kurioje įdiegtas EAC.

Tai yra, gali būti, kad aplankas, kuriame yra EasyAntiCheat_Setup.exe failas, nėra tame pačiame žaidimo aplanke.

Perkelkite aplanką žaidime. Pavyzdžiui, Fortnite Battle Royale kelias turėtų būti "Fortnite \ FortniteGame \ Dvejetainiai \ Win64 \ EasyAntiCheat”.

Galiausiai atidarykite EasyAntiCheat_Setup.exe, pašalinkite paslaugą ir įdiekite iš naujo.

4 alternatyva: atkurkite EAC tvarkyklę

Kitas sprendimas gali būti grįžti į bendrą „EasyAntiCheat“ tvarkyklę.

  • Norėdami tai padaryti, einame į C: / Windows / system32 / drivers.
  • Surandame failą EasyAntiCheat.sys ir mes jį pervadiname į sys_old.
  • Mes pradedame žaidimą iš naujo.

Galiausiai taip pat patartina uždaryti ir vėl prisijungti prie žaidimo.

Alternatyva # 5: kreipkitės į Easy Anti-Cheat žinių bazę

Oficialioje „Easy Anti-Cheat“ svetainėje rasime žinių bazę su pagalbos vadovėliais visiems žaidimams, kuriuose naudojama kovos su sukčiavimu sistema. Galime pasikonsultuoti ČIA.

Tai labai įdomus informacijos šaltinis, nes kiekvienam žaidimui siūlo individualius sprendimus.

6 alternatyva: „Windows“ versijos suderinamumo konfliktas

Paskutiniame sprendime atsižvelgiama į galimą konfliktą tarp 32 bitų ir 64 bitų Windows versijų. Taip gali nutikti, jei turime kompiuterį su 64 bitų Windows versija arba Windows Server 2012 R2 ar naujesne versija.

Kai įdiegiama „Easy Anti-Cheat“ programa, sistema sukuria „Windows“ paslaugą, nukreipiančią į kelią C: \ Windows \ System32 \ EasyAntiCheat.exe. Tačiau jei diegimo programa nustato, kad tai 64 bitų sistema, ji klaidingai įdės ją į aplanką C: \ Windows \ SysWOW64.

Norėdami tai ištaisyti, tereikia eiti į aplanką SysWOW64 ir perkelti EasyAntiCheat.exe failą į C: \ Windows \ System32.

Kaip matote, yra keletas dalykų, kuriuos galime pabandyti išspręsti 20006 klaidos kodą (1058, 1072 ir 193 klaidos) kompiuteriniuose žaidimuose „Steam“ ir kitose platformose. Jei žinote kokį nors kitą metodą ar alternatyvą, galinčią išspręsti problemą, nedvejodami pasidalykite juo komentarų srityje.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found