20 geriausių programų, skirtų „Android“ planšetiniams kompiuteriams (2020 m.) – „Happy Android“.

Kurie yra geriausios programos, leidžiančios pasinaudoti „Android“ planšetinio kompiuterio pranašumais iki maksimumo? Tiesa ta, kad jis yra pusiaukelėje tarp nešiojamojo kompiuterio ir išmaniojo telefono, todėl jo universalumas yra viena stipriausių pusių. Jis nepasiekia kompiuterio apdorojimo lygio, tačiau tam tikroms biuro automatizavimo užduotims to pakanka. Tačiau turėdama daug didesnį nei mobiliojo telefono ekraną, tai ideali platforma, leidžianti naudoti įvairaus pobūdžio daugialypės terpės turinį ir žaisti žaidimus, kurie ypač gerai atrodo dideliame planšetinio kompiuterio ekrane.

Geriausios programos, leidžiančios išnaudoti „Android“ planšetinio kompiuterio galimybes

Paprastai tokio tipo sąraše į viršų patenkame 10 geriausių nagrinėjamos temos paraiškų, tačiau šiuo atveju, kai buvo parengtas reitingas, man buvo neįmanoma likti tik su dešimtuku. Štai kodėl šį kartą paminėsime 20 geriausių „Android“ planšetiniams kompiuteriams skirtų programų (atmetant įprastas programas, tokias kaip „Netflix“ ar „Spotify“), taigi, nors komentarai yra šiek tiek trumpesni nei įprastai, aptariame daugiau paslaugų, kurios svarbiausia pabaiga.

1 - „AirDroid“.

Jei gerai prisimenu, tai programa, kurią rekomenduoju nuo 2016 m. AirDroid yra ideali programa prijunkite planšetinį kompiuterį prie kompiuterio ir perkelkite failus, pasiekti kontaktus, žinutes, nuotraukas, skambučius ir net nuotoliniu būdu valdyti mūsų Android įrenginio kamerą.

Atsisiųskite QR kodą AirDroid: nuotolinė prieiga Kūrėjas: SAND STUDIO Kaina: Nemokama Sąsaja yra vienas didžiausių „AirDroid“ pranašumų

2 – Mėlynasis paštas

Tinkama pašto programa suvienodinti visas mūsų el. pašto paskyras ir valdyti juos iš vienos vietos. Jis suderinamas su Gmail, Yahoo, Outlook, AOL, iCloud, Office365, Google Apps, Hotmail, Live.com ir kt. Tai leidžia konfigūruoti Exchange, IMAP ir POP3 paskyras ir siūlo labai tvarkingą naršymą.

Atsisiųsti QR kodą Blue Mail – el. paštas ir kalendorius Kūrėjas: Blix Inc. Kaina: Nemokama

3 – „Autodesk SketchBook“.

Jei ieškote programos, skirtos piešti ir kurti eskizus bei iliustracijas, jau užtrunka, kol įdiegsite „SketchBook“. Puiki ir labai išsami Autodesk programa, skirta naudoti planšetinio kompiuterio ekraną kaip piešimo įrankį. Tiesiog būtinas.

Atsisiųskite QR kodą Autodesk SketchBook Kūrėjas: Autodesk Inc. Kaina: Nemokama

4 – „Firefox Focus“.

Šis „Firefox“ variantas pateikiamas kaip naršyklė, skirta pašalinti bet kokį blaškymąsi. Tai pašalina trikdančius elementus, tokius kaip skelbimai, blokuoja visų tipų stebėjimo priemones, sąsaja sumažinama iki minimalios išraiškos ir turi mygtuką, kuriuo bet kuriuo metu galima ištrinti istoriją.

Atsisiųskite QR kodą Firefox Focus: privati ​​naršyklė Kūrėjas: Mozilla Kaina: Nemokama

5- Apex paleidimo priemonė

Jei planšetinio kompiuterio sąsajoje nėra daug funkcijų arba ji atrodo nuobodi, išbandykite „Apex Launcher“. Įrankis, su kuriuo galime pridėti begalybę tinkintų piktogramų, temų ir konfigūracijos parinkčių jūsų „Android“. Pakeiskite piktogramų dydį, pridėkite perėjimo efektų, slėpkite nepageidaujamus elementus arba pridėkite doką, kuriame netgi galite slinkti. Naudojant Apex Launcher praktiškai visus ekrano elementus galima pritaikyti.

Atsisiųskite QR kodo „Apex Launcher“ – pritaikytas, apsaugotas, efektyvus kūrėjas: „Android Does Team“ Kaina: nemokama

6 - jetAudio HD muzikos grotuvas

Galingas medijos grotuvas tiems, kurie turi didelę muzikos biblioteką. jetAudio gali leisti bet kokio formato skaitmeninę muziką su įvairiais efektais, 10/20 juostų ekvalaizeriu, atkūrimu per Wi-Fi iš bendrinamų aplankų ir daug daugiau. Viena iš sultingiausių alternatyvų, jei nenorime rinktis mokamų grotuvų, tokių kaip PowerAmp.

Atsisiųskite QR kodo jetAudio HD muzikos grotuvą Kūrėjas: Team Jet Kaina: Nemokama

7 – „Google“ failai (anksčiau – „Files GO“)

Labai paprasta failų tvarkyklė tiems, kuriems nereikia daug fanfarų tvarkant failus ir aplankus savo įrenginyje. Tačiau geras Files GO dalykas yra tai, kad jis taip pat yra puiki valymo priemonė Su kuria galime ištrinti visus nepageidaujamus failus, programų talpyklą, programas, kurių nenaudojame, pasikartojančius failus ir daug daugiau. Puikiai tinka vietos atlaisvinimui ir ypač rekomenduojama, jei mūsų planšetiniame kompiuteryje nėra daug atminties.

Atsisiųskite Google QR kodo failus: Atlaisvinkite vietos telefone Kūrėjas: Google LLC Kaina: Nemokama

8 – „Adobe Photoshop Express“.

„Lengva“ klasikinio „Photoshop“ versija staliniams kompiuteriams, veikianti kaip greita, bet labai universali vaizdų rengyklė. Naudodami šį nemokamą įrankį galime koreguoti perspektyvas, pašalinti nuotraukų triukšmą, sukurti atmosferą, pridėti tekstų ir dar daugiau.

Atsisiųsti QR kodą Adobe Photoshop Express: nuotraukos ir koliažai Kūrėjas: Adobe Kaina: Nemokama

9- Manga Plus

„Shonen Jump“ programa, skirta nemokamai skaityti mangas internete, pažymėjo „prieš“ ir „po“. Jam ne tik pavyko iš karto pašalinti poreikį pereiti į prastus nuskaitymo puslapius, kad galėtumėte skaityti mėgstamą leidėjo mangą (ji nemokama ir kartu su popieriniu leidimu išleidžiama ispanų / anglų kalbomis). Tai taip pat pažadina pasenusius skaitmeninės leidybos modelius, kuriuos naudoja kiti pagrindiniai leidėjai, pvz., „Marvel“, „DC Comics“ ar „Image“.

Atsisiųskite SHUEISHA QR kodą MANGA Plus Kūrėjas: 株式会社 集 英 社 Kaina: Nemokamas

10- Maitinantis

Geriausias būdas gauti informaciją ir sekti mėgstamų svetainių ir tinklaraščių leidinius. „Feedly“ yra RSS skaitytuvas, leidžiantis filtruoti ir skaityti publikacijas daug patogiau ir organizuotiau. Viena geriausių programų naujienoms skaityti „Android“.

Atsisiųskite QR kodą Feedly – ​​Smarter News Reader Kūrėjas: Feedly Team Kaina: Nemokama

11- Kaustinė 3

Dabar mes naudojame muzikos kūrimo įrankį. Su Caustic 3 galime kurti dainas su 14 sintezatorių, semplerių, vargonų, vokoderių ir efektų. Vienas iš išsamiausių tokio tipo. Nemokama versija, žinoma, neleidžia eksportuoti ar išsaugoti projektų. Tam turėsime įsigyti aukščiausios kokybės versiją, kurios kaina – 6,99 €. Bet kokiu atveju jis yra daug pigesnis nei jo puikus konkurentas FL Studio Mobile, kuris jau kainuoja iki 14,99 €.

Atsisiųskite QR kodo Caustic 3 Kūrėjas: Vieno langelio programinė įranga Kaina: Nemokama

12 – „Microsoft Office“.

Geriausias biuro rinkinys, skirtas „Android“.. Nors „Microsoft“ jau daugelį metų siūlo mobiliąsias „Word“, „Excel“, „PowerPoint“ ir kt. versijas „Android“, su „Microsoft Office“ rinkiniu visas šias programas turime vienoje vietoje. Jei mums nepatinka „Microsoft“, galime įdiegti ir kitus alternatyvius rinkinius, pvz WPS biuras, dar viena iš tų esminių programų.

Atsisiųskite QR kodą Microsoft Office: Word, Excel, PowerPoint ir daugiau Kūrėjas: Microsoft Corporation Kaina: Nemokama

13- VSCO

Planšetiniai kompiuteriai nėra linkę išsiskirti būtent dėl ​​savo fotoaparato. Todėl pas mus ateina tokios aplikacijos kaip VSCO, kurios net nėra nudažytos. Tai gana paprastas, bet galingas nuotraukų redaktorius, kuriame yra 10 išankstinių nustatymų tiems, kurie nori naudoti fiksuotą įrangą, ir keli pažangūs redagavimo įrankiai. Be to, programa taip pat veikia kaip socialinis tinklas, kuriame galime eksponuoti ir dalytis savo nuotraukomis su bendruomenė.

Atsisiųskite QR kodą VSCO: nuotraukų ir vaizdo įrašų rengyklė Kūrėjas: VSCO Kaina: Nemokama

14- Inkitt

Jei tai, ko mes ieškome, yra nemokami romanai, knygos ir istorijos, o taip pat šiek tiek valdome anglų kalbą (arba mokomės), neabejotinai turėtume pažvelgti į Inkitt. Platforma, kurioje yra daugiau nei 100 000 nemokamų visų žanrų knygų su tinkinamomis spalvomis ir šriftais, kad skaitymas būtų daug malonesnis.

Atsisiųsti QR kodą Inkitt: nemokamos knygos, romanai ir istorijos anglų kalba Kūrėjas: Free Novels Inc Kaina: Nemokamas

15- TuneIn radijas

Viena geriausių programų, leidžiančių klausytis radijo „Android“. Užbaikite programą, jei įmanoma, apima vietines ir tarptautines stotis, naujienų kanalus, podcast'us, sportą ir šimtus muzikos žanrų iš viso pasaulio. Puiki alternatyva įprastai Spotify tipo srautinio perdavimo muzikos paslaugai. Jei turite išmanųjį televizorių, taip pat išbandykite jo versiją, skirtą „Android TV“. Jūs nenusivilsite.

Atsisiųskite QR kodo „TuneIn Radio“: sportas, naujienos, muzika, tinklalaidės Kūrėjas: TuneIn Inc Kaina: Nemokamas

16- Flipboard

Dar viena naujienų programa, kurios taip pat negalime ignoruoti. Jei „Feedly“ vyrauja tvarka ir skaitymas, „Flipboard“ tikslas yra kuo labiau priartėti prie žurnalo skaitymo patirties, naudojant modernią ir elegantišką sąsają. Žinoma, patarimas: nediekite „Flipboard“ valdiklio pagrindiniame planšetinio kompiuterio ekrane, nes jis naudoja daug akumuliatoriaus.

Atsisiųskite QR kodo „Flipboard“ kūrėją: „Flipboard“ Kaina: Nemokama

17- Kodi / VLC

Mes kalbėjome apie Kodi daugybę kartų tinklaraštyje. Puikus multimedijos centras, skirtas leisti vaizdo įrašus, muziką, žiūrėti tiesioginę televiziją ir netgi turi retro mašinų emuliatorius. Jei Kodi jums atrodo per sudėtingas, pažiūrėkite VLC, dar vienas puikus grotuvas, kurį „Android“ turi jau daugelį metų (jis praryja praktiškai bet kokį formatą).

Atsisiųskite QR kodą Kodi Kūrėjas: XBMC Foundation Kaina: Nemokama Atsisiųskite QR kodo VLC, skirtą Android Kūrėjas: Videolabs Kaina: Nemokama

18- Mėnulis + skaitytuvas / „Amazon Kindle“.

Moon + yra geriausias pasirinkimas tvarkyti ir skaityti visas tas el. knygas, kurias išsaugojome planšetiniame kompiuteryje. Jame yra visiškai pritaikomas skaitytuvas, nors geriausias dalykas jame yra tai palaiko praktiškai bet kokį failo formatą. Jei mėgstate skaityti, nepamirškite ir „Kindle“ programos, kurioje galime pasiekti milijonus „Amazon“ knygų, žurnalų ir komiksų.

Atsisiųskite QR kodą Moon + Reader Kūrėjas: Moon + Kaina: Nemokamas Atsisiųskite „Kindle“ QR kodo kūrėją: Amazon Mobile LLC Kaina: Nemokama

19- ASTRO

Kadangi ES File Explorer buvo pašalinta iš Google Play, ASTRO yra geriausias pasirinkimas valdyti mūsų Android planšetinio kompiuterio failus ir aplankus (bent jau mano kuklia nuomone). Jis gali išspausti ZIP ir RAR, suteikia prieigą prie LAN ir apima didelių failų atsisiuntimo tvarkyklę. Puiki failų naršyklė, skirta „Android“, o geriausia: ji turi paprastą ir labai lengvai naudojamą sąsają.

Atsisiųskite QR kodo failų tvarkyklę ASTRO Kūrėjas: App Annie Basics Kaina: Nemokama

20- Duolingo

Mokytis kalbų iš mobiliojo telefono gali būti nepatogu ir gana sunku, tačiau su planšetiniu kompiuteriu viskas labai pasikeičia. Su „Duolingo“ galime išmokti anglų, prancūzų, vokiečių, portugalų ir italų kalbų, naudodami linksmą ir smagų mokymo metodą, kuris mokymąsi paverčia daug malonesniu procesu.

Atsisiųskite QR kodą Duolingo – mokykitės anglų ir kitų kalbų nemokamai Kūrėjas: Duolingo Kaina: Nemokamas

Jei jus domina naujos kalbos mokymasis, nepraleiskite įrašų „90 nemokamų kursų mokytis anglų, prancūzų ir vokiečių kalbos“, „90 nemokamų kursų mokytis kinų, rusų ir japonų“ ir „65 nemokami kursai mokytis italų kalbos ir portugalų“.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found