10 geriausių programų, skirtų nemokamai skaityti komiksus „Android“ – „The Happy Android“.

Ar jums patinka manga, superherojų komiksai, pogrindžio ar europietiški komiksai? Jei turite gerą Android planšetinį kompiuterį ar mobilųjį telefoną ir esate šiek tiek panašus į mane, šiandienos įrašas tikrai jus sudomins.

Šios savaitės geriausių sąraše apžvelgiame geriausias programas skaityti komiksus nemokamai. Kaip visada sakau tokio tipo reitinguose, atminkite, kad neįtraukiame jokių piratinį turinį reklamuojančių programų. Viskas 100% legalu ir, kaip sakoma, pritaikyta pagal įstatymus.

Geriausios programos, skirtos nemokamai skaityti komiksus iš „Android“ planšetinio kompiuterio ar mobiliojo telefono

Didieji Amerikos leidėjai, tokie kaip Marvel ir DC, dar turi daug ko išmokti reklamuoti savo komiksus skaitmeniniu formatu (negali būti, kad beveik visi jie yra mokami ir kainuoja tiek pat, kiek popieriniai!). Atsižvelgiant į jo sėkmę, daugiau nei aišku, kad ateitis vyks per tokias iniciatyvas kaip Shueisha...

Rankovė PLUS

Su šia programa „Shueisha“ pakeitė komiksų sektorių. Manga Plus siūlo visiškai nemokamai visos mangos, paskelbtos „Shonen Jump“. ir kiti leidyklos žurnalai kartu su jų išvykimu į Japoniją.

Jei norime būti naujausiais „Dragon Ball Super“, „My Hero Academia“, „Boruto“, „One Piece“. arba perskaityti modernią klasiką, pvz Mirties raštelis, negalime ignoruoti Manga Plus pasiūlymo. Šiuo metu jame yra 56 aktyvių leidinių katalogas, atnaujinamas kas savaitę ir keletą savaičių, daugelis jų taip pat ispanų kalba. tikrai, geriausia programa mangai skaityti nemokamai ir kokybė iš mobiliojo telefono.

Atsisiųskite SHUEISHA QR kodą MANGA Plus Kūrėjas: 株式会社 集 英 社 Kaina: Nemokamas

WEBTOONAS

Didelis skirtumas tarp WEBTOON ir kitų programų, skelbiančių komiksus, kurie taip pat išleidžiami popieriuje, yra formatas. Ši programa renka tik komiksus, kurie iš pradžių buvo skirti skaityti ekrane, todėl juos daug lengviau virškinti (mažiau ženklelių ir kalbos burbulų viename puslapyje).

WEBTOON platforma renka daugiau nei 7000 įvairių žanrų internetinių komiksų, pradedant veiksmu, baigiant siaubu, romantika, komedija ir viskuo, ką tik galime sugalvoti. Stilius taip pat labai įvairus: amerikietiški, manga, manhwa ar superherojų komiksai. Autoriai taip pat yra geriausi, ir mes radome tokius įdomius dalykus kaip Saros raštai pateikė Sarah Anderson. Geriausia programa, skirta nemokamai ir legaliai skaityti komiksus po „Manga PLUS“.

Atsisiųsti QR kodą WEBTOON Kūrėjas: NAVER WEBTOON Kaina: Nemokamas

Tapas – Komiksai, romanai ir istorijos

Kita puiki programa, skirta skaityti komiksus ir mangas iš mobiliojo telefono ar planšetinio kompiuterio ekrano, yra „Tapas“. Kadangi tai internetiniai komiksai, puslapiai pritaikyti mobiliajam formatui, todėl juos daug lengviau skaityti. Yra daug lengvų ir romantiškų romanų, tačiau jie taip pat paliečia tokius žanrus kaip siaubas, fantastika ar komedija.

Gerai įvertinęs katalogą, sakyčiau, kad vidutinis lygis yra kiek mėgėjiškesnis nei WEBTOON, nors turi ir aukščiausios kokybės titulus. Kai kurie jo populiariausi komiksai yra "Sako, aš gimiau karaliaus dukra”, “Tylus siaubas Z"ir"Džekas: Amerikos vaiduoklis”.

Parsisiųsti QR kodą Tapas – Komiksai ir romanai Kūrėjas: Tapas Media, Inc. Kaina: Nemokama

Madefire

Didysis „Madefire“ bruožas yra tai į savo katalogą įtraukė „Motion Books“.. Novatoriškas formatas, suteikiantis kai kuriems jo komiksams judesio ir skambesio, sukuriantis daug turtingesnę ir įdomesnę skaitytojo patirtį.

Jos nemokamų komiksų biblioteką sudaro tokių leidėjų kaip DC Comics, Valiant, Blizzard, IDW, Archie ar Valiant publikacijos. Beveik visi yra pirmieji ir vienkartiniai, todėl reikia mokėti, jei norime skaityti vėlesnius numerius. Bet kokiu atveju tai yra gera vieta sužinoti, ar mums patinka autorius ar serialas, o iš ten ir patiems ieškoti kaštonų.

Atsisiųsti QR kodą Madefire Comics & Motion Books Kūrėjas: Madefire Kaina: Nemokama

ComiXology

Viena pirmųjų ir svarbiausių platformų skaityti komiksus skaitmeniniu formatu. Jame yra komiksų iš „Marvel“, „Image“, „DC“ ir „Odd Manga“.. Jo katalogas viršija 100 000 egzempliorių, nors nemokamoje versijoje skaičius yra daug mažesnis. Didelis skirtumas nuo „Madefire“ šia prasme – be „Motion-Books“ nebuvimo – yra tas, kad į jį įtraukiami nemokami „Marvel“ leidžiami komiksai („Žmogus-voras“, „X-Men“).

Atsisiųsti QR kodo komiksus Kūrėjas: comiXology Kaina: Nemokama

WebComics

Kaip rodo pavadinimas, programa, skirta skaityti žiniatinklio komiksus „Android“. Joje ypač išnaudojama romantinio žanro ir BL manga, tokiais pavadinimais kaip „Somewhere in Time“ arba „I was XXX by my Idol“. Joje yra daugiau nei 500 autorių ir lojalių daugiau nei 1 milijono aktyvių kasdienių vartotojų bazę.

Tai platforma, labai panaši į „Tapas“ ir „WEBTOON“, nors aš asmeniškai manau, kad publikuojami komiksai piešimo įvairove ir kokybe – su kai kuriomis kilniomis išimtimis – šiek tiek žemiau jų. Bet kokiu atveju tai vis dar yra puikus nemokamų komiksų, skirtų gana aiškiai apibrėžtai auditorijai (daugiausia paaugliams), šaltinis.

Atsisiųskite QR kodą WebComics Kūrėjas: WEBCOMICS HOLDINGS HK LIMITED Kaina: Nemokama

„Marvel Comics“ / „DC Comics“.

Neapgaukime savęs, „Marvel“ ir „DC Comics“ programos Jie nėra pati geriausia vieta nemokamiems komiksams. 2 leidėjai turi labai panašią sąsają su gana sudėtinga nemokamo skaitymo skyriumi (kuriai taip pat reikia prisijungti, kad būtų galima atsisiųsti komiksus).

Vienintelis dalykas, kurį tikrai verta, yra sužinoti apie kitas sakmes ir naujienas, kurias jie reklamuoja savo numeriuose. „Marvel“ peržiūros ir DC tauta, atitinkamai su informacija ir interviu, kurie gali sudominti pagrindinio Amerikos komiksų knygos gerbėjus. Jei ieškome nemokamų superherojų komiksų, net atskirų numerių, geriausia eiti į ComiXology (arba Marvel neribotas, „Marvel“ komiksų „Netflix“, nors ten nemokamas katalogas yra daug trumpesnis). Ką mes galime padaryti…

Atsisiųsti QR kodą Marvel Comics Kūrėjas: Marvel Comics Kaina: Nemokama Atsisiųsti QR kodą DC Comics Kūrėjas: DC Entertainment Kaina: Nemokama

CIAYO komiksai

Paskutinė žiniatinklio komiksų programa, kurią įtraukėme į sąrašą, yra CIAYO. Jame yra daug romantiškų komedijų, tačiau veiksmo ir nuotykių skiltyje yra daugiau nei įdomių brangenybių.

Komiksų namai Hana & Mr Arogant, Lovephobia, Blue Serenada arba Neko siela, tarp kitų. Programa sukurta Indonezijoje, o tai reiškia, kad beveik visi komiksai yra anglų kalba (arba malajų kalba, bet tai mažiausiai).

Atsisiųskite QR kodą CIAYO Comics – Free Webtoon Comics Indonesia Kūrėjas: Dragon Capital Center, PT. Kaina: Nemokama

„Dark Horse“ komiksai

Programėlė, skirta pirkti ir skaityti komiksus „Android“, praktiškai identiška „Marvel“ ir „DC“ programoms. Kuo šie 2 skiriasi tuo, kad turi didesnis nemokamų skaitmeninių komiksų katalogas keliomis kalbomis (nors ispanų kalbos vis dar labai mažai). Jis taip pat turi tam tikrų trūkumų, pavyzdžiui, nėra vaizdų ar komiksų peržiūrų. Nėra ko jaudintis, bet apskritai tai gana gera.

Amerikos leidėjas Dark Horse yra žinomas dėl savo adaptacijų tokių gerai žinomų franšizių animaciniams filmams kaip Alien, Battlestar Galactica, James Bond, Stranger Things, Overwatch ir daugelis kitų. Be to, jie skelbia manga patinka Berserk ir Nemirtingojo kardas, ir tai yra legendinio pragaro berniuko namai.

Atsisiųsti QR kodą Dark Horse Comics Kūrėjas: Dark Horse Comics Kaina: Nemokama

IDW ir BOOM! Studijos

Artėjame prie pabaigos su komiksų skaitymo programėlėmis IDW ir BOOM!. Studijos. Čia rasime komiksus Transformeriai, „Power Rangers“, nuotykių laikas, vėžliai nindzės, „Žvaigždžių kelias“. ir G.I. Joe. Šių 2 leidėjų siūlomų nemokamų komiksų katalogas yra ribotas, kaip ir kitų jų amerikiečių superherojų konkurentų, tačiau bent jau nereikia registruotis, kaip Marvel ir DC.

Reikėtų paaiškinti, kad taip, BOOM atveju! Studijos, praėjusiais metais leidėjas nusprendė atšaukti savo programą iš „Play Store“, atlikdamas gana drastišką žingsnį ir visą jos turinį perdavęs „Madefire“ platformai (programai, kurią minėjome keliose pastraipose aukščiau). Štai kodėl, jei dabar ieškosime jo „Google“ parduotuvėje, pamatysime, kad jis neberodomas... bet ei, mes vis dar turime IDW programėlę!

Atsisiųskite QR kodą IDW Comics Kūrėjas: Idėja ir dizainas Darbai Kaina: Nemokama

Garbingi paminėjimai

Jei jau turime savo komiksus CBR, CBZ, PDF ir kt. Taip pat galime pasirinkti įdiegti skaitymo programėlę, kuri padėtų patogiai skaityti ir tvarkyti biblioteką.

CDisplayEx

Sutikau šią programą jos versijoje, skirtoje „Windows“, ir tai yra vienas pirmųjų įrankių, kuris pasirodė rinkoje, specialiai sukurtas skaityti komiksus, mangas ir apskritai komiksus (susipažinau su ja, kai studijavau universitete 2000 m. ir vis dar nuolatos sugrįžti pas ją). Lengva naudoti, intuityvi ir nemokama.

Atsisiųskite QR kodo CDisplayEx Nemokama komiksų skaitymo programa Kūrėjas: Progdigy programinė įranga Kaina: Nemokama

Nuostabus komiksų skaitytojas

Kitur skaičiau, kad „Astonishing“ programoje yra nemokami komiksai, tačiau nieko nėra toliau nuo tiesos. Čia nėra nemokamų komiksų, turinį turime pateikti mes, bet kaip ir CDisplayEx susiduriame su mobiliųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių skaitytuvu, kuris yra labiausiai pasiteisinęs ir puikiai tinkantis animacinių filmų skaitymui, kuris taip pat praverčia norint turėti visą mūsų medžiagą gerai organizuotas ir klasifikuotas. Labai rekomenduojama programa.

Atsisiųskite QR kodą Astonishing Comic Reader Kūrėjas: Aerilys Kaina: Nemokama

Ką manai apie šį straipsnį? Jei norite toliau skaityti kitus panašius įrašus, rekomenduoju pažvelgti į įrašą apie 10 geriausių programų, skirtų PDF failams skaityti „Android“. arba į šį kitą sąrašą su 10 geriausių programų, skirtų skaityti knygas nemokamai. Ačiū, kad likote iki galo!

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found