Kaip atsisiųsti „Netflix“ serialus ir filmus (žiūrėti neprisijungus)

Praėjusių metų pabaigoje „Netflix“ į savo srautinio perdavimo platformą įtraukė naują paslaugą, vadinamą neprisijungus režimu. Tokiu būdu mes galime atsisiųskite mūsų mėgstamus serialus ir filmusmobiliajame telefone, planšetiniame kompiuteryje ar kompiuteryje ir pamatysime juos kada tik norime.

Tai labai naudinga funkcija, nes ji visiškai išlaisvina mus nuo priklausomybės nuo interneto ryšio. Taigi galime parsisiųsti serialą ar filmą budėdami visur, kur turime WiFi (namuose, bibliotekoje ar bare) ir žiūrėti vėliau metro, automobilyje ar pakeliui namo, neišleisdami nė mega mūsų duomenų perdavimo spartos.

Trumpas „Netflix“ serialų ir filmų atsisiuntimo vadovas

Pastaba navigatoriams: ši pamoka galioja tik tiems vartotojams, kurie jau turi „Netflix“ paskyrą (Mes nekalbame apie įsilaužimą į platformos turinį). Jei neturite paskyros, bet klaida jus kankina, prisiminkite, kad galite užsiregistruoti ir žiūrėti visus norimus serialus/filmus mėnesį visiškai nemokamai (taip aš pradėjau ir galiausiai pasidaviau jos žavesiui).

Atsisiųskite turinį „Android“.

Prieš pradedant, reikėtų paaiškinti, kad „Netflix“ neturi viso serialų ir filmų katalogo, kurį būtų galima atsisiųsti. Todėl galime ieškoti konkretaus turinio, kurį norime atsisiųsti, ir pamatyti, ar jis pateikiamas atsisiuntimo piktogramą aprašymo puslapyje (Serialo atveju piktograma rodoma šalia kiekvienos serijos).

Kita galimybė yra parodyti šoninį programos meniu ir spustelėti "Galima atsisiųsti"Ir mes pamatysime Visas atsisiunčiamų serialų ir filmų sąrašas žiūrėti neprisijungus.

Galiausiai taip pat galime koreguoti atsisiuntimų kokybę iš "Meniu -> Programos nustatymai"Ir spustelėjus"Atsisiųsti vaizdo kokybę”.

Atsisiųskite turinį sistemoje „Windows 10“.

Jau porą mėnesių „Netflix“ taip pat leido atsisiųsti savo turinį iš stalinių, planšetinių ir nešiojamųjų kompiuterių, kuriuose veikia „Windows 10“. Norėdami tai padaryti, būtina atsisiųskite „Netflix“ programą, skirtą „Windows“. kuris yra nemokamas „Windows“ parduotuvėje.

Atsisiuntimo būdas yra praktiškai toks pat kaip ir „Android“:

  • Serialų atveju pilname epizodų sąraše pamatysime kiekvieno skyriaus atsisiuntimo piktogramą.

  • Filmams šalia aprašymo rasime mygtuką "parsisiųsti”.

  • Šoniniame meniu taip pat turime specialų skyrių "Galima atsisiųsti”.

Kaip atsisiųsti serialus ir filmus į sd kortelę

Geras saugojimo vietos valdymas yra būtinas, ypač jei atsisiunčiame daug serialų ir filmų. Šia prasme „Netflix“ taip pat siūlo galimybę pakeisti numatytąjį atsisiuntimą į mūsų terminalo „micro SD“ kortelę.

Norėdami atlikti šį koregavimą, tiesiog einame į "Meniu -> Programos nustatymai"Ir spustelėkite"Atsisiuntimo vieta“, Galimybė pasirinkti vieną iš vidinė atmintis banga SD kortelė Iš įrenginio.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės