Naudokite papildytąją realybę, kad išbandytumėte virtualias tatuiruotes su „InkHunter – The Happy Android“.

Tiesa, idėja „InkHunter“., nuostabi programa, skirta „Android“ ir „iOS“, tikrai vilioja. Kodėl niekas anksčiau apie tai nepagalvojo? Išnaudojant virtualios realybės galimybes labai paprastai, programėlė „InkHunter“ leidžia išbandyti įvairias tatuiruotes bet kurioje kūno vietoje kad pamatytume, kaip jie atrodytų, jei iš tikrųjų juos tatuiruotume. Įdomu tiesa?

„InkHunter“, virtualios tatuiruotės ir neskausmingos!

„InkHunter“. Jį kuria nedidelė 3 žmonių grupė, Niujorko gyventojai, bet ukrainiečių kilmės. Jie save vadina geekais ir ambicingais. Kiek toli gali nueiti geikas su noru jį susprogdinti ir geniaalia idėja? Paklausk Erlichas Bachmanas ir Piper !

Kaip veikia InkHunter?

Aplikacijos veikimas tikrai paprastas: išsirinkite tatuiruotę, nurodykite vietą, kurioje norite, kad tatuiruotė atsirastų ir viskas. Pati programa bus atsakinga už tai, kad parodytų, kaip tatuiruotė atrodytų atspausdinta ant jūsų kūno realiu laiku. Iš ten galime išsaugoti nuotrauką arba pasidalinti ja tinkle.

Kad programa žinotų, kaip nustatyti vietą, kurioje norime tatuiruotės, turėsime paimti rašiklį arba žymeklį ir pažymėkite sritį 3 mažomis tiesiomis linijomis.

„InkHunter“ turi didelį įvairių stilių ir temų iliustracijų ir piešinių repertuarą. Kitas jos teigiamas punktas yra tas galime įkelti savo dizainą ir juos išbandyti, tai gali būti labai naudinga, jei galvojame pasidaryti tikrą tatuiruotę.

Išbandžius programą kelis kartus, tiesa ta, kad ji vis dar turi tam tikrą atsilikimą ir turi pagerinti sklandumą, tačiau jos perduodami jausmai yra tikrai teigiami.

„InkHunter“ jau turi daugiau nei 100 000 atsisiuntimų sistemoje „Google Play“. ir labai aukštas vartotojų įvertinimas. Jei ir jūs norite tai išbandyti, čia yra programos atsisiuntimo nuoroda:

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje. Atsisiųskite QR kodą INKHUNTER – išbandykite tatuiruočių dizainą Kūrėjas: INKHUNTER, Inc. Kaina: Nemokamas

Naujausios žinutės