25 populiariausios 2017 m. baskų programos, skirtos „Android“ – „Happy Android“.

Baskų kraštas yra vieta, kuri, be kita ko, visada buvo žinoma dėl savo pramonės ir kaip pirmaujanti mokslo ir technologijų teritorija. Beveik 10 metų dirbu kartu su CIC BiomaGUNE San Sebastiane, Miramón technologijų parke, ir, tarkime, tai yra tema (technologijų ir inovacijų Baskų krašte), kuri mane visada domino. Ką Baskų kraštas turi pasakyti apie mobiliąsias programas? Kokios yra mėgstamiausios baskų ir baskų mylėtojų programos?

Dažniausiai „Google Play“ atsisiųstos baskų programos (2017 m.)

Prieš kelias dienas žiūrėjau į apdovanojimus Buber Sariak 2016 m, kai kurie apdovanojimai, kuriais siekiama suteikti matomumo ir pripažinimo geriausioms baskų svetainėms ir programėlėms. Šiemet tai labai nustebau Tarp 9 laimėtojų yra tik viena mobilioji programėlė („Android“). Likusi dalis yra svetainės, verslo programinė įranga ir įvairūs projektai.

Aš peržiūrėjau įvairias svetaines ir tiesa ta, kad apskritai nėra daug informacijos apie populiariausios ar sėkmingiausios baskų programos, kurias šiandien galima rasti „Google Play“., todėl užsidėjau pypkę ir padidinamąjį stiklą ir pats pradėjau tirti. Neįprastai intensyviai ieškodamas atsakymų per Google Play parduotuvės spintą, pagaliau galiu jums parodyti 25 sėkmingiausios baskų programos, skirtos „Android“. Šiandien. Taip, pone, turinčios daugiausia atsisiuntimų ir įdiegimų. Pažiūrėkime į juos?

Euskal Hiztegia

Šiuo metu populiariausia baskų programa, skirta „Android“, sistemoje „Google Play“ vadinama daugiau nei 100 000 įdiegimų Euskal Hiztegia ir jį sukūrė Borja Dominguez. Yra apie pilnas žodynas kuri taip pat turi keletą papildomų funkcijų, kurios puikiai papildo viena kitą: vertėjas, sinonimai ir enciklopedija (per Vikipediją). Vartotojų bendruomenė jį labai vertina ir tai rodo aukštas 4,2/5 balas.

Atsisiųskite QR kodą Euskal Hiztegia Kūrėjas: Borja Domínguez Kaina: Nemokama

Frontonas. Rutulinė ranka

Antra sėkmingiausia programa yra susijusi su baskų vietiniu sportu „Esku Pilota“. Žaidimas apie Frontonastai laimė Pro Evolution baskų baliaus kur galime žaisti individualius ar porų čempionatus, rinktis iš 10 pelotaris meistrų (kiekvienas turi savo atitinkamas unikalias savybes), įvairaus sunkumo ir visa tai svarbiausiose dabartinės scenos frontonuose. Daugiau nei 100 000 atsisiuntimų.

Atsisiųskite „Fronton“ QR kodą. Rankinio Kūrėjas: Bainet Bendravimas Kaina: Nemokamas

EITB

„Euskal Irrati Telebista“ mobilioji programa. Labai išbaigta programa su 4 aiškiai atskirtomis skiltimis: žinios parašyta, televizorius iki laiško, Radijas gyvai ir pagal poreikį, ir Teleberri. Tai taip pat leidžia mums tiesiogiai matyti EITB kanalą, o tiesa ta, kad programa yra labai sklandi, jos įkėlimo laikas yra trumpas ir labai gerai vykdomas. Kai kurie vartotojai pasigenda mažos paieškos sistemos, bet šiaip tikrai puikios programos. Daugiau nei 100 000 instaliacijų.

Atsisiųsti QR kodą EITB Kūrėjas: Euskal Irrati Telebista Kaina: Nemokama

PAŠTAS +

EL CORREO on + yra „Vocento“ laikraščio programa, skirta išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams. Jis turi keletą funkcijų, tokių kaip galimybė tinkinti navigaciją ir rūšiuoti skyrius, perspėjimų ir sporto rezultatų konfigūracija, žymėjimas, informacija apie orą ir keletas kitų dalykų. Dizainas tikrai geras, dabartinis stilius labai panašus į žiniatinklio versiją. Daugiau nei 50 000 atsisiuntimų.

Atsisiųskite QR kodą EL CORREO + Kūrėjas: Vocento SA Kaina: Nemokamas

Baskų laikraštis +

„El Diario Vasco“ programa kaip kad Paštas Ji turi labai įdomią ir patrauklią sąsają dizaino požiūriu. Su juo galime gauti visas naujienas, sporto informaciją, skelbimų lentą, orų informaciją ir kt. Jame taip pat yra keletas papildomų priedų, tokių kaip Sudoku, Word Search, Match 3 ir Puzzle žaidimai. Reikalinga prenumerata. Daugiau nei 50 000 įrenginių.

Atsisiųskite QR kodą EL DIARIO VASCO + Kūrėjas: Vocento SA Kaina: Nemokama

Euskalmet

Oficiali Baskų vyriausybės meteorologinės informacijos programa. Ji siūlo 7 dienų prognozes ir kitų 72 valandų raidą Euskadi savivaldybėse. Informacija realiu laiku atnaujinama kompiuterinių sistemų pateiktais duomenimis Euskalmet. Ideali programa norint neatsilikti nuo meteorologijos evoliucijos Baskų krašte. Daugiau nei 50 000 atsisiuntimų.

Atsisiųskite QR kodą Euskalmet Kūrėjas: Eusko Jaurlaritza – Baskų vyriausybė Kaina: Nemokamas

Piktieji scenaristai

Žaidimas, kurį Bilbao žmonės užprogramavo 2013 m. „Euskal Encounter“. Delirium studijos. Retro grafika, daug humoro ir epinis garso takelis žaidimui, kuris nenustoja būti labai įkvėpta daugiau nei klasikinių „Angry Birds“ kopija. Labai rekomenduojamas žaidimas. Daugiau nei 50 000 įrenginių.

Atsisiųsti QR kodą Angry Sceners Kūrėjas: Purples Studios Kaina: Nemokama

G.A.U.R.

UPV / EHU programa už konsultacijas dėl studijų dalykų, įrašų, pažymių ir pamokų valandų, į kurias esame mokomi. Viena iš pagrindinių jo funkcijų yra pranešimas apie pastabas, kai jos skelbiamos pranešant vartotojui. Jei esate universiteto studentas, tikrai girdėjote apie tai. Daugiau nei 10 000 instaliacijų.

Atsisiųskite QR kodą G.A.U.R. Kūrėjas: UPV / EHU Kaina: Nemokamas

Deklinabidėja

Labai naudinga priemonė tiems, kurie mokosi baskų kalbos. Roberto Encino sukurta ši programa, skirta „Android“, skirta tipiškiausių baskų (batua) atvejų mažėjimui. Jis veikia neprisijungus ir turi daugiau nei 1000 pratimų, frazių ir lentelių. Labai geras įvertinimas ir daugiau nei 10 000 įrengimų garantuoja gerą darbą Deklinabidėja.

Atsisiųskite QR kodą Deklinabidea Kūrėjas: Roberto Encinas Cabornero - GESMAE INFORMATICA Kaina: Nemokamas

Kantari

Kantari yra skaitmeninis scenarijus, kuriame galime rasti daugiau nei 300 tradicinių baskų dainų tekstai. Daugelis dainų tekstų netgi apima atitinkamą muzikinį vaizdo įrašą, su kuriuo galima dainuoti kartu su muzika. Labai išsami programa, nurodanti, kaip rūpestingai ją elgė jos kūrėjas Galder Segurola. Daugiau nei 10 000 atsisiuntimų.

Atsisiųsti QR kodą Kantari Kūrėjas: Galder Segurola Kaina: Nemokama

Aditzak.com

Mokomoji programa, skirta mokytis baskų kalbos, padedanti susieti visas veiksmažodžių formas. Tai hipervitaminizuota NOR-NORI-NORK lentelė, kuri per paprastą ir lengvai naudojamą sąsają labai supaprastina konjugacijos procesą. Programėlę sukūrė Ideateca su daugiau nei 10 000 įdiegimų.

Atsisiųskite QR kodą Aditzak.com Kūrėjas: Ideateca Kaina: Nemokamas

Basque Cuisine Lite

Šią programą sukūrė Ribtek telefonas (Errenteria) remiasi viena iš didžiausių baskų kultūros įdomybių: jos virtuve. Labai gerai tiktų vizualinis atnaujinimas (šiek tiek daugiau Material Design), bet šiaip jis yra gana išsamus: daugybė receptų su jų nuotraukomis, ingredientais, paruošimu ir kt. Taip pat yra mokama versija su daugiau turinio ir receptų. Daugiau nei 10 000 atsisiuntimų.

Atsisiųskite QR kodą Basque Kitchen Lite Kūrėjas: Ribtek Telefonas Kaina: Nemokamas

Baskų receptai

Virtuvės taikymas, labai panašus į Basque Cuisine Lite: mėsos, žuvies, sriubų, desertų ir visų tradicinių baskų patiekalų receptai. Kaip ir minėtasis, jis nebuvo atnaujintas nuo 2013 m., o tai pastebima vizualiu aspektu, o tai nesumenkina jo pranašumų, nes tai yra puiki programa, kuri taip pat padeda skatinti vietinės žemės virtuvės plėtrą. Daugiau nei 10 000 instaliacijų.

Atsisiųsti QR kodo baskų receptus Kūrėjas: Amalur programinė įranga Kaina: Nemokama

TV Ispanija ir JAV pramogų kanalai

„Euskal Party 2016“ sudaryta paraiškų serija. Vienintelė jo funkcija – rodyti Ispanijos ir JAV televizijos kanalų sąrašą (neleidžia žiūrėti turinio). Jame pilna skelbimų ir tikrai daugelis jį įdiegė tikėdamiesi rasti ką nors kita. Daugiau nei 10 000 atsisiuntimų.

Programėlė parduotuvėje nerasta. 🙁 Eikite į parduotuvę „Google“ žiniatinklio paieška

Itzultzaile automatikoa

Baskų vyriausybės sukurtas automatinis vertėjas ir kuri naudoja internetinį savo svetainės vertėją kaip šaltinį, kad galėtų dirbti su rezultatais. Vertimų optimizavimui dar yra vietos, tačiau kaip naujovę reikia pažymėti, kad jame yra galimybė versti iš anglų į baskų kalbą (be ispanų / baskų ir baskų / ispanų kalbų). Jis taip pat palaiko balso įvestį. Daugiau nei 10 000 atsisiuntimų

Atsisiųskite QR kodą Itzultzaile automatikoa Kūrėjas: Eusko Jaurlaritza - Baskų vyriausybė Kaina: Nemokamas

Lanbide

Baskų užimtumo tarnybos taikymas, iš kur galime ieškoti darbo pasiūlymų ir registruotis į mokymo kursus. Kiekviename pasiūlyme rasime siūlomo darbo duomenis, pastebėjimus ir kitus reikalavimus, tokius kaip kalbos ir kt. Daugiau nei 10 000 vartotojų ją įdiegė savo „Android“ įrenginiuose.

Programėlė parduotuvėje nerasta. 🙁 Eikite į parduotuvę „Google“ žiniatinklio paieška

Euskotren

Neoficiali Euskotren programa (ir įdomu, su daugiau galimybių nei paties Euskotren sukurta programėlė). Ji turi švarią ir labai aktualią sąsają, iš kurios galime matyti tvarkaraščius realiuoju laiku, istoriją su naujausiomis paieškomis, planus su linijomis ir sustojimais bei peržiūrėti galiojančius tarifus. Daugiau nei 10 000 atsisiuntimų.

Atsisiųskite QR kodą Euskaltren Tren | Metro | Tramvajus Kūrėjas: Wekele Technologies Kaina: Nemokamas

AEK Euskara praktikoa

Sukurta Elhuyar Hizkuntza eta Teknologia, AEK programa yra pagrindinis žodynas, kuriame galime rasti kasdienius žodžius ir posakius, kad išgyventumėte pagrindinius pokalbius. Jame yra keletas skyrių, žaidimas ir informacija apie artimiausią euskaltegį. Daugiau nei 10 000 instaliacijų.

Atsisiųsti QR kodą AEK, EUSKARA PRAKTIKOA Kūrėjas: Elhuyar Hizkuntza eta Teknologia Kaina: Nemokamas

Euskadi kelionių vadovas

Kaip rodo pavadinimas, jis yra labai išsamus Baskų krašto kelionių vadovas. Jame rasime žemėlapius, maršrutus ir kelionių maršrutus, restoranus, turistines ir istorines lankytinas vietas ir daug kitų dalykų. Daugiau nei 10 000 instaliacijų už jo.

Atsisiųskite QR kodą Euskadi Travel Guide Kūrėjas: De Paso leidiniai Kaina: Nemokama

Baskų krašto naujienos

RSS skaitytojui skaityti naujienas iš pagrindinių Euskadi laikraščių, tokių kaip Berria, Argia ar Astekaria. Neatnaujinta nuo 2013 m. ir su daugumos laikraščių senumo naujienomis. Kai kurie iš jų net neveikia. Daugiau nei 5000 atsisiuntimų.

Atsisiųskite QR kodą Euskadi News Kūrėjas: Antziola Kaina: Nemokama

Zarautz

Programėlė su daug informacijos apie Zarautz miestą. Ypač patraukli banglentininkams, nes čia galime rasti orų ir potvynių prognozes. Bet ne tik tai, Zarautz programa taip pat turi informacijos apie banglenčių kursus ir seminarus, restoranus, užkandžių barus ir veiklos darbotvarkę. Daugiau nei 5000 įrenginių.

Atsisiųskite QR kodą Zarautz Kūrėjas: ARAZI Kaina: Nemokamas

Ertzaintza

Oficialus Ertzaintza taikymas. Tai gana išbaigta programėlė, skirta susisiekti su piliečiu, kurioje galime rasti bendradarbiavimo ir bendravimo su policija būdų, informacijos apie artimiausias policijos nuovadas ar Ertzaintza patarimų tokiais klausimais kaip kibernetinis saugumas, sukčiai, sukčiai ar vagystės namuose. Daugiau nei 5000 atsisiuntimų.

Atsisiųsti QR kodą Ertzaintza Kūrėjas: Eusko Jaurlaritza – Baskų vyriausybė Kaina: Nemokamas

Mendiak

Fantastiška programa elgetoms su švaria, dabartine sąsaja ir 100% materialiu dizainu. Su Mendiak galime užrašyti kalnus, į kuriuos įkopėme, įvertinti juos ir matyti kitus duomenis, pvz., statistiką ir kitus. Jei esate šiek tiek alpinistas, turite išbandyti šią programą. Jį savo įrenginyje įdiegė daugiau nei 5000 vartotojų.

Atsisiųskite QR kodą Mendiak Kūrėjas: CodeSyntax Kaina: Nemokamas

BADOK

BADOK yra laikraščio sukurta programa Berija kuria siekiama reklamuoti ir rinkti visą baskų muziką Ez Dokas Amairu į dabartį. Tiesioginiai pasirodymai, įrašai, singlai, vaizdo įrašai ir kt. Baskų muzikos „Spotify“.. Daugiau nei 5000 atsisiuntimų ir labai rekomenduojama.

Atsisiųskite QR kodą BADOK Kūrėjas: Berria Taldea Kaina: Nemokama

GAZTEA

Daugiau nei įdomus gerai žinomo EITB grupės radijo pritaikymas. Tai leidžia ne tik klausytis, kas šiuo metu groja GAZTEA, bet ir ji turi grojaraščius ir galimybę ieškoti bei kurti grojaraščius iš savo integruoto paieškos variklio. Daug daugiau nei paprastas internetinis radijas. Tai patvirtina daugiau nei 5000 įrenginių.

Atsisiųskite QR kodą GAZTEA Kūrėjas: Euskal Irrati Telebista Kaina: Nemokama

Ką manote apie 25 populiariausių baskų programėlių, skirtų Android 2017 m., sąrašą? Jei esate kūrėjas ir manote, kad jūsų programa turėtų atsidurti šiame reitinge arba tiesiog norite palikti savo nuomonę šia tema, nedvejodami apsilankykite komentarų skiltyje.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės