Nors mobilieji žaidimai yra visai neblogi, reikia pripažinti, kad kompiuteriniai žaidimai yra kitoje lygoje. Galima sakyti, kad žaidimai mobiliesiems ir planšetiniams kompiuteriams labiau skirti atsitiktiniams žaidėjams, o žaidėjai renkasi labiau nišą, labiau specializuotą aplinką (taigi, su daugiau galios ir technologijų). Ar kada nors apie tai svajojote? geros priklausomybės su mūsų mėgstamais Steam žaidimais tiesiai į mobilųjį telefoną arba televizoriaus dėžutę iš svetainės? Šiandien tai jau įmanoma Steam Link dėka.
Steam nuoroda gimė 2015 m. lapkritį kaip aparatinės įrangos įrenginys, skirtas „Valve“ platformos žaidimams belaidžiu būdu perkelti į bet kurį televizoriaus ekraną. Tačiau įrenginys nebuvo labai sėkmingas ir buvo nutrauktas 2018 m., siekiant tęsti Steam Link versiją mobiliųjų įrenginių programėlės formatu.
Kaip siųsti savo kompiuterinius žaidimus į savo mobilųjį telefoną, planšetinį kompiuterį ar televizorių ir žaisti tiesiogiai naudojant „Steam Link“.
„Steam Link“ dinamika yra gana paprasta. Viena vertus, mes turime kompiuterį, kuris yra atsakingas už žaidimų paleidimą ir apdorojimo galios padėjimą ant stalo. Savo ruožtu „Android“ įrenginiui tereikia sinchronizuotis su kompiuteriu ir gauti visą šią informaciją per „Wi-Fi“. Tokiu būdu atitinkamas mobilusis telefonas ar planšetinis kompiuteris turi tik įsitikinti, kad jame yra sukonfigūruotas žaidimų pultelis ir geras interneto ryšys, kuris palaikytų perdavimą ir kad viskas vyktų sklandžiai (teoriškai).
Ankstesni reikalavimai
Norėdami pradėti žaisti „Steam“ žaidimus mobiliajame įrenginyje, pirmiausia turime atitikti šiuos reikalavimus.
- Kompiuteryje turite įdiegti „Steam“ (atsisiųskite ČIA).
- Įdiekite „Steam Link“ programą „Android“ įrenginyje (atsisiųskite iš „Google Play“. ČIA).
- Turėkite „Bluetooth“ žaidimų pultą, suderinamą su „Android“.
- Turėkite gerą interneto ryšį.
Vykdydami pradinius pasiruošimus turime įsitikinti, kad kompiuteryje yra atidarytas „Steam“ ir belaidis valdiklis, prijungtas prie mobiliojo telefono ar planšetinio kompiuterio, iš kurio ketiname žaisti. Taip pat labai svarbu, kad būtų ir „Android“ terminalas, ir stalinis kompiuteris prijungtas prie to paties wifi tinklo.
Žingsnis po žingsnio sąranka
Dabar, kai turime visas kortas ant stalo, „Android“ atidarome „Steam Link“ programą ir mes atliekame šiuos veiksmus, kad sinchronizuotume abu įrenginius.
- Pirmame ekrane spustelėkite mygtuką "Pradėti„Kad sistema ieškotų kitų tinklo įrenginių, kuriuose įdiegtas Steam.
- Jei viskas klostėsi gerai (atminkite, kad abu įrenginiai turi būti prijungti prie to paties Wi-Fi tinklo), pamatysime, kaip ekrane pasirodys mūsų kompiuteris. Paspaudžiame ant jo.
- Užrašome PIN kodą, kuris pasirodo mūsų Android ekrane.
- Automatiškai pamatysime, kaip mūsų kompiuterio „Steam“ darbalaukio programoje pasirodys pranešimas, kuriame galime įvesti ką tik užsirašytą PIN kodą. Įvedame PIN kodą, kad įvyktų sinchronizavimas.
- Šiuo metu „Steam Link“ atliks ryšio testą „Android“, kad patvirtintų, jog yra pakankamai pralaidumo žaidimams transliuoti.
Jei viskas klostėsi gerai, abu įrenginiai bus sinchronizuoti, o „Android“ ekrane realiuoju laiku bus rodoma „Steam“ sąsaja. Taigi, naudodami ką tik susietą žaidimų pultą, galime eiti į savo „Steam“ biblioteką ir įkelti bet kurį iš mūsų turimų žaidimų.
Žaidimų patirtis
„Steam Link“ koncepcija popieriuje yra tiesiog puiki. Tačiau kalbant apie žaidimą, viskas, kas blizga, nėra auksas. Išbandę keletą žaidimų, supratome, kad kai kurie iš jų nesuderinami su žaidimų pulteliais, todėl mums taip pat reikės klaviatūros ir pelės, kad galėtume mėgautis tam tikrais pavadinimais, nes jei ne, žaidimas tiesiog neveikia.
Tačiau tai nėra didžiausia problema. Didžioji šio įrankio kliūtis yra atsilikimas. A delsimas valdikliuose ir kadrų šuoliai dėl kurių kai kurių pavadinimų tiesiog neįmanoma žaisti. Būtina turėti labai galingą ryšį, galintį palaikyti tokį duomenų srautą. O jei planuojame žaisti trigubus A žaidimus, geriau, kad TV Box būtų prijungtas kabeliu prie tinklo arba būtų priklijuotas prie maršrutizatoriaus, nes jei ne, tai nelabai ką galėsime padaryti.
Kita vertus, jei pasirinksime nepriklausomus žaidimus ir pavadinimus, kuriuose mechanika yra svarbesnė už grafiką, galime susidurti su daug malonesnių potyrių. Galimybė išbandyti tam tikrus kompiuterio pavadinimus televizoriaus ekrane svetainėje yra džiaugsmas, o programėlės sinchronizavimo procesas geriausiu atveju yra paprastas. „Valve“ neabejotinai sukūrė įdomią platformą, tačiau mums dar gali trūkti poros metų, kad galėtume pasinaudoti 100% tokio tipo paslaugų privalumų. Bet kokiu atveju būtina programėlė, kurią turėtų bent kartą išbandyti kiekvienas, turintis Android TV (ir pažiūrėti, ar verta).
Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.