„Dragon Ball Super: Broly“ bus 20-ojo „Dragon Ball“ filmo „The Happy Android“ pavadinimas

Tiesa ta, kad naujienos kaip šalto vandens ąsotis nusėdo tarp didelės dalies gerbėjų. Po kelių mėnesių svarstymo apie galimą paslaptingojo saijano, pasirodžiusio neįtikėtiname naujojo 2018 m. filmo anonse, kuris buvo išleistas netrukus po Dragon Ball Super anime pabaigos, tapatybę, paslaptis išspręsta. Pavadinimas viską pasako: "Dragon Ball Super: Broly”.

Kai viskas rodė Yamoshi, legendinį saijaną, kurį Akira Toriyama davė viename iš paskutinių savo interviu, kito filmo „Dragon Ball“ oficialioje svetainėje buvo paskelbtas naujas reklaminis plakatas, lydimas oficialaus filmo pavadinimo. Nei Yamoshi, nei marinuotų daržovių, dvidešimtasis Goko filmas padės atkurti Broly kaip kanoninį personažą oficialioje franšizės istorijoje.

Broly, sveiki atvykę į „Canon“: naujas dizainas ir nauji niuansai

Tačiau tai dar ne viskas, nes prie oficialaus plakato buvo pridėta nauja žinutė iš pirminio serialo kūrėjo.

„Žmonės, ar girdėjote apie Brolį?

Jis yra neįtikėtinai galingas saijanas, kuris pasirodė tik senuose anime filmuose. Bent jau iš išvaizdos aš dariau jo dizainą, bet tuo metu praktiškai nedalyvavau anime, todėl jo istoriją visai pamiršau.

Girdėjau, kad šiandien Brolis vis dar labai populiarus personažas ne tik Japonijoje, bet ir užsienyje. Remdamasis tuo, mano redaktorius pasiūlė man pasirodyti kitame filme.

Sutikau ir pradėjau žiūrėti senus filmus ir pajutau, kad gali būti įdomu paliesti kai kuriuos dalykus. Turėjau dirbti su istorija, kuri įtrauktų jį į Dragon Ball visatą.

Turėdamas galvoje klasikinio Broly įvaizdį, kad nenuvilčiau gerbėjų, atnaujinau ir papildžiau personažą nauja vizija. Ir manau, kad tai padariau dar žavesnį Brolį.

Žinoma, pamatysite įnirtingą kovą, bet taip pat ir likimo subtilybes, kurios nulėmė Goku, Vedžitos ir Brolio susidūrimą. Tai taip pat apima Frieza pajėgas ir saijano istoriją, kuri galiausiai buvo labiau susijusi su visa tai. Istorija tapo kažkuo didesniu ir dramatiškesniu.

Štai ateina visagalis saijanas, Broly! Bet aš taip pat pridėjau daug kito turinio, kuris patiks visiems gerbėjams, todėl palaukite ir būkite kantrūs, kol viskas ateis.

„Dragon Ball Super: Broly“, ar to reikėjo Dragon Ball, kad judėtų į priekį?

Kaip jau minėjau pradžioje, įvairiose interneto svetainėse skaičiau, kad žmonės šiuo klausimu kiek nusivylę. Buvo daug iliuzijų sutikti šį naują paslaptingą personažą, tačiau pamatę, kad tai buvo senasis Brolis, daugelis dvasių, deja, ištuštėjo.

Tiesa, iki šiol Broly, be to, kad buvo legendinis supersajanas, buvo gana plokščias personažas, kuris mažai prisideda. Budintis Hulkas. Tipiškas gabalas su daug raumenų ir mažai smegenų.

Bet pagalvokime, kad dabar, kai Akira Toriyama numoja ranka į jį, reikalai gerėja, o jis yra apdovanotas niuansais ir fonu, kurio nusipelnė. Ir pamačius tai, kas buvo matyta, nenuostabu, jei jis pasinaudotų visa ta legendine Broly mistika, kad taip pat pristatytų Yamoshi ir kaip nors susietų jį su Freeza ir jo armija.

Kale ir Broly: dvi tos pačios monetos pusės?

Įdomu ir tai, kad pasinaudoję Kale'u Power Tournament of Power, kaip pusiaukelėje sugrąžinti Brolį, jie nusprendžia nueiti taip toli, net skirdami jam filmą sau. Trūksta idėjų ar noro viską daryti gerai? Ar bus verta? Kol kas bus laikas šiek tiek palaukti, kol sužinosite atsakymą.

„Dragon Ball Super: Broly“ premjera Japonijoje 2018 m. gruodžio 14 d, ir, tikimės, neprireiks daug ilgiau, kol pasieks likusį pasaulį. Pirmosios ilgosios priekabos pristatymas taip pat numatytas liepos 19-20 dienomis.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės