„Blackview A20 Pro“ apžvalga, pagrindinis asortimentas su „Amazon's Choice“ antspaudu

Šiandienos apžvalgoje apžvelgiame Blackview A20 Pro. Vieno žinomiausių Azijos vidutinės klasės gamintojų įvesties terminalas. Išmanusis telefonas, kuris yra Blackview A20 evoliucija, itin pigus mobilusis (50 eurų), apie kurį jau kalbėjome šiame tinklaraštyje prieš kelis mėnesius. Kokius pokyčius apima šis naujasis „Blackview A20 Pro“?

Prieš pradėdami, turime pasakyti, kad tai yra terminalas, paženklintas „Amazon's Choice“ antspaudu, prekės ženklu, kurį „Amazon“ pateikia savo rekomenduojamiems produktams dėl teigiamų atsiliepimų, geros kainos ir greito pristatymo. Taigi ar tikrai verta?

„Blackview A20 Pro“ – „partizaninis“ išmanusis telefonas su 5,5 colio HD ekranu už mažiau nei 70 eurų

Pirmas dalykas, kurį turime pakomentuoti, yra tai, kad tai telefonas, skirtas pirmą kartą vartotojams, turintis labai pagrindines savybes. Jo kaina yra gerokai mažesnė nei 100 eurų, todėl sulaukia didelio dėmesio kaip galima dovana patiems mažiausiems namuose ar žmonėms, kurie mobiliuoju nesinaudoja nuolat.

Dizainas ir ekranas

Tokio mobiliojo telefono atveju vertinama, kad dizainas yra gana turiningas. Jis elegantiškas, lenktais kraštais, o svoris vos siekia 170 gramų, o tai labai gerai. Ant priekinio laikiklio 5,5 colių ekranas su HD raiška (1440 x 720p) ir 18:9 formato koeficientą. Galima įsigyti juodos, mėlynos ir auksinės spalvos.

Galinėje dalyje randame pirštų atspaudų detektorių, taip pat horizontaliai išdėstytą dvigubą kamerą su blykste.

Galia ir našumas

Aparatūros lygiu, kaip minėjome anksčiau, randame bazinio diapazono komponentus, perkeliančius mašinas. Viena vertus, mes turime MTK6739 Quad Core lustas, veikiantis 1,3 GHz dažniu, kartu su 2 GB RAM ir 16 GB vidinės atminties, kurią galima išplėsti iki 32 GB naudojant „micro SD“ kortelę. Operacinė sistema yra Android 8.1 Oreo.

Kalbant apie našumą, neturėsime problemų naršydami, kalbėdami per WhatsApp, žiūrėdami vaizdo įrašus ir diegdami keistą programą. Tačiau ir kaip gali būti kitaip, „Blackview A20 Pro“ nėra mobilusis, norint žaisti žaidimus su dideliu grafiniu krūviu. Labai kuklus, bet reikalavimus atitinkantis telefonas, jei naudosime tam, kam jis buvo sukurtas.

Kamera ir baterija

Kai pateikiate tokį pigų telefoną į rinką, nelieka kito pasirinkimo, kaip sumažinti, kur įmanoma. Paprastai tai reiškia, kad fotoaparatas yra gerokai žemesnis nei vidutinis, ir tai nėra išimtis. Bent jau turime dviguba kamera (8 MP + 0,3 MP), o tai reiškia, kad galime fotografuoti su bokeh efektu.

Kita vertus, autonomija yra dalis, kuriai visa tai naudinga. Turėdami procesorių, kuris nenaudoja daug išteklių, 3000 mAh baterija jie naudojami daug geriau nei galingesniame išmaniajame telefone.

Ryšys

A20 Pro turi dvigubą SIM kortelę (nano + nano), Bluetooth 4.2, 3,5 mm ausinių lizdą ir mikro USB įkrovimo prievadą.

Kaina ir prieinamumas

Rašant šią apžvalgą „Blackview A20 Pro“ galima įsigyti „Amazon“. apytikslė 69,99 euro vertės. Tikrai patrauklus kainos ir kokybės santykis, jei tai, ko ieškome, yra nebrangus išmanusis telefonas, galintis mus išmušti iš skubėjimo.

Nuomonė ir galutinis įvertinimas

Ar vertas „Amazon’s Choice“ antspaudo? Atrodo visai tinkama. Ar tai geriau nei kiti pigūs mobilieji telefonai iš tokių prekių ženklų kaip UMI ar Oukitel? Na, čia tai priklausys nuo kiekvieno. Techninės įrangos ir kainų lygiu didelio skirtumo nerasime, tad normaliausia, kad renkamės pagal vizualinį jo aspektą. Šio „A20 Pro“ dizainas yra gana blaivus ir elegantiškas, o tai gali pakreipti pusiausvyrą savo naudai hipotetiškai palyginus su bet kuriuo kitu pigiu mobiliuoju telefonu.

[P_PERŽIŪRA post_id = 13223 visual = 'pilnas']

Trumpai tariant, telefonas, sukurtas kaip prieigos arba įėjimo įrenginys naujiems vartotojams. Puikiai tinka pagrindinėms funkcijoms atlikti ir su gana atnaujinta operacine sistema (tai, ką šiame kainų diapazone ne visada lengva rasti).

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found