Kaip nustatyti telefoną kritinėms situacijoms „Android“.

Mobilieji telefonai tapo „įrankiu viskam“: be daugelio kitų dalykų galime matyti nuotraukas, siųsti žinutes ar pasitikrinti naujienas. Kiekvienam poreikiui yra programėlė ar funkcija, į kurią jau buvo atsižvelgta gerokai anksčiau. Tada kas, jei turime skubią situaciją ir turime kam nors paskambinti arba pasidalinti savo medicinine informacija, bet ar mes nesame nusiteikę?

Nelaimingas atsitikimas, sveikatos krizė ar bet kokia kita nelaimė yra tai, kas jau svarstoma sistemoje „Android“. Tačiau tam būtina skirti porą minučių iš anksto sukurti avarinę sistemą, kai mums to tikrai reikia. Geriau būti toliaregiškam, nei vėliau gailėtis, tyčia.

Kaip nustatyti kontaktinį telefono numerį kritinėms situacijoms kartu su mūsų medicininiais duomenimis ir asmenine informacija

Jei netektume sąmonės ar patektume į rimtą nelaimingą atsitikimą ir sulauktume išorinės pagalbos, tas asmuo (jei nežinos PIN kodo ar rašto) negalės patekti į mūsų mobiliojo telefono vidų. Aišku! Dėl šios priežasties Android leidžia mums paruošti nedidelį failą su mūsų medicininiais duomenimis ir kontaktiniu telefono numeriu, kuriuo galima paskambinti nereikia atrakinti savo išmaniojo telefono.

Priklausomai nuo tinkinimo sluoksnio ir mūsų telefono „Android“ versijos, pagalbos tarnybos konfigūracija gali labai skirtis. Bet kuriuo atveju gairės, kurių reikia laikytis bendrai, visada yra tos pačios:

  • Paimame mobilųjį ir einame į terminalo atrakinimo ekrane. Jei jo dar neturime, sukonfigūruosime pridėdami PIN kodą arba atrakinimo šabloną iš Android saugos nustatymų.
  • Užrakinimo ekrano apačioje ieškome žodžio „SKUBUS ATVĖJIS“ Ir spustelėkite jį.

  • Du kartus spustelėkite mygtuką "Avarinė informacija“ Ir kitame ekrane ant pieštuko piktogramos. Norėdami tęsti, įveskite savo PIN kodą arba atrakinimo šabloną.

  • Tokiu būdu pateksime į skydelį, kuriame įvesime savo asmeninę informaciją kritiniais atvejais. Pridedame visus susijusius duomenis, pvz., vardą, pavardę, adresą, alergijas, vaistus ir jei esame organų donorai.

  • Galiausiai skyriuje „Avariniai kontaktai„Prireikus pridėsime asmens, kuriam norime paskambinti, telefono numerį.

Tokiu būdu, jei pateksime į rimtą nelaimingą atsitikimą ir kas nors pakeltų mūsų mobilųjį telefoną, atrakinimo ekrane spustelėję mygtuką „EMERGENCY“ galėsite pasiekti visą ką tik pridėtą informaciją. Be to, jie taip pat gali paskambinti nustatytam skubios pagalbos kontaktui neatrakinę telefono.

Kaip pasidalinti savo buvimo vieta pavojingose ​​situacijose

Be pagrindinės konfigūracijos, kurią ką tik aptarėme, „Android“ siūlo ir kitus sprendimus specialios programos pavidalu. Tai yra „Patikimų kontaktų“ – „Google“ sukurtos programėlės, su kuria galime naudotis, atvejis nelaimės atveju dalinkitės savo buvimo vieta realiuoju laiku su kitais šeimos nariais.

Atsisiųsti QR kodą Patikimi kontaktai Kūrėjas: Google LLC Kaina: Nemokama

Jo veikimas tikrai paprastas. Prisijungę ir patvirtinę savo numerį, tereikia atlikti šiuos veiksmus:

  • Lange „Bendrinti savo vietą su patikimais kontaktais“ pasirenkame „AKTYVUOTI“.
  • Tada iš savo telefonų knygos pasirenkame patikimus kontaktus spustelėdami „PRIDĖTI“ arba „PAKVIETI“.

Kai baigsime pradinę sąranką, galėsime bendrinti savo vietą, jei atsidursime kritinėje situacijoje.

Įrankis taip pat leidžia mūsų patikimiems kontaktams paprašykite mūsų vietos, jei jie mano, kad mums gresia pavojus. Jei mums viskas gerai, galime atmesti prašymą. Bet jei negalėsime atsakyti, po kurio laiko programa bendrins paskutinę žinomą vietą.

Be kitų funkcijų, taip pat galime suplanuokite mūsų buvimo vietos bendrinimą tam tikru momentu.

Trumpai tariant, paslauga, kuri puikiai papildo avarinį mygtuką, kurį Android atsineša iš gamyklos, ir ideali priemonė, jei turime globojamus nepilnamečius ar pažeidžiamose situacijose atsidūrusių šeimos narių.

Kitos alternatyvos: „Safe365“ („Alpify“)

Galiausiai verta paminėti, kad yra ir kitų programėlių, skirtų galimoms avarinėms situacijoms spręsti. Kalbame apie tokias programas kaip Safe365, anksčiau žinomas kaip Alpify.

Atsisiųskite QR kodo Safe365❗Programėlę vyresnio amžiaus žmonėms ir dar daugiau Kūrėjas: Safe365 Kaina: Nemokamas

Įrankis, apjungiantis 2 komunalines paslaugas, kurias matėme ankstesnėse pastraipose. Viena vertus, tai leidžia mums realiu laiku žinoti, kur yra visi šeimos nariai, o taip pat, aptikus pavojingą situaciją, susisiekti su pagalbos tarnybomis. Tiesa ta, kad tai visai neblogai.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found