„HiSense C20 King Kong II“ apžvalgoje: neperšaunamas povandeninis terminalas

HiSense yra kompanija, kuri tikrai išgarsėjo televizorių ir išmaniųjų televizorių pasaulyje. Dabar Azijos prekės ženklas bando patekti į sudėtingą išmaniųjų telefonų pasaulį su tikrai unikaliu telefonu, kuris tikrai bus išgraviruotas jūsų tinklainėje. Mes kalbame apie HiSense C20, taip pat žinomas kaip King Kong II. Ar negalite atspėti, iš kur kilęs slapyvardis?

Šiandienos apžvalgoje analizuojame HiSense C20 King Kong II, atsparus ir panardinamas terminalas, galintis atlaikyti tiesioginį paties Hulko smūgį.

Dizainas ir apdaila

Kuo tai iš tikrųjų išsiskiria HiSense C20 King Kong II Likę gnybtai pasižymi tvirta konstrukcija ir apdaila. Mes kalbame apie išmanusis telefonas, specialiai sukurtas atlaikyti kritimus, smūgius ir visokius smūgius. Tvirtas telefonas, kaip ir keli kiti. Taip pat yra visiškai povandeninis, galintis išlaikyti vieno metro gylyje 30 minučių.

Norėdami pasiekti šį atsparumą neigiamiems Terminalas turi gumines apsaugas ant viršutinio ir apatinio rėmelių, apsaugančių prietaiso ekraną ir korpusą nuo galimų kritimų ir smūgių. Priešingai nei gali atrodyti, šios apsaugos yra gana patrauklios ir atrodo labai gerai terminale, kurio dizainas yra gana panašus į iPhone 4.

Jo AMOLED ekranas yra 5 colių dydžio su HD 1280 x 720 raiška, kuris savo ruožtu yra apsaugotas stiklu Corning Gorilla Glass 4, kurios kartu su jau minėtais daro šį telefoną idealiu įrenginiu nuotykių ieškotojams ir ekstremaliausių situacijų mėgėjams. Ar norite pamatyti, ką gali atlaikyti „Gorilla Glass 4“? Pažiūrėkite į šį vaizdo įrašą:

Galia ir našumas

nors HiSense C20 King Kong II daugiausia skirtas auditorijai, ieškančiai tvirto ir patvaraus terminalo, gamintojas taip pat pasirūpino pristatymu kompetentinga ir kokybiška aparatūra.

Čia nerasime klasikinio Mediatek procesoriaus, kurį paprastai pristato tokio tipo įrenginiai. „HiSense C20“ turi 8 branduolių „Snapdragon 410“ centrinį procesorių, kad kartu su jų 3 GB RAM užtikrina daugiau nei skystą veikimą. Jame taip pat yra 32 GB neišplečiamos vidinės atminties ir labai lengvas tinkinimo sluoksnis, veikiantis naudojant „Android 5.1“. Įrenginys, su kuriuo galime atlikti savo kasdienes užduotis, pavyzdžiui, tikrinti el. paštą, naršyti internete, kalbėtis ar žaisti keletą žaidimų, nebijodami, kad telefonas paliks mus gulėti.

Kamera ir baterija

Fotoaparatas ir baterija taip pat yra svarbūs veiksniai, jei ketiname naudoti šį King Kong II savaitgalio išvykoms. Kalbant apie fotoaparatą, „HiSense C20“ funkcijos 5 MP asmenukės objektyvas ir galinis objektyvas su 13 MP raiška su kuria galima daryti kokybiškas nuotraukas. Įdomi detalė yra ta, kad mes taip pat turime dukart palietus užrakto mygtuką, su kuria pirmiausia galime sufokusuoti, o tada nufotografuoti ir viskas pasirodo tobula. Turėkite omenyje, kad dabar galėsime fotografuoti net po vandeniu!

Kalbant apie autonomiją, įrenginys pristatomas 3200 mAh baterija. Galia, kuri nors ir nėra pati didžiausia, kokią matėme iki šiol, tai yra nemažas skaičius, kuris leis su ja dirbti ramiai, žinant, kad pirmą kartą pakeitus akumuliatorių neišsikraus. Būna atvejų, kai visą dieną galime praleisti ne prie įkroviklio, ir tokiais atvejais akumuliatoriaus sauga yra gyvybiškai svarbi.

Kitos funkcijos

Kalbant apie likusias HiSense C20 King Kong 2 specifikacijas, galime pabrėžti, kad jis turi Dvi mikro SIM kortelės ir palaiko 4G tinklus. Todėl turime ir tą pliusą, kad galime naudotis terminalu su 2 skirtingais telefono numeriais. Dėl „Dolby“ sertifikuoto garso jis taip pat suteikia aukštesnį nei vidutinį garsą.

Kaina ir prieinamumas

„HiSense C20 King Kong II“ yra vidutinės klasės išmanusis telefonas, o tiesa ta, kad su jo turimomis funkcijomis jis gali lengvai siekti 200 eurų. Laimei, gamintojas pasirūpino, kad telefonas būtų prieinamas. Dabartinė jo kaina yra 178.86€ ir tai yra kažkas, kas yra vertinama.

Mes nesame prieš iškilmingą telefoną, kad galėtume pasipuikuoti per kitą juodą kaklaraiščio vakarienę. „King Kong 2“ – tai išmanusis telefonas, su kuriuo galėsime žaisti, su juo „blogai elgtis“ ir daužyti, nebijodami sulaužyti. Idealus įrenginys ieškantiems atsparaus, vandeniui atsparaus telefono su daugiau nei įdomiomis funkcijomis.

Opiratas | Pirkite HiSense C20 King Kong II (178,86 EUR, keisti apie 190 USD)

Opiratas | Pirkite „microSD“ kortelę, skirtą „King Kong II“.(žr. pasiūlymus)

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found