5 WeTransfer alternatyvos dideliems failams siųsti

Viena iš naujausių galimybių siųsti ir gauti informaciją internetu yra WeTransfer. Tai internetinė platforma, leidžianti keistis ir saugoti didelę informaciją. Jis išsiskiria tuo, kad jai trūksta apribojimų, kuriuos turi kitos sistemos, pvz paštas. Ir jo veikimas pagrįstas debesimi.

Kadangi daugelis interneto vartotojų ieško tokių svetainių ar paslaugų, atsirado įvairių alternatyvų. Nors susiduriame su visa platforma, visada ieškome kitų variantų. Laimei, internetas siūlo platų tyrinėjimo ir pasirinkimo spektrą, todėl galite siųsti visų rūšių sunkius failus.

„WeTransfer“ alternatyvos siunčiant didelius failus

Šiandien po beveik dešimties veiklos metų WeTransfer tapo viena populiariausių paslaugų. Tai yra mėgstamiausia, kai reikia siųsti didelius failus. Tarp pagrindinių jo savybių turime tai: ji yra nemokama, paprasta naudoti ir paprastai beveik niekada nepasiduoda.

Turėkite omenyje, kad jei norite siųsti didesnius nei 2 GB failus, jūs negalite to padaryti su nemokama versija. Tačiau be WeTransfer yra keletas parinkčių, kurios veikia taip pat ir neriboja failo dydžio.

Toliau trumpai ir paprastai apibūdinsime penkias geriausias rinkos siūlomas WeTransfer alternatyvas. Ši platformų grupė yra mėgstamiausia interneto svetainė:

Filemail

Jis laikomas labiausiai patyrusiu sunkiasvorių siuntų portalu po WeTransfer. Ji prasidėjo 2008 m. kaip labai paprasta platforma, kuri iki šiol nepatyrė didelių pokyčių. Svarbu nepamiršti, kad įeinant į savo svetainę susiraskime pašto tvarkytoją. Čia turite užpildyti keletą laukų, įskaitant:

  • Gavėjo paštas.
  • Siuntėjo paštas.
  • Afera
  • Pranešimas

Be to, siūlomos dvi siuntimo galimybės, viskas priklauso nuo vartotojo poreikių. Kitaip tariant, jei norime išsiųsti vieną failą, pasirenkame parinktį «Siųsti failą». Jei ketiname siųsti kelis, pasirenkame parinktis „Siųsti aplanką“. iš kurio visus failus susiesime su paštu. Pridėjus failus, bus suaktyvinta parinktis „Siųsti“. Jo siuntimo talpa yra viena didžiausių, leidžianti siųsti iki 50 GB failus.

Kitos funkcijos apima: vartotojas gali pasirinkti, kiek dienų nuoroda bus pasiekiama, daugiausiai 7 dienas. Be to, paslauga gali įspėti, kai gavėjas atsisiunčia failus.

Įveskite „FileMail“.

Ydray

Ši failų pristatymo sistema buvo sukurta Ispanijoje. Jis laikomas panašiu viena konkurencingiausių nemokamų platformų kai reikia siųsti didelius failus. Tarp pagrindinių jo savybių turime:

  • Failų siuntimas su daugiausiai iki 5 GB.
  • Tai leidžia ne daugiau kaip 20 gavėjų vienoje siuntoje.

Kalbant apie atsiųstų failų skaičių per perdavimą, jis neviršija 50. Be to, norint jį naudoti, nereikia registruotis. Ir net failus bus galima atsisiųsti ne ilgiau kaip 7 dienas, neįskaitant pristatymo išlaidų.

Įveskite Ydray

Smash

Pagrindinis „Smash“ bruožas yra dizaino paprastumas. Taigi jūsų tinklalapyje yra tik didelė „S“ raidė. Tačiau tai leidžia siųsti didelius failus. Norėdami naudotis šia paslauga, reikia spustelėti „S“ ir pasirinkti failą, kurį norime siųsti. Tada jis mums pasakys, kad turime įdėti gavėją, taip pat pranešimą, kurį norime pridėti, ir suasmenintą URL.

Pažymėtina, kad ši siuntimo galimybė turi ir kitų paslaugų pasiūlymų. Tai apima: puslapio, kuriame bus failas, tinkinimas, norint atsisiųsti arba pridėti slaptažodį. Jis pasižymi gana atnaujintu dizainu.

Be to, jis yra gana suasmenintas ir neturi apribojimų dėl failų dydžio. Nuorodos atsisiuntimo laikas, kaip ir kitose platformose, yra 7 dienos. Ir visa tai naudojant visiškai nemokamą planą.

Įveskite Smash

„MyAirBridge“.

Dar viena internetinė platforma, skirta paprastam failų keitimuisi. Jai naudoti nereikia jokių taikomųjų programų ar debesies paslaugų. Jo veikimas susideda iš siunčiant failą kitam vartotojui, naudojant a El. paštas. Taip pat galima naudoti atsisiuntimo nuorodą.

Iš šios perkėlimo paslaugos privalumų galime paminėti: ji leidžia vartotojui siųsti failai iki 20 GB. Tačiau labiausiai pastebimas jo trūkumas yra atsisiuntimo nuorodų ilgis. Jie gyvena tik tris dienas.

Įveskite „MyAirBridge“.

TransferNow

Tai pati naujausia alternatyva, kuri buvo pristatyta WeTransfer. Jam būdinga: leidžianti perduoti duomenis iki 4 GB. Ji nerodo apribojimų, kiek tai susiję su failų skaičiumi. Ir leidžia įtraukti a ne daugiau kaip 20 gavėjų vienoje siuntoje.

Be to, ji siūlo galimybę užprogramuoti ir siuntimo datą, ir pervedimo galiojimo pabaigos datą. Pažymėtina, kad nuorodos galioja ne ilgiau kaip 7 dienas ir jas taip pat galima pritaikyti. Bene didžiausias šios paslaugos trūkumas yra susijęs su kasdienių pervedimų skaičiumi. Kadangi leidžia tik penki pervedimai per dieną.

Įveskite TransferNow

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės