Jei esate muzikantas, žinosite, kad visada ieškote to išskirtinio skambesio, kuris vienai iš jūsų naujų kūrinių suteiktų ypatingą atspalvį. Praktiškai bet kokiam audiovizualiniam kūriniui, nesvarbu, ar tai būtų daina, trumpas filmas, reklama ar kūrinys klasėje, tai yra galimybė turėti garsų ir specialiųjų efektų rinkinį, trumpai tariant, geras garso įrašų bankas, tai tikrai būtina. Ar jums reikia nemokamų vaizdo žaidimų garsų? Ieškote garso takelių be autorių teisių savo „YouTube“ vaizdo įrašams? Na, skaitykite toliau!
15 geriausių svetainių, kuriose galima atsisiųsti nemokamų garsų
Šiandienos įraše mes apžvelgsime kai kurie iš nuostabiausių nemokamų garso įrašų ir garso efektų tinklalapių. Geriausi nemokami ištekliai internete, skirti pamaitinti ir praturtinti mūsų kūrinius ir kompozicijas.
„Partners In Rhyme“.
Čia galime rasti daug geros kokybės, nemokamų garsų, visų tipų ir spalvų. Tiesiog dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite ir „Išsaugoti kaip...“, kad atsisiųstumėte norimą garso takelį WAV formatu. Registracija nereikalinga.
Jame taip pat yra muzikos, suskirstytos į skirtingas kategorijas, tokias kaip siaubo, įmonių, kantri, romantiška ir ilga muzika.
Įveskite partnerius į Rhyme
Nekompetentinga
„Incompetech“ rasime platų nemokamų garso failų katalogą su Creative Commons licencija. Jame yra daug dainų su sintezatoriais ir panašiai, kurios puikiai tinka, jei kuriame retro 8 bitų žaidimus.
Galime parsisiųsti dainas MP3 formatu. Geriausia iš visų yra tai kai kuriuose kūriniuose netgi yra muzikos natos, ką galime pasinaudoti, jei turėsime šiek tiek muzikos žinių.
Įveskite „Incompetech“.
Švietimo ir kultūros ministerija
Švietimo ministerijos svetainėje galite rasti tūkstančius nemokamų garsų, plius vaizdai, vaizdo įrašai ir animacija. Turi apie 6000 nemokamų garso garsų, kur galime rasti nuo gyvūnų garsų iki moteriškų kompiuterių balsų. Visi garso įrašai yra prieinami pagal Creative Commons licenciją ir atsisiųsti nereikia registracijos. Visi garso įrašai yra prieinami WAV, MP3 ir OGG.
Smulkiau turime nepamiršti, kad šis garso bankas veikia su „Flash Player“, todėl, jei jis bus išjungtas, turėsime jį įjungti savo naršyklėje (kitaip negalėsime matyti galimų garso įrašų sąrašo ir viskas bus rodoma tuščias).
Prisijunkite prie Švietimo ministerijos garso banko
ZapSplat
„ZapSplat“ turime įdomų skyrių su nemokami garso efektai vaizdo žaidimams. Čia daugiausia atrasime interaktyvius garso įrašus, kad vartotojui pateiktų atsiliepimus žaidimo metu. Pavyzdžiui, skamba „lygis baigtas“, „nepavyko“, „tu laimėk“, „rink žvaigždes“, „monetas“ ir daugelis kitų.
Kai kuriose kitose šios svetainės kategorijose yra užuominų, kurios mums taip pat gali būti naudingos, pavyzdžiui, „įspėjimo“ tonai, pranešimų pasirodymas ekrane ir kt. Jei nerandame ieškomo garso, jie taip pat leidžia mums parašyti jiems, kad jie galėtų mums padėti.
Įveskite „ZapSplat“.
FlashKit
„FlashKit“ turi įvairiausių garsų kurių tikriausiai nerasime kitų tipų panašiose svetainėse. Be to, norint atsisiųsti, nereikia registruotis ir tiesiog spustelėkite dešinįjį pelės klavišą, kad išsaugotumėte failą MP3 formatu.
Kaip matome žemiau esančioje ekrano kopijoje, FX garsų katalogas yra labai įvairus, jame yra daug sąsajų ir instrumentų garsų.
Įveskite „Flashkit“.
AudioMicro
„AudioMicro“ svetainėje yra įdomi nemokamų garsų saugykla. Tinkamiausia vieta, jei norime Atsisiųsti aplinkos garsusTokie kaip vakarėliai, fejerverkai, pramogų parkai ir panašiai.
Atsisiuntimams reikalinga registracija, bet, laimei, galime tai praleisti prisijungę prie tokių paskyrų kaip „Facebook“, „Google“, „Twitter“ ir kt.
Įveskite „AudioMicro“.
Garsi biblija
SoundBible turi didelę biblioteką viešosios nuosavybės garsai, Creative Commons licencija ir asmeninis naudojimas. Su labai naudinga paieškos sistema, kuri padeda rasti būtent tai, ko ieškome, ji leidžia atsisiųsti garso įrašus tiek MP3, tiek WAV formatu.
Tarp jo garso įrašų galime rasti visų rūšių garsų: nuo NSO iki Harley Davidson, vėjo ir lietaus ar Morzės abėcėlės.
Įveskite SoundBible
Unity Asset Store
Jei esate vaizdo žaidimų kūrėjas, tikėtina, kad naudojote Unity variklį viename iš savo projektų (arba naudojate jį šiuo metu). Unity turto parduotuvėje rasime 100% nemokamą muziką ir garso takelius: FX garso efektus, foninę muziką ir skyrių su daugiausiai atsiųstais garso įrašais.
Šiuos garsus galima atsisiųsti tik iš Unity, nors, laimei, tai visiškai nemokama priemonė (net ir žaidimams komerciniais tikslais).
Prisijunkite prie „Unity Asset Store“.
GRS svetainės
GRSites turi daugybę efektų ir garsų, kuriuos galite atsisiųsti nemokamai, tiek WAV, tiek MP3 formatu. Vienintelis minusas yra tas, kad jame nėra paieškos sistemos, kuri pagreitintų norimo garso „medžioklę“, ir kad ją reikia įsigyti, jei norite komerciniais tikslais panaudoti kurį nors jo takelį.
Nors galime atsisiųsti garso takelius po vieną, puslapis taip pat suteikia galimybę vienu kartu atsisiųsti beveik 2000 garso įrašų ir įsigyti už 19,95 USD.
Įveskite GRSites
OpenGameArt
OpenGameArt yra viena geriausių nemokamų sprite saugyklų internete. Geras dalykas yra tai, kad jis yra ne tik puikus pikselių šriftas, bet ir turi svarbi vaizdo žaidimų garso ir muzikos dalis.
Takelius galima filtruoti pagal žymas ir licencijos tipą (CC, GPL, LGPL, OGA). Visą muziką ir garsus galima parsisiųsti be registracijos.
Įveskite OpenGameArt
99Garsai
99Sounds yra dar viena svetainė orientuota į muzikinį pasaulį. Jame nėra tiek daug efektų ir nėra paieškos variklio, tačiau jame yra daug garsų, kuriuos galite naudoti jūsų kompozicijose, taip pat keli VST papildiniai ir pavyzdžiai Iš akumuliatoriaus. Registracija nereikalinga.
Asmeniškai manau, kad tai viena įdomiausių vietų, jei esame muzikantai ir ieškome įkvėpimo bei naujų garsų. Pavyzdžiui, viename iš naujausių atnaujinimų jie ką tik išleido neįkainojamų povandeninių ir kosmoso tyrinėjimų garso efektų rinkinį. Labai rekomenduojama.
Įveskite 99Sounds
Sshhtt!
Sshhtt! yra dar viena nemokama garso efektų atsisiuntimo svetainė ir šį kartą ispanų kalba. Tai turi labai teigiamą tašką, ir tai yra žmonės vertina garso įrašus ir prie kiekvieno takelio galite matyti savo rezultatą.
Anksčiau svetainė reikalavo registracijos, kad būtų galima atsisiųsti garso failus, o dabar jie nebereikalauja šio reikalavimo, todėl pakanka pasirinkti takelį, dešiniuoju pelės klavišu spustelėti ir pasirinkti „Išsaugoti kaip...“, kad būtų galima parsisiųsti. be papildomų apribojimų..
Įveskite Sshhtt!
FreeSound
Vienintelis „FreeSound“ trūkumas yra tai, kad norint atsisiųsti, būtina užsiregistruoti, nes kita vertus, turi viską. Jis turi tinklaraštį, kuriame yra naujausios naujienos, gana aktyvus forumas ir netgi labai naudinga paieškos sistema viršutinėje žiniatinklio pusėje. Tai ne tik saugykla, kurioje galite rasti garsų, „FreeSound“ yra gyvybė.
Įveskite „FreeSound“.
Youtube
Kartais nereikia toli ieškoti, kad rastum gerą fonoteką. Savo viduje Kūrėjų studija, Youtube turi garso biblioteką su daugybe nemokamų dainų, muzikos ir garso efektų. Lengva naudoti ir atsisiųsti.
Be to, neišeinant iš „YouTube“, taip pat galime atlikti paiešką vaizdo įrašų platformoje. Taigi, jei rašome tokius terminus kaip „Nemokami garso efektai“, galime pasiekti šimtus vaizdo įrašų, iš kurių galime atsisiųsti daug fx garsų ir garso įrašų savo kūriniams.
Triukšmas pramogoms
Tai idealus puslapis programinės įrangos ir vaizdo žaidimų kūrėjai. 2011 m. sukurtas Filippo Vicarelli, jame yra didelis garso įrašų ir efektų bankas, kuriam taip pat nereikia jokios registracijos ar prisijungimo. Garsai klasifikuojami pagal kategorijas arba žaidimų žanrus, taip palengvinant naršymą ir paiešką internete.
Įveskite „Noise for Fun“.
Ar anksčiau lankėtės kurioje nors iš šių svetainių? Ką manote? Ak! Ir jei žinote kokį kitą kokybišką puslapį su nemokamais atsisiuntimo garsais, nedvejodami pasidalykite juo komentarų srityje.
Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.