„Pokémon GO“: kaip gauti naują „Eevee - The Happy Android“ evoliuciją

Kaip neseniai pranešėme, antroji Pokémon karta Pokemon eina jau yra tarp mūsų. Tai reiškia, kad turite daugiau nei 80 naujų Pokémonų galima užfiksuoti. Tarp jų, naujosios Eevee, Espeon ir Umbreon evoliucijos.

Naujos Eevee evoliucijos: taip jos pasiekiamos

Įdomu tai, kad į Nintendo ir Niantic Jie nori, kad negalėtumėte jų visų užfiksuoti, arba jie gali net palikti tai atsitiktinumui. Kaip atsitiko pirmojoje kartoje, atrodo, kad šioje antroje jie kartoja formulę: jei norime gauti naują Eevee evoliuciją, prieš plėtodami jas turime pakeisti pavadinimą.

Anot gandų, tai vienintelis įmanomas būdas juos turėti ir užregistruoti mūsų Pokedex, tai yra, jie nežaidžia atsitiktinai. Mes nežinome, ar tai tiesa, ar ne, bet pakeitėme jų pavadinimus, jei beedriliai (šiandien pabudau juokingai).

Pavadinimo vadovas, norint gauti Espeon, Umbreon, Flareon, Jolteon ir Vaporeon

Mes paliekame jums pirmosios ir antrosios kartos vardų sąrašą. Primename, kad jie turi būti parašyti taip, kaip parodyta, su pirmąja raide didžiąja. Kitaip neveiks.

  • Turėti Espeonas Vadink tai Sakura
  • Turėti Umbreonas Vadink tai Dydis
  • Turėti Flareonas Vadink tai Pyro
  • Turėti Jolteonas Vadink tai Sparky
  • Turėti Vaporeonas Vadink tai Raineris

Tikimės, kad šis mažas triukas jums pasitarnaus. Neapgausite dėl tokio skubėjimo kaip mes ir gausite Vaporeon.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found