Retro konsolės: NES Classic Mini ir kitų variantų klonai

Su pakilimu ir sėkme NES Mini ir Super NES Classic Mini Buvo daug įmonių, kurios įšoko į retro traukinį. SEGA jau turi savo Mega Drive Mini su daugiau nei 80 iš anksto įdiegtų žaidimų – jei susidomėjote, pažiūrėkite TAI importo modelis, su belaidžiu valdymu ir žaidimų apsauga, o per šias Kalėdas taip pat pamatysime Playstation Classic. Visa tai nepamirštant naujo Neo Geo Mini kuris taip pat klupčioja.

Atsižvelgiant į dabartinę panoramą, galima suprasti tiek daug kiniškų šių žaidimų konsolių klonų, ypač NES Classic Mini. Jie yra visur! Ir ne tik Kinijos parduotuvėse, Amazon taip pat turi gerą asortimentą savo kataloge.

NES Classic Mini ir kitų retro žaidimų konsolių kopijavimo klonai

Šių kiniškų konsolių pranašumas yra tas, kad, skirtingai nei originalios, kuriose vos kelios dešimtys žaidimų, čia galime rasti bibliotekos su šimtais ir šimtais iš anksto įdiegtų klasikų. Šių žaidimų konsolių kaina taip pat dažniausiai labai padeda, nes jos tikrai pigios.

Kaip įspėjimą, reikėtų paaiškinti, kad kai kurios iš šių konsolių veikia su AV kabeliaisTaigi nesitikėkite, kad galėsite juos prijungti tiesiai prie televizoriaus HDMI (jei televizoriuje yra tik HDMI, visada galite naudoti nedidelį AV į HDMI adapterį).

Žaidimų konsolės, kurias pamatysime žemiau, yra tų, kurios turi geriausius įvertinimus tokiose parduotuvėse kaip „Amazon“ ir „GearBest“. Visi jie paimami iš 8 bitų NES katalogo, nors yra ir 16 bitų žaidimų iš kitų konsolių.

„Zantek Coolbaby“ („NES Classic Mini knockoff“)

Tai vienas geriausiai vartotojų įvertintų Kinijos mini NES klonų. Didelis jo pranašumas prieš kitas kopijas yra tas Yra HDMI laidas, skirtas prijungti prie televizoriaus, kažkas labai neįprasto tokio tipo gaminiuose.

Apima 600 klasikinių retro žaidimų ir 2 valdiklius.

Orientacinė kaina *: 32,00 € (žr Amazon)

Zoyito Classic Mini Console (NES Classic Mini imitacija)

Tai dar viena gerų „Nintendo NES Classic Mini“ kopijų. Kaip Zantek konsolė, yra HDMI išvestis, skirta prijungti prie televizoriaus, nors yra ir 10 eurų pigesnis modelis su AV išėjimu. Vienintelis „minusas“ yra tas, kad norint pakeisti žaidimą reikia paspausti įjungimo/išjungimo mygtuką.

Jame yra 621 retro 8 bitų klasikinis žaidimas, pvz., Mario, Tetris, Robocop, Adventure Island, Donkey Kong, Tennis ir daugelis kitų. Žinoma, jame taip pat yra 2 valdikliai.

Apytikslė kaina *: 29,88–39,98 € (žr. „Amazon“: HDMI konsolė / AV konsolė)

Šeimos kišenė

Šios konsolės idėja yra gana šauni: tai nešiojamasis kompiuteris, primenantis klasikinį japonišką Famicom valdiklį su 3 colių ekranu. Jame yra įmontuota baterija, kuri veikia ilgai, nors veikia ir su baterijomis, yra kasetė su 160 klasikinių 8 bitų žaidimų. Jame taip pat yra AV išvestis, skirta prijungti jį prie televizoriaus. Pastebima, kad jie turėjo problemų su licencijomis, nes daugelis žaidimų yra modifikacijos su mažais originalų variantais.

Kaip minėjome, konsolėje yra 160 žaidimų kasetė, nors išėmus kasetę pasirodo dar 500 žaidimų, kuriuos galime žaisti tiesiogiai.

Orientacinė kaina *: 28,00 € (žr Amazon)

FC Pocket

Ši „FC Pocket“ yra labai panaši į „Family Pocket“, tačiau turi tam tikrų privalumų. Svarbiausia, kad jis atneša legendinius žaidimus, kurių neradome ankstesniame, pavyzdžiui, originalų Mario ir Contra. Tai klonavimo konsolė, o ne emuliatorius, o tai reiškia, kad žaidimų veikimas yra daug patikimesnis.

Jame taip pat yra daug įsilaužimų ir klonavimo žaidimų, tačiau jo katalogas iš esmės yra geresnis nei kitos nešiojamos konsolės. Kalbant apie minusą, sakyčiau, kad „Family Pocket“ dizainas yra pranašesnis.

Orientacinė kaina *: 23,19 € (žr GearBest)

CHUANGXINYOUPIN delninė konsolė (Game Boy Advance imitacija)

Tęsiame kitą nešiojamąjį kompiuterį, bet šiuo atveju konsolę, turinčią daug daugiau galimybių nei „Family Pocket“ ir „FC Pocket“. Šis CHUANGXINYOUPIN su 3 colių ekranu turi 3000 iš anksto įdiegtų žaidimų iš Mega Drive, Super Nintendo, NEO GEO, Game Boy Advance, Kompiuteris ir kiti emuliatoriai.

Jo surinkimo kokybė yra aukštesnė nei vidutinė, jis turi ausinių įvestį ir vaizdo išvestį, 16 GB vidinės vietos ir „micro SD“ lizdą. Jis yra šiek tiek brangesnis už ankstesnius, bet yra išsamesnis.

Orientacinė kaina *: 55,10 - 59,99 € (žr „Amazon“ / „GearBest“.)

Šiame vaizdo įraše galite pamatyti kai kuriuos žaidimus ir patikrinti jų veikimą:

ITAL mini pasažas

Jei mums patinka SNK NEO GEO Mini bet mes ieškome kažko šiek tiek pigesnio, tai geras pasirinkimas. ITAL mini arkada yra tikrai mini, su 2,5 colio ekranu ir 15 x 9 x 8,8 cm matmenimis.

Jame yra 200 žaidimų iš 8 ir 16 bitų eros, keletas modifikacijų ir žinomų žaidimų įsilaužimų, visi jie suskirstyti pagal žanrą. Mažoji arkada, turinti daugiausiai teigiamų įvertinimų „Amazon“. Veikia su 3 AAA baterijomis.

Orientacinė kaina *: 26,45 € (žr Amazon)

Čia yra vaizdo įrašas, kad pamatytumėte jį išsamiau:

FC Classic Mini NES

Jei Zantek ir Zoyito NES Mini klonai atrodė kaip kaina, žinokite, kad vis tiek galite skristi žemiau. Šis Kinijos klasikinio „Nintendo“ klonas gali būti mūsų vos už 15 eurų. Būtinai pigiausias nintendero klonas iš visų.

Konsolėje yra 2 valdikliai, įkroviklis ir AV laidas televizoriui. Visa tai kartu su 620 klasikinių retro žaidimų, iš anksto įdiegtų standartiškai.

Orientacinė kaina *: 15,24 € (žr GearBest)

Tai tik mažas pavyzdys viso nusikalstamo pasaulio, kuris buvo sukurtas aplink retro konsoles ir klasikinius 80-90-ųjų žaidimus. Jei turite savo mėgstamiausią, nedvejodami palikite savo indėlį komentarų skiltyje.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found