Kaip sutrumpinti URL tiesiogiai iš „Android“ telefono

Asmeniškai aš turiu meilės ir neapykantos santykius su URL sutrumpinimo priemonės. Dar visai neseniai šiam tikslui naudojau „Google“ paslaugą, tačiau nuo tada, kai jie paskelbė apie savo uždarymą 2019 m. kovo mėn., mano nuotaika smuko. Be to, „Twitter“ nebeskaičiuoja simbolių adresuose, kuriuos įtraukiame į „tweets“, taigi, bent jau man, tai nėra kažkas, ko man tikrai reikia.

Tai nereiškia, kad sutrumpinti URL nėra naudingi. Be to padaryti tinklalapių adresus prieinamesnius ir lengviau valdomus, daugeliu atvejų tai leidžia mums išsamiai sekti nuorodas, kuriomis dalijamės internete (statistika, paspaudimai ir kt.). Pavyzdžiui, jei esate žiniatinklio valdytojas arba bendruomenės valdytojas, tai suteikia labai vertingos informacijos, leidžiančios sužinoti tikrąją mūsų bendrinamo turinio apimtį.

Visa tai neskaičiuojant, labiau tikėtina, kad trumpa nuoroda bus nukopijuota, bendrinama ar komentuojama.

Kaip lengvai sutrumpinti URL iš „Android“ arba „iOS“ mobiliojo telefono

Jei nenorime naudoti jokios trečiosios šalies programos, lengviausia eiti tiesiai į google nuorodų trumpiklis. Mes galime pasiekti iš bet kurios naršyklės tiesiog įvedę Goo.gl.

  • Kai puslapis bus įkeltas, tereikia įvesti nuorodą, kurią norime sutrumpinti "Jūsų pradinis URL čia"Ir spustelėkite"TRUMPINTI NUORODĄ”.
  • Tada bus rodomas sutrumpintas URL. Spustelėkite kopijavimo mygtuką ir nuoroda bus automatiškai įtraukta į mainų sritį.

Kaip sukurti sutrumpintą URL naudojant URL tvarkyklę

Deja, kaip jau minėjau įrašo pradžioje, Goo.gl dienos suskaičiuotos. Kita vertus, kita alternatyva, kurią galime lengvai ištraukti, yra URL tvarkyklės programa mobiliesiems.

Atsisiųskite QR kodo URL tvarkyklę Kūrėjas: Kizito Nwose Kaina: Nemokama Atsisiųskite QR kodo URL tvarkyklę Kūrėjas: Kizito Nwose Kaina: Nemokama +

Ši programa yra prieinama tiek Android, tiek iPhone, ji yra nemokama ir leidžia ne tik sutrumpinti URL, taip pat padeda kurti QR kodus. Tačiau geriausia yra tai, kad sutrumpinti naudojamas kelias paslaugas, kurias galima pasirinkti is.gd, pvz., gd, goo.gl, bit.ly ir j.mp.

  • Norėdami sutrumpinti adresą, tereikia įvesti programą, spustelėti mygtuką "+"Ir pasirinkti"SUTRUMPINTI”.
  • Pristatome URL, kurį norime sutrumpinti.
  • Parenkame naujojo URL struktūrą (Standartinis, tik mažosios raidės, tik skaičiai ir pan.).
  • Mes pasirenkame teikėją (bit.ly, is.gd ir kt.).
  • Norėdami baigti, spustelėkite "SUTRUMPINTI”.

Sutrumpintas URL bus automatiškai nukopijuotas į mainų sritį. Iš čia galime įklijuoti arba bendrinti nuorodą bet kurioje kitoje programoje, el. paštu ar svetainėje.

Tada, jei naršome internete ir norime greitai sutrumpinti nuorodą, galime tai padaryti. Norėdami tai padaryti, tereikia pasirinkti URL, paspauskite «Dalintis»Ir pasirinkite URL tvarkyklės programą.

Bendrinkite sutrumpintą nuorodą naudodami QR kodą

Kita galimybė, kurią mums siūlo šis įrankis, yra bendrinti adresus su QR kodais. Norėdami sugeneruoti vieną iš šių kodų, sukūrę sutrumpintą URL, tereikia spustelėti atitinkamą išskleidžiamąjį meniu (žr. paveikslėlį žemiau) ir pasirinkti "Dalintis -> QR kodas”.

Praktinė funkcija, suteikianti mums tam tikro privatumo nuorodoms, kuriomis dalinamės, ir gana plačiai paplitusi, beje, verslo aplinkoje.

Pastaba: po to jums taip pat gali būti įdomu pažvelgti į įrašą apie kaip bendrinti „WiFi“ slaptažodį naudojant QR kodą. Labai praktiška!

Galiausiai pakomentuokite, kad „Android“ ir „iOS“ yra daug kitų programų, skirtų URL sutrumpinti, beveik visos turi tą patį pavadinimą: „URL trumpiklis“. Šios aplikacijos irgi neblogos, tačiau dauguma naudoja Google paslaugą nuorodoms sutrumpinti, tad jai užsidarius jos bus pasenusios. Kažkas neįvyksta naudojant URL tvarkytuvę, kuri naudoja daug kitų sutrumpinimo priemonių, be to, kurią pateikia „Google“.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found